Martı Yayınları: Okul Öncesi ve Deneme Sınavı Kitaplarında İndirimler

martı Galeri

Martı yayınları, uzman yazar kadrosu ile birlikte hazırladıkları eğitim setleriyle okul öncesi ve okul dönemindeki öğrencilerin eğitim hayatlarına büyük destek sağlayan kuruluşların başında gelmektedir. Yeniliğin takipçisi olarak değil yenilikleri gerçekleştiren bir isim olan firmanın adı ile basılan özgün içerikli kitaplar ve deneme yayınları sayesinde okul hayatına yeni başlayan miniklerin öğrenme süreçleri eğlenceli bir hal almıştır. Okul öncesi, anasınıfı ve orta öğretimin son sınıfına kadar olan dönemi kapsayan yayınlar önce pilot okullarda denenip başarıları garanti altına alındıktan sonra piyasa sürülmektedirler. Marka adına tescilli optik formlu soru bankaları ve tüm dersleri kapsayan kitapları Martı yayınları'nın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

Eğitime Değer Katan İsim

Eğitime Değer Katan İsim

Martı Yayınları'nın okul öncesi minikler için hazırladığı setler arasında en popüleri 8 ciltten oluşan "Harika Çocuklar Eğitim Seti"dir. Öğrenme sürecinde mutlaka kullanılması gereken 5N 1K eğitim modeline göre hazırlanmış bu set ve diğerleri sayesinde çocuklar farkına varmadan öğrenip, öğrendiklerini kolayca pekiştireceklerdir. 3 kitaptan oluşan "Aklım Sende Karakter Seti" sayesinde de neden-sonuç ilişkini kurarak kendilerini ifade etmeyi, mantık yürütmeyi, görsel öğrenim yeteneklerini geliştirmeyi öğreneceklerdir. Okul öncesi dönem için ayrıca göz ve el koordinasyonuna katkıda bulunan "Eğlenceli Sanat, Fen Ve Doğa Etkinlikleri Kitabı", anne babaların da çocukla birlikte etkileşime girerek öğrenmenin aktif ve eğlenceli hale gelmesini sağlayan "Aile Katılımlı Etkinlik Kitabı" ve bu çağdaki çocukların gelişimi konusunda bir rehber niteliğinde olan "Aile Eğitim Kitabı" bulunmaktadır. Martı yayınları'nda çocuk edebiyatının birçok örneğini de bulabilirsiniz. Özgün hikayeler, Keloğlan serisi, Mevsim ve Meraklı serisi adı ile çıkan kitaplar sayesinde hem öğrenme sağlanacak hem de okuma sevgisinin ilk tohumları atılmış olacaktır. Bu kategoride çok yakında 8+ ve 10+ yaş grubuna özel atasözü ve deyimler serisini de bulabilirsiniz. Okul çağına adım atan bir çocuğun en zorlandığı yıl kuşkusuz ilkokul 1. sınıf dönemidir. Evden ve ailesinden ayrılmanın verdiği heyecan ve korku bir yana okumayı sökme, yazma çalışmaları, harfler, sayılar derken kafası gerçekten çok karışır. Martı yayınları'nın 1. sınıflara özel hazırladığı kitaplar sayesinde bu dönem keyifle atılacaktır. Okuma, yazma ve matematik öğreniyorum setleri sayesinde bu öğrenme süreci kısalacak ve bu sayede kendine güveni yükselecektir. Ayrıca yine bu dönem miniklere özel "Kılavuz Çizgili Defter", "Harfler ve Sesler" ile ilgili telaffuz cd'leri eğitim seti, "Çek Kopar" formatında konu testleri öğrencinin en büyük yardımcısı olacaktır. Ortaokul dönemi öğrencileri için akıllı tahta uyumlu ve okul müfredatına göre hazırlanmış optik formlu soru bankası kitapları ve ödev testleri ayrı ayrı her ders için mevcuttur. Liseye giden öğrencileri de düşünen firma, tüm lise sınıflarına özel matematik, fizik ve geometri kitaplarını satışa sunmaktadır. Ayrıca LGS ve LYS sınav sistemine uygun hazırlanan konu testleri ve deneme sınavları, öğrencilerin hazırlanma kapasitelerini arttırarak sınav stresini minimuma indirecektir.

Eğitim Hayatına Dair Tüm Martı Kitapları Online Alışveriş İle

Martı yayınları'nın uzman kadrosu ile hazırlayıp, öğrencilere sunduğu eğitim hizmetine dair tüm eserleri online alışveriş ile sipariş edebilirsiniz. martiokul.com resmi sitesi üzerinden detaylarına ulaşabileceğiniz tüm kitapları, site aracılığı ile yönlendirildiğiniz kitapbulal.com internet adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Yapacağınız belirli miktarın üstü alışverişlerinize kargo ödemiyorsunuz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları