Lykia World Antalya: Erken Online Rezervasyon Fırsatları ve İndirimler

Lykia World Dünya sıralamasında olan golf sahasıyla ünlüdür. Galeri

Lykia World Antalya, önemli turizm bölgemiz olan Akdeniz Bölgesi'nin en kaliteli ve beğenilen otellerinden biridir. Lykia Oteller Grubu ülkemizde kaliteli tesisleriyle hizmet vermektedir. Bunlar, Antalya, Kapadokya ve Fethiye'de bulunan tesislerdir. Yönetim, temiz, bakımlı, müşteri memnuniyetine önem veren, güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Doğal güzellikleri ve temiz deniziyle Akdeniz Bölgesi ve Antalya yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu durum birçok konaklama tesisin bulunmasını sağlamakla birlikte Lykia Grubu'na ait tesisler en beğenilenleri arasındadır.

Lykia World Antalya Oteli Konaklama ve Etkinlik Bilgileri

Lykia World Antalya denince, akla büyük golf sahası, spor etkinlikleri, deniz ve konaklama seçenekleri gelmektedir. Lüks standartlara sahip tesiste çeşitli konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Teras odaları, suitler, golf suitleri, aile üniteleri, dubleks şekilde tasarlanan iki katlı odalar, villa tipi odalar, presidental suit olarak konaklama çeşitleri bulunmaktadır. Odalar genel olarak, 40 metrekare ile 250 metrekare arasında değişmektedir. Odaların tümünde konukların rahat etmesi için ürün ve hizmetler en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Özellikle, presidental suitlerin geniş alanı, tercihe göre deniz ve golf sahası manzarası, kendi kapalı yüzme havuzuyla çok beğenilmektedir. Tesiste konaklama dışında yeme içme ve eğlence seçenekleri de oldukça zengindir. Türk Mahallesi, Singapore, Teppenyaki, Vineogusto, Golfclub Mediterranean, Brazilian, Balık Evi adlı restoranlar, Türk ve Akdeniz mutfakları başta olmak üzere dünyaca ünlü mutfakları bizlere sunmaktadır. Özellikle yemek sonrası eğlenmek için, Cool Waters, Blue Note, Balance Area, Relax Bar, Active Bar, İ Bar, Sports Bar, Meltem Bar, Snack Bar nezih ortamlarıyla tercih edilebilir. Su sporları merkezi, kum tenis kortu, rekreasyon alanı, mini futbol sahası, çeşitli butik ve mağazalar, çocuklar ve yetişkinler için hazırlanan oyun merkezi ve internet köşesi tesiste vakit geçirilebilecek yerlerdir. Bunların yanında konuklar için özel tasarlanan ve uzman bakımlar yapılan spa, fitness alanı da kaliteli servisiyle çok beğenilmektedir. Gezi eğlenceleri olarak sunulan çeşitli tiyatro gösterileri, restoran şovları, canlı müzik dinletileri, partiler ve özel temalı geceler dikkat çekmektedir.

Otel Rezervasyon ve Danışma Bilgileri

Lykia World Antalya Oteli'nin en iddialı olduğu ve büyük sükse yaptığı hizmeti şüphesiz Dünya'nın en iyi 100 sahası alanında sayılan büyük golf sahasıdır. 6000 metreden fazla uzunluğuyla dikkat çeken bu saha geniş alanı ve zevkli oyun oynanabilmesi itibariyle golfseverler tarafından tercih edilmektedir. Tesiste golf hizmetleri a'dan z'ye sporculara sunulmaktadır. Sporla yeni tanışanlar için işinde uzman eğitmenler tarafından dersler de verilmektedir. Tesiste iş görüşmeleri için toplantı salonu bulunmaktadır. Öte yandan balo salonunda ise düğün, nişan, sünnet, mezuniyet gibi eğlence aktivitelerinin yapılması mümkündür. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında deniz, havuz ve güneşten geniş yararlanma imkanlarının olduğu tesis konuklarına çeşitli kampanyalar hazırlamaktadır. Erken rezervasyon durumunda oldukça hatırı sayılır indirimler ve uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. İnternet üzerinden hizmet veren Bavul.com, Gezinomi, Gezisitesi.com ve Otel.com gibi adreslerden danışmanlık hizmeti almak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Gezinomi
  • Otel.com
  • Bavul.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları