Mango Giyim: Mango Mağazaları ve Büyük İndirim Sezonları

Mango Giyim: Mango Mağazaları ve Büyük İndirim Sezonları Galeri

Erkeklere sorsanız, sevgilinizle veya eşinizle alışverişe çıktığınızda en çok hangi mağazanın önünde bekliyorsunuz, en çok hangi mağaza önünde sıkılıyorsunuz diye; büyük bir çoğunluk bu soruya cevap olarak "Mango" diyecektir. Mango Giyim mağazalarının önünde oflayıp puflayarak bekleyen erkekler işte bu nedenlerle Mango'yu pek sevmez, ama sevgililerine veya eşlerine soracak olursanız belki de en çok sevdikleri ve tercih ettikleri mağazalardan biri Mango'dur. Hele ki Outlet ise, mağaza önündeki bekleyen erkek sayısında ve içerde birbirlerinin elinden giysileri kaparak deneme kabinleri ve kasa önünde kuyruklar oluşturan bayan sayısında gözle görülür bir artış olur. Mango ilk olarak 1984 yılında İspanya'da açıldıktan sonra, mağaza sayısı artırarak pazara iyi bir giriş yapmıştır. Aslında Mango Giyim, Türkiye pazarında yeni sayılabilir ve çok mağazası olmayan bir marka. Mango Giyim 'in İstanbulda sekiz adet, Bursa'da bir adet, Ankara'da iki adet, Antalya'da bir adet ve Adana'da bir adet mağazası var. Ama Mango Giyim 'i diğer markalardan farklı kılan Outlet mağazaları ise İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya'da mevcut.

Mango'nun Efsaneleşmiş Outlet Ürünleri


Mango Giyim 'in bu kadar ön planda olmasının ve diğer markalar arasından kolayca sıyrılabilmesinin nedeni, çok uçuk fiyatlara kaliteli ürünler alabileceğiniz Outlet bölümü. Kumaş ve keten pantolonları 4.90 TL'den, gömlekleri 5.90 TL'den, blazer ceketleri 9.90 TL'den, ayakkabıları 19.90 TL'den, t-shirtleri ise 4.90 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz Mango Outlet, bir şey satın alma hevesi olmayan bayanların bile aklını çeliyor. Özellikle hafta sonları öğlen saatlerinde Mango Giyim mağazalarına uğrarsanız, adım atacak yer olmadığını görebilirsiniz. Ama bu indirimler belli zamanlarda oluyor ve genelde hafta sonları başlayan bu indirimleri kaçırmamak için sürekli takipte olmalısınız. %90'a varan indirim fırsatlarını yakaladığınız takdirde çok küçük meblağlarla çok sayıda ürün almanız işten bile değil.

Mango İlkbahar-Yaz Koleksiyonu


Peki, ilkbahar-yaz sezonunda Mango'da öne çıkan parçalar, sık kullanılan renkler, aksesuarlar neler? Öncelikle renklerden bahsedelim. Diğer markaların yaz koleksiyonunda da görüldüğü gibi, Mango Giyim 'in 2012 Yaz kreasyonunda da açık renkler ön planda. Beyaz, açık somon rengi, pembe, turkuaz, açık sarı, krem ve bej rengi sıklıkla kullanılan renkler. Öne çıkan ve bu sezonda sık kullanılacak parçalar ise, denim gömlekler, renkli çantalar ve fularlar, oxford ayakkabılar, deniz kabuğu kullanılan aksesuarlar, çiçekli gömlekler ve elbiseler, kalem etekler, trençkotlar, havuç kesim pantolonlar ve incecik renk renk triko hırkalar. Mango Giyim 'in yeni sezon fiyatları tahmin edildiği kadar yüksek değil, yine de her bütçeye hitap etmeyebilir. Yeni sezon fiyatları yüksek geliyorsa, Mango Outlet 'te her bütçeye uygun kış ve ilkbahar-yaz sezonlarına ait ürünleri bulabilmeniz mümkün.

MangoShop: Online Alışveriş

<a href='http://www.indirimlr.com/satici/mango-online-shop' target='_blank'>MangoShop: Online Alışveriş</a>


Bulunduğunuz ilde Mango Giyim mağazası yoksa üzülmeyin, çünkü Mango'nun online alışveriş sitesiyle Mango Giyim ürünlerine her şehirden ulaşabilirsiniz. Tabii ki ürün çeşitliliği Mango Giyim mağazalarındaki kadar fazla değil, ama yine de site üzerinden birçok farklı modelden giysilere, ayakkabılara, aksesuarlara ulaşmanız mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları