Masaj Yatakları: Online Alışverişte İndirimli Fiyatları Kaçırmayın

Masaj Yatakları: Online Alışverişte İndirimli Fiyatları Kaçırmayın Galeri

Duruş bozuklukları, aşırı yük nedeniyle zaman zaman sırtımız ağrıyabilir. Ama bu ağrılar sürekli hale gelirse, ilk yapılacak şey önce bir hakime gitmek, ardından da bir masaj koltuğu satın almaktır. Kaliteli bir yatak, sizi sırt ağrılarınızdan kurtarabilir. Ağrı sorununuz varsa internetteki online alışveriş fırsatlarını kaçırmamanız önerilir. Masaj yataklarının sırt ağrılarını zaman içinde yok ettiği kanıtlanmıştır. Masaj yataklarını online satış sitelerini takip ederek indirimli fiyata satın alabilirsiniz. Örneğin Masajyataklari.net online alışveriş sitesindeki fırsatları yakından takip etmek, bütçenizde önemli bir miktarda kazanç sağlayacaktır. Bu alışveriş sitesinde kesenize uygun ister ikinci el, ister sıfır yatak bulabilirsiniz.

Masaj Yataklarının Özellikleri nelerdir?

Masaj Yataklarının Özellikleri nelerdir?

Bu alışveriş sitesinde CCS modelini fırsat seçeneğiyle satın alabilirsiniz. Fiyatı ise mağazadan alacağınız üründen daha ucuz. Bu yatak, sauna özelliğine sahip bir yatak. Ayrıca kilo kontrol özelliğine de sahip. Bu modelde parmak masajı özelliği ile akupunktur özelliğine de bulunuyor. Migun masaj yatağını ise biraz daha fiyat farkı ödeyerek satın alabilirsiniz. Bu yatağın özellikleri ise tedavi alanının boyundan ayak bileğine kadar yeri kaplamak üzere genişletilmesi. Tüm ayarlar uzaktan kumanda ile ayarlanabiliyor. İsterseniz elle kullanım modu da mevcut. 6 otomatik program sayesinde tedavi zamanı ve bölgesini ayarlayabiliyorsunuz. Nuga best masaj yatağına ise biraz daha uygun fiyata satın almanız mümkün. Bu yatakla sırt ve etrafındaki bölgelere masaj yaparsınız. Vücudunuzun istenilen bölgesinde kullanabilirsiniz. Vücuttaki yağ miktarını kontrol ederken, vücudunuzun şeklinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Syogra modelini ise biraz daha yüksek bir ücret ödeyerek satın almanız mümkün. Bu yataktaki özellikler diğerlerinden biraz daha farklı. Yatağın uzaktan kumandası ile masaj süresini ayarlayabilirsiniz. MP3 çalar ve kulaklık ile müzik dinleme keyfinizi de sürebilirsiniz.

Masajın etkileri nelerdir?

Masaj, lenf damarlarındaki sıvının akışkanlığını kolaylaştırır. Genel olarak yatıştırıcı ve huzur verici bir etki yaratır. Yorgunluğu giderir, psikolojik olarak insanı bir hayli rahatlatır. Masaj sırasında kan dolaşım hızı artar. Kan dolaşımı hızının armasıyla birlikte birçok rahatsızlık kendiliğinden düzelir. Aynı zamanda kana taşınan oksijende artış olur. Lenf dolaşımının düzenlenir. Bu dolaşımın düzelmesiyle dokularda biriken bazı zararlı maddelerin atılması kolaylaşır. Masaj adeta bir detoks vazifesi görmektedir.Bilinçli masörler aracılığıyla yapılan masaj sonucu vücutta belirli hormonlar salgılanır. Bu da pek çok rahatsızlığın sona ermesini sağlar.

Belki sık sık bilinçli bir masöre gitme şansınız olmayabilir ama bu yataklarla, bilinçli bir masör her an elinizin altındadır. Yaşmanız gereken tek şey, internete girip online alışveriş fırsatlarını yakından takip etmek. Masaj insanın zinde olmasını sağlayan fiziki bir uygulamadır. Bu yataklardan birini evinizde bulundurursanız, sağlıklı bir hayatı çok daha uzun süre devam ettirebilirsiniz. Bu yataklarla ister vücudunuzun tamamına, ister dilediğiniz bir bölümüne masaj uygulayabilir, günün bütün yorgunluğunu ve stresini kolayca üzerinizden atabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları