Marmaris Otelleri: Pansiyonlarda İndirimli Online Rezervasyon Fırsatı

Marmaris Otellerinde Avantajlar Galeri

Marmaris, Akdeniz'de Muğla iline bağlı bir ilçemizdir. Mavi ve yeşilin her tonunu yılın tüm aylarında da görebileceğiniz, ülkemizin sayılı tatil cennetlerinden biridir. Uzun kıyı şeridi üzerindeki koyların çokluğu, doğal bir liman oluşu, mavi turları, antik kentlere olan yakınlığı, modern tesisli yat limanları, doğal güzellikleri, körfezde her çeşit su sporunun yapılması, en uygun fiyatlı pansiyonundan beş yıldızlı yerleşim tesislerine kadar, yerli yabancı tüm turistlerin tatillerini gönüllerince geçirecekleri muhteşem bir yerdir. Bundan önceki zamanlarda süngerciliği, balıkçılığı ve ıtırlı bitkileriyle anılan bu ilçemiz, şimdi büyük bir turizm merkezi konumundadır. Akdeniz'de yat turizmi için doğal limandır ve ayrıca Yalancı Boğaz'da yat bakımı ve imalatı yapılmaktadır. Kış aylarında bile denize girilebilen ilçede, etrafını saran dağlar ve çam ormanları ile muhteşem yeşil dokusuyla tatilcilerin hizmetinde. Buradaki ilk yerleşim M.Ö. 3400'lerde Kar kavmi ile olmuştur. İlk ismi Karıa'dır. Zaman içinde bu bölgede birçok medeniyet kurulmuştur. Rodos uygarlıkları, Ada, Asdur, Mısır, İon, Pers, Dor, Makedon, Roma, Suriye, Bizans, Osmanlı ve Selçuklu medeniyetlerinin izleri bulunmaktadır. Bölgede bulunan Marmaris Kalesi, İonlular tarafından yapılmış ve Osmanlılar tarafından da günümüzdeki görünümüne kavuşmuştur. Bu kalenin içinde bir Arkeoloji müzesi bulunmaktadır. Müzenin içinde Bizans, Roma ve Osmanlılar zamanına ait süs eşyaları ve silahları görebilirsiniz. Sırtını dayadığı çam ormanları ile anılan ilçe, masmavi deniziyle yerli ve yabancı birçok turisti bölgeye çekmektedir. Marmaris otelleri ve pansiyonları her gelir grubundan insanın tatil yapabileceği fiyatlarla hizmetinizdedir.

Marmaris Otellerinde Tatil Keyfini Yaşayın

Marmaris otellerinde konaklamak için birden fazla tesis bulunmaktadır. Bunların arasında bulunan Elegance denize sıfır konumdadır. İki adet açık havuz, iki adet a la carte restoranı bulunan bu otelin plajı kum ve çakıldan oluşmaktadır. Tesiste ayrıca güzellik merkezi bulunmaktadır. Marmaris otelleri arasındaki Cettia Beach Resort, denize sıfır mesafede, özel plajlı, ücretsiz animasyon, ücretsiz çocuk havuzu ve çocuk parkı vardır. Anemon Marmaris, bir adet açık havuz, halk plajı, ücretsiz çocuk havuzu, ücretsiz çocuk parkı ile hizmet vermektedir. Malibu Beach, özel plajlı ve ücretsiz çocuk havuzu ile dikkat çekmektedir. Bir adet açık havuzu, özel plajı, ücretsiz çocuk havuzu olan Romance denize sıfır konumdadır. Kervansaray, bir adet açık havuz, bir adet kapalı havuz, ücretsiz shuttle servis hizmeti vardır. 2006 yılında yapılan Mavi Deniz, denize sıfır, özel pajlı, banana, ücretsiz çocuk havuzludur. Serendip Select de denize sıfır mesafede, iki adet açık havuz, özel plaj ve ücretsiz çocuk havuzu ile konuklarına hizmet vermektedir. Bunların yanında çok sayıda pansiyon da bulunmaktadır. İlçe merkezinde ve çevresinde her bütçeye uygun konaklama tesisleri bulunmakta. Toplam yatak kapasitesi 100 binin üzerinde olan bu ilçede merkez, Söğüt ve Selimiye, pansiyonların en yoğun olduğu bölgelerin başında geliyor. Pansiyonlar arasında gül, yasemin, zakkum çiçeklerini ile süslenenler de bulunuyor.

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Yılbaşı, bayram ya da yıllık izinlerinizde mükemmel bir tatil geçirmek isteyenlere Marmaris otelleri geni imkanlar sağlıyor. Denizi ve doğal güzellikler ile dolu bir tatil geçirmek isteyenlere, lüks bir konaklama sağlayan otellerdeki erken rezervasyon indirimlerini bulmak için Gezinomi, Gezi Sitesi gibi online tatil sitelerine göz atmanız tavsiye ediliyor. Online tatil sitelerindeki avantajlardan yararlanmak için yapılması gereken şey ise, internetten bu sitelere tıklamanız yeterli olmakta.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları