Masa: Mutfak Masası ve Yemek Masalarında İndirim Kampanyaları

Masa: Mutfak Masası ve Yemek Masalarında İndirim Kampanyaları Galeri

Evinizde vazgeçemeyeceğiniz iki bölüm vardır. Biri mutfağınız, diğeri de mutfakla bağlantılı olduğunu düşündüğümüz yemek odanız. Pratik bir yemek yemek isterseniz mutfağınızın bir köşesine yerleştireceğiniz mutfak masası, en güzel tercihtir. Daha özenli ve kalabalık bir ortamda yemek yiyecekseniz bunun için tercih yemek masanızdır. Mutfak masanızın da yemek masanızın da kaliteli ve ucuz olması önemlidir. Bunun için indirim kampanyalarını sıkı takip etmeniz, bu fırsatları kaçırmamanız gerekmektedir.

Online Alışverişte İndirim İmkanları

Ulusal ya da uluslararası birçok markanın internet sitelerinden satın alacağınız ürünlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz. Bu siteler arasında Evmanya, Evimister ve Altıncı Cadde online alışveriş siteleri, yaptığı kampanyalar ve edindikleri tecrübelerle öne çıkmaktadır. Gittigidiyor sitesindeki satışları düzenli olarak takip ettiğinizde, mutfak ve yemek masasını uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bu alışveriş sitesinden IKEA Jokkmokk ahşap takım ve 4 sandalye setini yaklaşık uygun fiyata üstelik ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz. Katlanır masa ve sandalye setini yaklaşık çok uygun bir fiyata satın alabilir, ücretsiz kargo ile adresinize kadar teslim ettirebilirsiniz. IKEA Vika Amon mutfak takımı 60x120 huş tablayı da müthiş bir indirim fırsatıyla satın alabilir, yine ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Nilüfer mutfak takımını aynı alışveriş sitesinde yaklaşık uygun bir fiyata satın alabilir, ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz. IKEA Vika Amon mutfak takımına 60X120 huş tablaya çok uygun bir fiyatla sahip olabilirken, IKEA Vika Amon mutfak takımına, 60x100 beyaz tablaya da yine çok uygun bir fiyatla sahip olabilir, ücretsiz kargo ile evinize kadar teslim seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Mutfak takımı ve dört sandalye setini cazip fiyatlar ile satın alabilecekken, kampanyayı takip edip çok daha indirimli bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Yemek masalarındaki kampanyaları kaçırmayın

Yemek takımlarında da süper kampanyalar sizi bekliyor. Yemek takımına ve dört sandalye seti koyu kiraz modelini uygun bir fiyata satın alırken, Jokkmokk yemek takımı ve sandalye setine üstelik kargosuz yaklaşık biraz daha yüksek bir bedel ödeyerek sahip olabilirsiniz. IKEA Vika Laver yemek takımı ve 4 sandalye 75*150 modelini de yine çok cazip fiyatlar ile satın alırken, antika ürünlere de sahip olabilirsiniz. Antika yemek takımına ve sandalyelerine yaklaşık biraz daha yüksek bir fiyata sahip olabilirsiniz. Hepsiburada.com alışveriş sitesinde ise Adore White 5 Parça Yemek Seti’ni yüzde 50 indirimli fiyata bulabilirsiniz. Armada Fantasia takımına yaklaşık uygun bir fiyata satın alabildiğiniz gibi, Metalia Gm 166 Camlı Takımı 4 Sandalyeli yemek takımına biraz daha yüksek bir fiyat ödeyerek sahip olabilirsiniz. Masalar, evinizin dekorasyonunun vazgeçilmez unsurudurlar. Uygun fiyattaki mutfak ve yemek takımını dilediğiniz fiyata online satın alabileceğiniz gibi, bunları özel siparişle zevkinize göre de imal ettirebilirsiniz. Ancak hazır mutfak ve yemek takımı fiyatı daha uygun olması nedeniyle önerilir. Online satış sitelerini takip ettiğiniz takdirde kaliteli bir ürünü ucuz fiyata satın alır, evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

İndirim fırsatlarından nasıl yararlanabilirsiniz?

İndirim fırsatlarından, gerek internetteki alışveriş sitelerini, gerekse mobilya mağazalarının kataloglarını takip ederek yararlanabilirsiniz. Büyük mobilya üreticileri, her ay düzenli olarak katalog yayınlayarak, o ay düzenledikleri indirim kampanyalarını müşterilere duyuruyorlar. Bu katalogları incelediğinizde, bütçenize uygun, beğendiğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz. Değişik zamanlarda bir ürün alana daha ucuz ikinci bir ürün bedava sunulabiliyor. Firmaların bu kampanyalarını çok sıkı takip etmeniz önerilir. Fırsat kampanyalarını takip ettiğinizde, beğendiğiniz ürünü hemen hemen yarı fiyata satın alabilir, böylece ev ekonomisine ciddi bir katkı sağlarsınız.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Ikea
  • Evmanya
  • Altıncı Cadde
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları