Mavi Jeans

Mavi Jeans 1991 yılında İstanbul'da kuruldu. Türkiye’den çıkan ilk uluslararası moda markası olma özelliğine sahip Mavi, yurtdışındaki başarılarıyla da adından söz ettiriyor. Sadece bedene değil, bütçeye ve tarza da mükemmel uyan “Perfect Fit” jean’ler, Mavi’nin geldiği nokta göz önüne alındığında büyük bir övgüyü hak ediyor. İstanbul’a ve önemli sembollerine koleksiyonlarında sıkça yer veren marka, adeta yurtdışında Türkiye’nin kültür elçiliğini yapıyor. Kadın ve erkek giyiminde sade şıklık ve dinamizm arayanlar Mavi’ye uğramadan alışveriş turlarını tamamlamamalı. Yılda 7 milyon adetlik satışıyla 10 yıldır Türkiye'nin lider markası olan Mavi; ABD, Kanada, Almanya, Avustralya, İngiltere, Danimarka, İtalya ve Hollanda'nın aralarında bulunduğu 50 ülkede 4.600 noktada satılıyor. İstanbul, New York, Berlin Vancouver, Montreal ve Frankfurt'ta "flagship" mağazaları bulunuyor. Bunun dışında Mavi ürünlerininin satışını internet üzerinden de yapıyor, yenilikleri ve kampanyaları kaçırmamak için www.shopmavi.com'a mutlaka uğrayın. Mavi, Time Dergisi'nin 2006 Eylül'ünde yayınlanan Sytle & Design sayısında dünyanın en iyi 16 jeans markası arasında gösterildi.Türkiye'nin Yurt Dışındaki Yüzü Mavi Jeans

Türkiye'nin Yurt Dışındaki Yüzü Mavi Jeans

Hedef müşteri kitlesini genellikle gençlerin oluşturduğu firmanın merkezi Seyrantepe'de bulunmaktadır. Firma başta Amerika, Kanada ve Almanya olmak üzere, dünyanın elli farklı ülkesine ihracat yapmaktadır. Mavi Jeans ürünleri, en iyi ve en kaliteli kotlar ile elde edilir ve en özgün dizayna sahiptir. Başarısını, reklam stratejilerine, kalitesine ve devamlı özgün dizaynlara imza atmasına borçlu olan firma, yıllardan beri süregelen müşterilerini tatmin edici servisi ile, kurulduğu günden bu güne değerlerinden taviz vermemiştir. Mavi Jeans ürünlerini üretirken taşlama yöntemi kullanmamaktadır. Bunun yerine, taşlama görüntüsü vermek için, lazer, zımpara ve enzim teknikleri kullanılır. Firma felsefesi, blue jeans kültürü ile akdenizli bir giyim markası olmaktır. Firma yurtdışında ''Perfect Fit'' olarak anılmaktadır. Bu üretilen kot pantolonların; bedene, kültüre ve bütçeye uygun oluşunu vurguluyor. Firmanın beyaz – mavi olan internet sitesinde Mavi Jeans ürünlerine göz atabilirsiniz, 2009 yılında açılan uçuk mavi blogtan gündemi takip edebilir, koleksiyon başlığı altında firmanın en yeni koleksiyonlarını görüntüleyebilir ve firmanın geçmişi ya da firma hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Firmanın resmi sitesine ulaşmak için sayfa başında bulunan Mavi Jeans logosuna tıklayınız.

Mavi Online Shop ile Online Alışveriş Kolaylığı

Mavi Online Shop ile Online Alışveriş Kolaylığı

Mavi Jeans 1991 yılında İstanbul'da kuruldu. Türkiye’den çıkan ilk uluslararası moda markası olma özelliğine sahip Mavi, yurtdışındaki başarılarıyla da adından söz ettiriyor. Sadece bedene değil, bütçeye ve tarza da mükemmel uyan “Perfect Fit” jean’ler, Mavi’nin geldiği nokta göz önüne alındığında büyük bir övgüyü hak ediyor. İstanbul’a ve önemli sembollerine koleksiyonlarında sıkça yer veren marka, adeta yurtdışında Türkiye’nin kültür elçiliğini yapıyor. Kadın ve erkek giyiminde sade şıklık ve dinamizm arayanlar Mavi’ye uğramadan alışveriş turlarını tamamlamamalı.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mavi Jeans
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları