Luxottica: En Son Moda Gözlük ve Aksesuarlar Online Mağazalarda

Luxottica bünyesinde ünlü gözlük markalarını barındırmaktadır. Galeri

Luxottica, 1961 yılından bu yana hizmet veren önemli ve dünyaca ünlü bir gözlük markasıdır. Marka, İtalya'da, Leonardo De Vecchio tarafından kurulmuştur. Şirket, güneş güzlükleri ve optik (numaralı) gözlük üretiminde uluslararası alanda oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Firmanın bünyesindeki markalar arasında, Rayban, Persol, Oliver Peoples ve Bakley gibi son derece kaliteli, hatta gözlük alanında efsaneleşmiş isimler bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana firma hep titiz incelemelerle hazırladığı şık tasarımları piyasaya sürmüştür.

Luxottica Markası ve Bünyesindeki Markaların Ürün Çeşitliliği

Luxottica Markası ve bünyesinde bulunan dünyaca ünlü diğer markalar, her sezon, yeni çizgiler ekleyerek ürün koleksiyonunu artırmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma, üretimde her zaman titizlik göstermekte, kendini sürekli yenilemektedir. Güneş gözlükleri ve numaralı gözlükler olarak birçok farklı modeli bulmak mümkündür. Firmanın ürünleri kadın, erkek ve çocuklar için ayrı şekilde tasarlanmaktadır. Modeller, her sezon, moda renkler ve çizimler dikkate alınarak sürekli yenilenmektedir. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı modeller, tamamen göz sağlığını koruyan nitelikte yapılmakta olup, uzun yıllar dayanıklı olan ürünlerdir. Kullanılan çerçeveler kemik veya metal gibi malzemelerden oluşmaktadır. Öte yandan, ürünlerde kullanılan camlar, kırılması kolay olmayan malzemeden yapılmaktadır. Güneş gözlüklerinde siyah, gri, kahverengi gibi farklı cam renkleri kullanılmaktadır. Firma ürünleri ve firmanın bünyesindeki markalar ülkemizde de çok sevilmekte ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle güneş gözlükleri olarak marka son derece beğenilen ve sevilerek kullanılan ürünler satışa sunmaktadır. Ülkemizde birçok optik mağazası markanın ürünlerini düzenli olarak getirmekte ve satışa çıkarmaktadır. Bu sezon, 50'li ve 60'lı yılların modelleri yeniden gözde olmuştur. Bu yılların en beğenilen modelleri olan kelebek çerçeveler hanımlar için yeniden tasarlanmıştır. Bu sevimli modellerden hazırlanan güneş ve numaralı gözlükler alınabilir.

Ürün Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Luxottica markası, İtalya'da bulunan dev üretim tesisleriyle son teknoloji kullanarak üretim yapmaktadır. Markanın modelleri arasında modern ve klasik modelleri rastlamak mümkündür. En modern çizgiden en klasik modele kadar gözlüklerin tamamında en gelişmiş teknoloji kullanılmaktadır. Bu nedenle, modellerin tamamı marka garantisi altındadır. Markanın ürünleri optik mağazaları veya daha uygun rakamlı satış yapan outler mağazaların bazılarında bulunabilir. Uygun fiyatlı alışveriş için internet üzerinden işlem yapan sanal mağazalar da tercih edilebilir. Bu mağazalardan sokak sokak gezerek vakit harcamadan, ürünleri ayrıntılı şekilde inceleyerek, uygun rakamlara ürün alışverişi yapılabilir. Markanın koleksiyonları ve genel olarak firma hakkında bilgi almak için kendi internet sitesinden yararlanmak imkanı da bulunmaktadır. Online alışveriş için Daybuyday, Trendyol, Morhipo ve 1v1y gibi kaliteli, güvenli sitelerden faydalanmak mümkündür. Sanal alışveriş siteleri sayesinde piyasa rakamlarının altında rakamlara ve uygun ödeme koşullarıyla dünyaca ünlü markaların garantili ve orijinal ürünlerini almamız mümkündür. Adrese kargo teslimli olarak gönderilen ürünlerde, sorun olması durumunda iadesi için başvurulabilir. Bu şekilde ürün veya para iadesi hakkımız da bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Trendyol
  • Daybuyday
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları