Matraş Çanta: %50ye Varan İndirim ve Ücretsiz Kargo

Matraş Çanta: %50ye Varan İndirim ve Ücretsiz Kargo Galeri

Matraş ilk adımlarına 1940'lı yılların sonlarında başlayan ve yıllar içinde büyüyen önemli bir şirkettir. Firma deri işçiliği, deri ürünleri olan ana konusu içinde birçok aksesuar ve giyim ürünü hazırlamaktadır. Günümüzde Matraş Çanta kadın ve erkeklere yönelik olarak çanta, ayakkabı, seyahat çantası, evrak çantası, portmone, portföy, deri giyim, makyaj çantası, büro aksesuarı oyun takımı, anahtarlık takımları, hediyelik eşya alanında üretim yapmaktadır. Markanın ülke çapında yaklaşık olarak 15 adet satış mağazası bulunmaktadır. Öte yandan bazı önemli alışveriş mağazalarının reyonlarında Matraş Çanta ve diğer ürünleri satılmaktadır. Matraş çanta yürüttüğü yardım projeleriyle de ön plana çıkmakta ve takdir toplamaktadır. Bu anlamda markanın ŞİMDİ OKULLU OLDUK kampanyasıyla satıştan elde edilen gelirler ve bağışlar ile birçok okulumuzun tamiratına yardım ve çeşitli eksiklerini malzeme alımı ile tamamlama işlemleri yapılmaktadr.

Matraş Çanta İndirim Fırsatları

Matraş Çanta İndirim Fırsatları

Matraş markası özellikle çanta alanında iddialı bir markadır. Matraş çantaları hem dayanıklı hem de estetik olarak güzel modellerdir. Bu nedenle yıllardır tüketicilerin ilgisini çekmiş ve takdirini toplamıştır. Matraş markası her sezon başında belirli aralıklarla ve her sezon sonunda uzunca süre büyük sezon indirimleri uygulamaktadır. Ayrıca bayram, yılbaşı, Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi özel günlerde markanın çeşitli kampanyalı indirimleri bulunmaktadır.Özellikle yüzde yüz deri olan çantalarda bu zamanlarda büyük indirimler uygulanmaktadır. Matraş ürünlerine satış şubelerinden ve satış noktalarından rahatlıkla ulaşılabilir. Öte yandan markanın resmi satış sitesi olan Matraş.com adresinden marka hakkında bilgi almak, indirim oranlarını ve indirim sürelerini öğrenmek, koleksiyon ürünleri hakkında bilgi almak mümkündür. Bu adresten online şekilde alışveriş yapma imkanı da bulunmaktadır.

Matraş Çanta Ürünlerini Online Satın Alma İmkanı

Matraş markasının online mağazasında birçok kaliteli ürün uygun fiyatlara satılmaktadır. Hali hazırda eski sezonu uğurlayıp yeni sezonu karşıladığımız şu günlerde markanın koleksiyon ürünleri oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Yüzde elliye varan rakamlarla satılan Matraş markası ürünleri aynı zamanda ücretsiz kargo imkanıyla tüketicilere sunulmaktadır. Marka ayrıca yılbaşı, Sevgililer Günü, Bayramlar ve Anneler Günü gibi özel günlerde ekstra indirim kampanyaları düzenlemektedir. Anneler Günü öncesi online mağazada normal sezon indiriminin yanısıra yüzde ouza varan ekstra indirim imkanı bulunmaktadır. Büyük indirim kampanyasından yararlanarak ücretsiz kargo imkanıyle annelerimiz için kaliteli ve uzun ömürlü Matraş çanta ürünleri seçerek onlara güzel bir hediye sunabiliriz. Matraş çanta ve diğer marka ürünlerine ulaşmak için en avantajlı site bu adres olmakla birlikte bazı büyük alışveriş siteleri tarafından zaman zaman yapılan kampanyalarla marka ürünlerine ulaşma imkanı da bulunmaktadır. Morhipo, Trendyol, Gitti gidiyor, Hepsi Burada gibi büyük alışveriş sitelerinden ürün alımı yapmak mümkündür. Çeşitli renk ve modellerde hazırlanan Matraş çantaları şık, estetik çizimi olan ve uzun ömürlü modellerdir. Uygun rakamlarla ve uzun ödeme fırsatlarıyla alınabilecek modeller her yaştan kişinin kullanımına uygun ve kadın erkek herkesin zevkine hitap edecek modelleri içermektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Matraş
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları