Macbook Pro: Apple Laptoplarda Kampanyalı Online Alışveriş Fiyatları

Macbook Pro Galeri

Bilgisayar teknolojisi son yıllarda yakalanması imkansız bir biçimde değişti. Hatta iki yıl önce almış olduğunuz bilgisayar bile yeni oyunların ve yazılımların karşısında yetersiz kalabiliyor. Hem sadece donanımsal olarak geri kalmışlıktan bahsetmiyoruz, bilgisayarların içinde kullanılan işlemci vb. Parçaların küçülmesi ile birlikte artık bilgisayarlar da ince ve daha düzgün hatlara sahip cihazlar haline geldi. Eski bilgisayarınız uzaktan bakan biri için taş devrinden kalma ilkel bir alet izlenimi bile verebilir. Oysa ki yeni bilgisayarlar öyle mi? Yeni oyun ve yazılımları en son görüntü kalitesi ile çalıştırmalarının yanı sıra ofiste ve Wi-Fi’sinden yararlandığınız herhangi bir yerde görsel olarak tasarımları ile de herkesin ilgisini çekebilirler. Ancak öyle bir marka var ki artık bilgisayar teknolojisinde adı ilk anılanlardan biri o. Tabii ki Apple’dan bahsediyoruz. Dünyanın kullandığı, akıllı telefon dünyasında yeni bir çağ açan telefonları da üreten bu şirket, Macbook serisi altında ürettiği iki farklı modeli var. Macbook Air ve Macbook Pro.

Tüm Macbook Pro’larda Uygun Fiyatlar

Eğer üstün yeteneklere sahip, en son oyunları oynayabileceğiniz ya da profesyonel anlamda tasarım yapmak için ağır 3D programları çalıştıracağınız aynı zamanda da multimedya ihtiyacınızı kusursuz bir biçimde giderecek bir model arayışı içinde iseniz, Pro modeli sizin için mükemmel seçim demektir. Ama eğer sadece şirket maillerime bakacağım, sunum ve tablolarımı hazırlayacak, yazılarımı yazıp internete girecek arada sırada da canım sıkıldığında oyun oynayabileceğim bir model olsun yeter derseniz, Air modelleri sizin için yetecek hatta artacaktır bile. Ayrıca her iki model de tam bir tasarım harikası dersek, hiç de yanılmış olmayız. Şayet yıllardır teknolojide bir ikon haline gelmiş elma şeklinde ki logo dışında da metalik gri ve beyaz renk seçenekleri bunun yanında da Air modellerin ekstra ince yapısı bu bilgisayarlar birer sana eserine dönüştürüyor. Herhangi bir yerde açıp kurcalamanız gerektiğinde bir anda dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Her şey bir yana işletim sistemleri bir yana. Bu cihazlar Mac OS ismi verilen ve sadece Apple’ın bilgisayarlarının kullandığı bir işletim sistemi ile birlikte geliyorlar. Bu sistem en kısa ifade ile kullanıcı dostu. Herkesin kolayca alışabildiği bir alışanın bir daha vazgeçemediği bir sistem bu. Hele ki Macbook Pro’nun son serisinde ki Retina Display isimli çok yüksek kalitedeki ekran ile görüntülendiğinde görsel olarak da bir hayli öne çıkıyor.

Çok Uygun Fiyatlarla Bir Macbook Sahibi Olun!

Artık yeni bir bilgisayar almanın vakti geldi diyorsanız, siz de hemen beğendiğiniz Macbook Pro modelini seçmeye başlayabilirsiniz. Zira artık bu tasarım harikası süper bilgisayarlar, çok uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar geliyor. Hemen Gold Bilgisayar ve ya Vatan Computer’ın internet mağazalarından yapacağınız alışveriş ile bu harika bilgisayarlara çok ucuza sahip olup, eğlencenin tadına varmaya başlayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mac
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları