MANGO

MANGO Galeri


İstanbul’da doğup 1968 yılında İspanya’ya göçen Nahman ve İsak Andic Ermay kardeşlerin 1984 yılında kurdukları MANGO giyim, uluslararası çapta büyük başarı ve üne sahip çok uluslu bir tekstil şirket grubudur. Kadın ve erkek giyimin yanı sıra ayakkabı ve aksesuar da üretir ve satar. İspanya menşeyli grup beş kıtada, 84 ülkede 1.024'den fazla mağaza işletmektedir. Moda zinciri, Avustralya, Çin ve ABD'de de yeni mağazalar açarak büyümeye devam ediyor. Scarlett Johansson, Penelope Cruz gibi dünyaca ünlü oyuncuarı reklam kampanyalarının yüzü yaparak ayrıca dikkatleri üzerine çekiyor.

MANGO Online Shop

MANGO Online Shop


MANGO aynı zamanda internet trendini de yakalamış bir marka. Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra Andora, Norweç, İsveç ve Türkiye için de markanın birer online-Shop' u mevcut. Açıldığı 2000 yılından beri Online Shop sürekli ve düzenli bir büyüme ve ciro artışı gösteriyor. Zira internet üzerinden alışveriş artık günümüzde çok fazla rağbet görüyor. Markanın alışveriş sitesinden, Shop.mango.com, en son kıyafet modellerini, indirimleri ve kampanyaları rahatlıkla evinizden takip edebilmek oldukça rahat tabii. Bu artışı gören ve tabii trendi kaçırmak istemeyen mng yetkilileri son olarak da Avrupa ülkelerinde Mangooutlet.com'u, ABD'de ise mngshop.com'u hayata geçirmişler.

MANGO Türkiye


Firma kuşkusuz Türkiye'de sevilen ve rağbet edilen en önemli markalardan biridir. İstanbul'dan Bursa'ya, Bursa'dan Kayseri'ye, Kayseri'den Gaziantep'e kadar bir çok kentte mağazası bulunan MANGO Türkiye için online mağaza açan ilk yabancı giyim şirketlerinden biri. Türk halkı modayı takip etmeyi seviyor, bu marka da modayı çok iyi takip ediyor, bu nedenle Türkiye bu markayı seviyor. En son uluslararası trendler, moda akımları, en son elbise modelleri ve gerek outlet mağazalarında gerek online satışlarda her zaman sunulan indirimli ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikasıyla giyim meraklılarını kendine çekmeyi başarıyor. Alışverişin ve modanın adresi MANGO, her zevke hitap eden nitelikteki özgün tasarımları ile giyim markaları arasında önemli bir isim.
Markanın online mağazasını ziyaret etmek için buraya ya da sayfa yukarısında bulunan ve sizi firmanın resmi sitesine yönlendirecek olan firma logosuna tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları