Manken İç Giyim: İç Çamaşırı Markalarında İndirim Fırsatları Burada

Manken İç Giyim: İç Çamaşırı Markalarında İndirim Fırsatları Burada Galeri

İç giyim özellikle kadınlar için çok önemli bir detay. Kendilerini daha güzel hissetmeleri için dantel, tül ve satenlerle çeşitlendirilen ve markalar tarafından adeta bir gece kıyafetini andıran modeller tasarlanmakta. Bol dantelli ve tüllü kombinezonlar, baybdollar, bodyler ve atletler bu yüzden bazı kadınlar tarafından davetlerde ve gecelerde ceket ya da gömlek içine giyilebiliyor. Sürekli değişen modaya uygun iç çamaşırları da her sezon yenileniyor ve yeni koleksiyonlar hazırlanıyor.

İç Giyim Dış Giyimi Destekliyor

Güzel görünmenin öneminin her ortamda fark yarattığı hayatta giyim de güzel görünmeyi sağlamakta büyük rol oynuyor. Vücudu daha güzel göstermek için kıyafet seçimi çok önemli. Kıyafet seçerken vücutta güzel ve çekici kısımları ön plana çıkarmalı, güzel olmayan kusurlu tarafları ise ger planda tutmak gerekiyor. Örneğin çok güzel göğüsleri ama çarpık bacakları olan bir kadın bir davete giderken mini ve kapalı bir elbise giyerse çok da hoş olmaz. Ama göğüs dekolteli uzun ve yırtmaçlı bir elbise göğüslerini ortaya çıkarıp dikkati bu bölüme çekecek ve daha güzel görünecektir. İç çamaşırı da estetik olarak giysilere büyük destek sağlayan bir giyim çeşidi. Kadınların küçük göğüslerini dolgularla büyük gösteren, büyük göğüsleri küçülten, göbek ve kalçayı sıkı yapısıyla daraltan, popoyu kaldıran ve bu sayede giyilen kıyafetlerin çok daha güzel durmasını sağlayan iç çamaşırları var.

Manken İç Giyim

Manken İç Giyim

Son yıllarda Türk iç giyim markaları büyük bir atağa geçti. Sadece Türkiye’de değil dünyada da geniş bir tüketici kitlesi Türk marka iç çamaşırlarını kullanıyor. Bu markalardan biri de Manken iç giyim. Mahmutpaşa’da merkez satış mağazası bulunan firma sütyen, sütyen takım, külot, body,baybdoll, kombinezon ve jüpon üretiyor. Türkiye’nin bir çok ilindeki mağazalarda ürünleri satılan marka Mahmutpaşa’daki merkez satış mağazasında toptan olarak ürünlerini satıyor. Kaliteli ve hayli uygun fiyatlı ürünler tasarlayan marka bir çok iç online mağazada satılıyor. Sade tasarımları ile dikkat çeken marka siyah, beyaz, krem gibi renklerde iç çamaşırı üretiyor. Markanın bodyleri sıkı dokuması ile fazlalıkları yok ettiğinden en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.

Satış Mağazası

Kompedan.com online iç çamaşırı satan en büyük mağazalardan biri. Markanın ürünlerini online satan mağaza Kompedan, online mağazasında farklı illerdeki gerçek mağazalarından çok daha ucuza ürün satıyor. Tüm ürünlerinde %10 indirim yapan mağaza 50 TL ve üzerindeki siparişlerde kargo ücreti almıyor. Koşulsuz satın alınan ürünlerde değişim veya iade garantisi sunuyor. Mağazada haftanın ürünü bölümünde ise her hafta bir ürün %20 indirime giriyor. Online mağazada bayanlar için sütyen, külot, atlet, jartiyer, body, jüpon, kombinezon, gecelik, pijama, hamile ve lohusalara özel ürünler, korse, mayo, bikini, çorap ve termal ürünler bulunuyor. Erkekler için atlet, fanila, boxer, slip, çorap, yünlü ürünler, termal ürünler çocuklar için, ise kapri tayt, çorap ve yünlü ürünler satılıyor. Online mağazada manken dışında, Penti, Yeni İnci, Senfoni, Şirin, Teknur, Ahu, Ked, Letti, Şalcı, İtaliana, Acsend gibi markalar da satılıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Penti
  • İNCİ
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları