Marks and Spencer

Marks & Spencer, 43 ülkede 900’ü aşkın mağazası ile sizlerle buluşan köklü bir markadır. 125 yılı aşkın süredir müşterilerine en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Türk müşterileriyle 1995 yılında buluşan Marks & Spencer, kaliteli ve her yaş ile tarza uyumlu ürünleriyle ilgi odağı oldu. Şirket, 1999 yılından itibaren ise İngiltere’den franchising haklarını satın alan Fiba Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Marks & Spencer 'ın Türkiye'de, 12 il de, 45 mağazası, 1000’in üzerinde çalışanı ile 37.000’in üzerinde net satış alanı vardır. Türkiye’de mağazacılık alanında hizmet veren lider kuruluşlar arasında tartışılmaz bir konumda bulunan Marks & Spencer sadece M&S etiketli ürünler taşımaktadır.Marks&Spencer, kaliteli kumaşları ve yumuşak dokusuyla her beden ve ölçüde insanın gönül rahatlığıyla kullanabileceği tasarımlara imza atar. Kadın-erkek giyim ve iç giyim koleksiyonlarının yanı sıra kişisel bakım ürünleri ve ev tekstil ürünleriyle müşterilerine seçkin bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Her Tarz ve Beden için Ürünler

Marks & Spencer, her tarz ve zevkten kadın ve erkeğin rahatlıkla kullanabileceği ürünleri ile birçok mağazada sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerinin kalitesi ve yumuşak kumaşıyla dikkat çeken Marks & Spencer, giyim ürünlerinin yanı sıra, iç giyim,ev tekstili, kozmetik, ayakkabı ve takı çeşitleriyle de sizlerle. Marks & Spencer'ın geniş ürün koleksiyonunda her sezon aradığınz her türlü ürünü bulabilir, kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Her beden ve ölçü için özel olarak üretilen ürünler arasından size uyanı mutlaka çıkacaktır. Tek yapmanız gereken, güleryüzlü mağaza sorumluların da yardımıyla ihtiyacınınz olan ürünü bulmak.

Yeni Sezon Ürünleri Online Satışta

Marks & Spencer'ın kadınlar için hazırladığı koleksiyonunda, pantolon,bluz, gömlek, triko, iç giyim, çorap, bijuteri, ayakkabı; erkek koleksiyonunda ise takım, üst, ceket, mont, çorap, iç giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Çocuklar için de koleksiyonlar barındıram Marks & Spencer'da, her yaştan çocuğunuz için aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra, kişisel bakım ve ev koleksiyonu adı altında da ürünleri bulunan Marks & Spencer'da, birçok ihtiyacının için çözüm yolu bulabilirsiniz. Alacağınız ürünlerde, değişim garantisi de veren Marks & Spencer, kaliteli ürünleri sayesinde en az problem yaşanan markalardan biri. Marks & Spencer, düzenli olarak gerçekleştirdiği sezon sonlarındaki büyük indirimleri ve sezon içinde sunduğu fırsat ürünleri ile de dikkat çekiyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları