Markafoni Hediye Çeki

Markafoni Hediye Çeki Galeri

Dünyaca ünlü markaları tek bir tıkla parmaklarınızın ucuna getiren Markafoni, Türkiye'nin ilk özel alışveriş kulübü. Birbirinden ünlü markaların binbir çeşit ürününü %90'a varan indirim kampanyaları ile sunan Markafoni'den kolayca dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir; cazip fiyatlarla ekonomik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. En hızlı yoldan online alışveriş imkanı sağlayan sitede, birçok markanın ürünlerine tek bir tıkla ulaşabilir; yalnızda Markafoni üyelerine özel indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Markafoni Hediye Çeki

Markafoni Hediye Çeki

Sizlere %90'a varan indirimlerle birbirinden farklı birçok ürün ve markayı bir arada sunan Markafoni'de özel birçok fırsat da sizleri bekliyor. Avantajlı indirimlerin yanı sıra Markafoni hediye çekleri kazanabilir; bu çekleri dilediğinizi gibi tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Markafoni hediye çekleri, alışverişlerinizde kullanılmak üzere düzenlenmiş nakit para yerine geçen bir ödeme sistemidir. Markafoni hediye çeklerine hem zaman zaman size özel sürprizlerle hem de arkadaşlarınızı davet ederek ulaşabilirsiniz. Size özel olan hediye çekleri e-posta adresinize iletilirken; davetle aldığınız hediye çekleri de Markafoni hesabınızda gözükür. Markafoni'nin size özel olarak gönderidği hediye çeklerini, alışverişlerinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasında yer alan ilgili bölümden görüntüleyebilir ve ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Alışveriş sepetinize ürünleri ekledikten sonra ödeme sayfasında ilgili bölümden kullanmak istediğiniz hediye çeklerini seçebilirsiniz.

Markafoni'ye Arkadaşını Davet Et Anında 10TL Hediye Çeki Kazan!

Dünyaca ünlü birçok markaya %90'a varan indirimlerle ulaşmanızı sağlayan özel alışveriş platformu Markafoni'ye arkadaşlarınızı da davet edebilir; sizin yararlandığınız özel indirimlerden onları da haberdar edebilirsiniz. Sizin davetinizle bu özel alışveriş kulübüne üye olan her arkadaşınızın ilk alışverişinden 10TL hediye çeki kazanırsınız. Markafoni hediye çekinizi, yapacağınız tüm alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Birçok moda markasının 2-5 gün arasında açık olan indirim kampanyalarından yararlanarak, aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilir; büyük indirim oranlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilir; anlaşmalı olunan kredi kartları için uygulanan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Siparişleriniz, ilgili kampanyanın bitimini takiben 7 iş günü içerisinde kargoya verilerek en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılır. Ürünlerinizde herhangi bir problem yaşarsanız, 30 gün içinde iade edebilir; paranızı geri alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları