Marmara Forum: Forum Alışveriş Merkezi Ulaşım ve Mağaza Bilgileri

Marmara Forum Galeri

AVM’ler gezme ve eğlence kültürü olarak ülkemizde git gide yaygınlaşıyor. Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce AVM mevut ve her geçen gün bunlara yenileri de ekleniyor. İstanbul Türkiye’nin en büyük şehri olmanın bir getirisi olarak bu AVM kültüründen en büyük payı alıyor. İstanbul’da hemen hemen her semtte birkaç AVM bulunuyor. Bu mekanlarda müşteriler alışveriş yapmanın yanı sıra sinemaya da gidebiliyorlar, spor da yapabiliyorlar, yemek de yiyebiliyorlar. Kısacası isimleri AVM ama aslında birer yaşam merkezi gibi çalışıyorlar. Bu AVM’lerden biri de Marmara Forum.

Marmara Forum’da Birçok Olanak Mevcut

Marmara Forum Merter’de İstanbul’un her yerine kolay ulaşım sağlayan merkezi bir mevkide bulunuyor. AVM’nin mimari yapısı şehir ile bütünlük sağlayacak şekilde dizayn edilmiş. Burası İstanbul’un en büyük AVM’lerinden biri. Tam 135 bin metrekarelik bir alanda kurulu ve içinde 300’den fazla dünyaca ünlü marka ile 10 bin metrekareden daha geniş bir alanı kapsayan eğlence bölümü var. Türkiye’nin ilk konsept hipermarketi de burada bulunuyor. Müşteri kitlesini özellikle gençlerin oluşturduğu Marmara Forum, sinema ve bowling salonu gibi eğlence alanlarına ek olarak sürpriz etkinlikleri ile de gençler için tam bir cazibe merkezi. Türkiye’nin en çok salonlu sineması da burada. Mekanın içindeki Cinebonus’ta tam 16 salon bulunuyor. Ayrıca burada yemek seçenekleri de çok fazla. 60’ın üzerinde restoranın mevcut olduğu food court’u ile AVM, müşterilerinin yemek keyfini ikiye katlıyor. AVM içindeki olanakları saymakla bitmez. Bunlardan biri de çocuk sokağı. Çocuk sokağında oyuncak ve çocuk giyiminin öncü markaları yer alıyor. Yani burası çocuklu ailelerin vazgeçilmezi. Müşterilerine ankesörlü telefonlar, ücretsiz otopark, danışma, engelli hizmetleri, çocuklara özel alan, müşteri servisi, taksi, kablosuz internet hizmeti, vale, bebek bakımı, tax free ve banka ATM’leri gibi hizmetler sunan Marmara Forum’da birçok markayı bulabilmek mümkün. Burada Divarese, Camper, Bambi, Hotiç, Nine West, Deriden, İnci, Flo, Zara, H&M, YKM, Boyner, Marks&Spencer, Panço, Toyzz Shop, Samsung, Arçelik, Braun, Miele, Bimeks, Mudo Concept, Home Sweet Home, Esse, Yataş, Özdilek, Bernardo, Kervan Çeyiz, Carrefoursa, Remzi Kitabevi, Benetton, Adil Işık, Derimod, Bershka, Karaca, GAP, Kiğılı, Lufian, Koton, Mango, Loft, Lacoste, Sarar, Penti ve Oxxo gibi ünlü mağazalar bulunuyor.

İndirimli Fiyatlar İçin Online Alışverişi Deneyin

Cızbız Köfte, Arby’s, Big Chefs, Cağ Kebap, HD İskender, Zumo, Midpoint, Kırkpınar, Mado, Krispy Kreme, Köfteci Ramiz, Lera Fresca, Popeyes, Sturbucks, Özsüt ve Şampiyon Kokoreç gibi birçok yemek seçeneğine de ev sahipliği yapan bu seçkin AVM, müşterilerine tam bir alışveriş tatmini sunuyor. Bu keyifli alışverişten yararlanma fırsatı olmayanlar için ise online alışveriş imkanı var. Online alışveriş sayesinde zamandan tasarruf edilebilir ve evden çıkmadan internet aracılığıyla dünyaca ünlü markala ulaşılabilir. Ayrıca online alışverişte yıl boyu devam eden indirim fırsatları da mevcut.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Esse
  • Camper
  • Toyzz Shop
  • Braun
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları