Mamma Mia Ayakkabı: 2012 Yeni Sezon Modelleri ve İndirimli Fiyatlar

Mamma Mia Ayakkabı: 2012 Yeni Sezon Modelleri ve İndirimli Fiyatlar Galeri

2003 yılında, Diyalog dış ticaret olarak kurulan Mamma Mia ayakkabı, Türkiye’de 293 bayisi ile hızla büyümektedir. Ellenny, Klerıns ve Rebeca Sanver gibi markaları da, ürettiği markalar ile müşterilerine sunmaktadır.

2012 Yeni Sezon Modelleri

Yazlık olan bayan modellerinde ayakkabı, terlik, parmak arası, babet, gece modelleri olmak üzere modeller şekillenmektedir. Babetlerde ve düz çeşitlerde, modellerin şıklığı üst seviyededir. Kullanılan deri ve kumaşlar, çok kaliteli ve renklidir. Üstünde olan fiyonklar, kurdeleler ve taşlar, oldukça dikkat çekici ve şıktır. Dolgu topuk modasının geri gelmesi ile bu tarzın hakim olduğu bayan modellerinde, çeşidin çokluğu ve 2012 modasına olan hakimiyeti ile kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Beyaz, mavi, kırmızı, siyah, gri, yeşil ve hemen hemen her tonda üretilen deri, kumaş ve suni deri çeşitleri ile Mamma Mia, stil sahibi bir markadır. Parmak arası, arkadan bantlı veya bantsız olan modellerde, kullanılan derinin esnekliği sayesinde, ayaklara konfor sağlamaktadır. Özellikle, terliklerde olan geniş bantlı modeller, dikkat çekici güzelliktedir. Gece modellerinde, ince topuklar, deri, taşlı ve fiyonklu modeller, 2012 yazının trendlerini oluşturmuştur. Mamma Mia ayakkabı, Türkiye çapında dağıtım yaptığından, birçok satış mağazasının vitrinlerini süslemektedir. Tanınmış markalar arasına hızlı giriş yapan Mamma Mia, dünya trendlerini çok iyi takip etmektedir. Bu nedenle de, çıkarılan tüm modeller herkesin beğenisine hitap etmektedir. Kalın topuk, ince topuk, önü açık, arkası açık, önü kapalı ve parlak metalik tonların hakimiyetinde olan Mamma Mia ayakkabı, gelişmiş özel teknikler ile üretilmektedir. Derilerde, özel olarak uygulanan teknikler ve tabanlardaki ergonomi sayesinde, ayaklar yüksek topuklarda rahat etmektedir. Kışlık bayan modellerinde, üstten bağcıklı ve yapışkanlı dolgu topuk çeşitler, zengin renk ve modelleri ile bu yılki kreasyonunu oluşturmaktadır. Yeni çıkacak modellerin, bu yıl Eylül ya da Ekim ayı gibi çıkması beklenmektedir. Bu yıl botlar, çizmeler ve normal ayakkabılarda olan çizgisi ile farklı bir model anlayışına giren marka, ortopedik üretimi ile orta yaşa da hitap etmektedir. Markanın, internet üzerinden resmi web sitesine girebilir ve modellerini inceleyebilirsiniz. Markanın fiyatları, piyasa ortalamalarında ve uygun fiyatlardadır. Böylece, her bütçeye uygun modeller satın alınabilir. Uygun fiyatlara, kaliteli marka satın almak istiyorsanız, tavsiye edebileceğimiz marka, aynı zamanda iş kadınları ve yazlık tatilde giyebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. Her modelinde olan kalite ve gelişim sayesinde, uzun süre deforme olmadan giyeceğiniz markayı, internet üzerinden Online alışveriş mağazalarından bulabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye dağıtım yapan markanın, şehrinize en yakın yerde olan mağazalarını yine internetten araştırabilir ve bulabilirsiniz.

2012 Yeni Sezon Modelleri ve İndirimli Fiyatlar

Ayakkabı sektörünü iyi tanıyan ve Türk kadınına hizmet eden Mamma Mia, gelişimini sürdürmekte, yeni ve farklı modellerle hizmet vermektedir. Gelişen, çalışan kadınımızı daha da şıklaştıran markanın, 2012 yeni sezon modelleri çok beğenilmiş ve yeni çıkaracağı kreasyonu merakla beklenmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları