Martı Myra: İndirimli Online Otel Rezervasyon Fiyat ve Fırsatları

Martı Myra 1 Galeri

Antik bir şehir olan Phaselis ve gayet güzel bir yer olan Olympos mekanın ortasında konumlandırılmış olan Martı Myra otel, gayet kaliteli bir şekilde hizmet veriyor. Kemer ilçesinde olan bu tesis, doğal güzellikleri adeta canlı olarak yaşarmışçasına sizlere sunuyor. Dönem dönem indirim uygulayan tesis hakkında pek çok ücret bilgisi, online resmi web sitesinde mevcut. Tesis ile ilgili olarak, pek çok müşteri olumlu bir şekilde yorum yapıyor. Yapılan yorumlara, tesis hakkında açıklamalarda bulunan sitelerden ve araştırma bağlantılarından ulaşabilirsiniz. Otelin tam olarak konumlandırıldığı mekan, çam ağaçları arasında olduğu için havanın temizliği ile ruhunuzu dinlendirebilme fırsatına kavuşacaksınız. Bu fırsat, sizlere en uygun ödeme seçenekleri ile sunulduğundan dolayı oldukça rahat bir şekilde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Otel hakkında pek çok bilgi ve aktivite sayfası oluşturulmuş. Lakin içlerinde en çok beğeni gören aktiviteler, çocuk ve genç müşteri için düzenlenen organizasyonlar olarak ayrılmakta.

Martı Myra Otellerinde Sunulan Aktiviteler

Martı Myra Otellerinde Sunulan Aktiviteler

Genç ve olgun müşteriler için sunulan aktiviteler, paket halinde yansıtılıyor. Üç farklı paket içeriği ile hizmet veren tesis, müşterileri için oldukça eğlenceli günler yaşatmakta. Bu paketleri içerik özellikleri olarak sıralarsak, Junimax isimli paket başta gelecektir. Paketin içeriğinde, yeni nesil gençlere diyerek sunulan pek çok avantaj bulunuyor. Tırmanma duvarı, surf rode, su topu, dart, dans kursu, voleybol, gitar kursu vb. gibi pek çok aktivite, Junimax isimli pakette toplanmış. Bu aktivite paketinin hitabettiği yaş aralığı 13 ile 17 arasındaki gençler. Aynı şekilde sunulan bir diğer aktivite paketi ise çocuklara özel içerikler barındırıyor. Bu içeriklere örnek verecek olursak çocuk yarışmalarını ve özel minik eğlenceleri listenin baş sırasına koyabiliriz. Haftalık olarak sunulan yaratıcı ve öğretici yarışmalar, günün belirli saatlerinde yapılıyor. Çocuklarınız için adeta özenle düşünülmüş oyunların ve yarışmaların yer aldığı bu paket, tatil için ödemiş olduğunuz ücrete dahil olarak sunuluyor. Gençler ve çocuklar için hazırlanan özel aktivite paketi dışında da Martı Myra paketleri var. Bu paketlerden en büyüğü olan yetişkin paketi, Pavilion ismi ile sunuluyor. Bu pakette bulunan aktiviteler ise, kişiye özel servis ve 3 farklı aktivite topluluğu olarak karşımıza çıkıyor. Günlük gazete, internet, öğle yemeği, gün boyu atıştırmalıklar, taze meyveler ile hazırlanan özel tabaklar, konsept dahilinde sunulan sıcak ve soğuk içecekler, dondurma ve limonata ikramları, soğuk havlular ve mini bar olmak üzere düzenleniyor. Buna benzeyen diğer iki paket topluluğunda ise ekstra sürprizler yer alıyor. Martı Myra otelinde tatil yapmak, pek çok sıkıntıyı ve stresi yok ederek ruhunuzu dinlendirecek.

Online Rezervasyon İşlemleri Ve Kampanya Seçenekleri

Martı Myra oteli için online rezervasyon yaptırmak oldukça kolay. Birkaç işlem sonucunda, hayalini kurduğunuz en güzel tatiller için rezervasyon yapmış olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, marti.com.tr sitesine girerek rezervasyon sekmesine ulaşmak. Ardından kişisel bilgilerinize göre rezerve işlemlerinizi organize edebilirsiniz. Online rezervasyon seçeneği sayesinde, anlaşmalı banka kartları da oldukça avantajlı kampanyalar üretiyor. Avantajlı tatil seçenekleri, sizleri bekliyor. Ayrıca şehir fırsatı, yakala.co gibi fırsat sitelerinde de indirimli kuponlar bulup, tatilinizi daha ucuz yapabilirsiniz. Bu sitelerin sunduğu avantajları kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
  • Yakala.co
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları