Mavi Jeans: Online Alışveriş ve İndirimli Fiyatlar Burada!

Mavi Jeans: Online Alışveriş ve İndirimli Fiyatlar Burada! Galeri

Mavi, 1991 yılında İstanbul'da kurulan kot pantolon üzerine üretim yapan firmadır. Türkiye'de yıllık 8 milyon adet ürün satışı ile tek başına sektörün liderleri olmaktadır. Sektöre toptancılık işi ile başlayan Mavi Jeans şimdilerde ünü ülke sınırlarını aşmış dev bir jean firmasıdır. Dünyada yaklaşık olarak elli ülkede faaliyet göstermektedir. 2004 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Cosmogirl dergisi okuyucuları tarafından Mavi Jeans ''En seksi jeans'' seçildi. 2011 yılında yeni mağaza konsepti Denim Kitchen'ı oluşturdu. En son olarak marka, dünyaca ünlü top model Adrina Lima ile reklam filmi çekmiştir.

Mavi Jeans: İlkbahar - Yaz Sezonu İndirim Fırsatları ve Online Alışveriş

Mavi Jeans bu yazı yine rengarenk karşılamış. Birbirinden şık tasarımlar ve uygun fiyatlar ile yeni sezon ürünleri raflardaki yerini almış görünüyor. Firmanın ürünlerini, markanın online satış mağazasına giderek satın alabilirsiniz. Shopmavi adlı online alışveriş sitesinden markanın tüm yeni sezon ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Üç kategoride üretim yapan Mavi Jeans erkek, bayan ve çocukların beğenisine sunmaya başladı. 7'den 70'e herkese hitap eden ürünleri ile oldukça rağbet görmektedir. Erkek reyonunda pantolon, t-shirt, gömlek, sweatshirt, hırka-kazak, şort, aksesuar, aksesuar, mont ve ceket. Yeni sezon ürünlerinde renk çeşitliliği göze çarpıyor. Tek renk üzerine farklı desenlerde şık baskılar tercih edilmiş, şıklık ve sadelik ön plana çıkartılmış. Mont, ceket reyonunda birbirinden güzel ve farklı ürünlerle alıcıyla buluşuyor. Bir göz atmakta fayda var. Erkek t-shirt ve gömleklerde çok uygun fiyatlara fırsat ürünleri bulunmaktadır. Mavi Jeans bu yeni sezonunda bayan reyonundaki ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Çok geniş bir ürün yelpazesi çok uygun fiyatlara sunulmuş durumda bulunmaktadır. Pantolon, t-shirt, gömlek, bluz, sweatshirt, hırka, triko, trençkot, mont, elbise, etek, şort, kapri ve aksesuar. Bayan ürünlerinde renk uyumu ve desenler adeta göz alıcı, bayanlar seçim yapmakta oldukça zorlanabilir. Özellikle elbise, t-shirt, gömlek, bluz çeşitlerinde renk yelpazesi geniş tutulmuş ve öncelikle rahatlık düşünülerek bayanların beğenisine sunulmuş. İlkbaharın serin ve yağmurlu havaları için hırka, trençkot ve mont ürünlerine bakmakta fayda var. Pantolon, hırka, triko, gömlek, bluz, sweatshirt, trençkot, mont çeşitlerinde çok özel fiyatlara fırsat ürünleri bulunmaktadır. Peşin fiyatına indirimli fiyatlar ve kredi kartına taksit imkanları ile mağazadan veya online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Mavi Jeans: Çocuk Ürünlerinde İndirim Fırsatları

Mavi Jeans çocuk ürünlerindeki çeşitliliği oldukça dar tutulmuş. Kot ve t-shirt üretimi ile alıcıya hizmet sunmaktadır. Kot pantolon, kot etek ve kapri satışı sunmaktadır. Çocuk t-shirt ürünlerinde pantolona nazaran ürün yelpazesi biraz daha geniş tutulmuş. Doğduğu yer İstanbul'dan ilham alınarak yapılan t-shirtlerde her renk kullanılmış ve İstanbul yazısı baskıları revaçta görünüyor. Mavi Jeans özellikle t-shirtlerde uygun fiyatlar ve indirim fırsatları ile alıcıyı karşılamaktadır. Mavi Jeans ürünlerini İnternet üzerinden online olarak shopmavi adresinden sipariş ederek alışveriş yapılabilir. Kredi kartına çeşitli taksit imkanları ile indirim fırsatlarından yararlanmak mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mavi Jeans
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları