Lumberjack Ayakkabı: Ayakkabı ve Bot Modellerinde Online Fiyatlar

Lumberjack Ayakkabılarda Fırsat Galeri

İnsanlar dış şartlarda ayaklarını koruyacak ürüne ihtiyacı duyar. Yüzyıllardır gelişen ayakkabı imalatı, kullanıcılara en kaliteli ve en kullanışlı modeller tasarlamaktadır. Sektörde yüzlerce farklı marka bulunmakta ve bu markalar değişik modeller üretmektedir. Bir moda haline gelen ve her sene tasarımı değişen bu ürünlerde öncelikle kalite aranmalıdır. Bilinen markalar, ayak sağlığı için son derece özel ürünler tasarlamaktadır. Lumberjack ayakkabı markası da kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. 1980 yılında faaliyete başlayan ve İtalyan efsanesi olarak adlandırılan Lumberjack, erkek ve bayanlara özel modeller tasarlamaktadır. Her sezon yeni tasarımları ile kullanıcılarının karşısına çıkan marka, şık tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Marka, Türkiye piyasasında İtalyan markası olarak girmiş, ancak zaman içinde Flo'nun satın almasının ardından Türk malı olarak devam etmiştir. İtalyan stilinin Türk tasarımcılarının elinde şekillenmesi ile son derece zarif modeller üreten marka, sağlıklı ürünleri ile de tüketicinin tercihlerinin başında gelmektedir. Konfor ve dayanıklılık ile kaliteyi bir arada sunan Lumberjack, ayakkabı sektöründeki yerini yıllar geçtikçe sağlamlaştırmıştır. Tasarımlarında doğal malzemeleri kullanan marka, bu sayede kokmayan ürünler imal edebilmektedir.

Her Mevsime Yönelik kaliteli Tasarımlar Var

Lumberjack ayakkabı markası, her sene yeni tasarımları ile göz kamaştırıyor. Ürünlerini gerçek deri ile üreten, insan sağlığını düşünerek tasarım yapan markanın tasarımcıları, günlük kullanım için ideal ürünler hazırlıyor. Yaz ve kış aylarına özel tasarımları bulunan Lumberjack ayakkabıları, kullanışlı, rahat, kaliteli ve sağlıklı modeller hazırlıyor. Kış aylarına özel olarak üretilen botlar, soğuklarda ayakları sıcacık tutarken, kaliteli üretimi ile de asla su geçirmiyor. Karda da kolaylıkla giyilebilen ürünler olan bu botlardaki kalite, ilk bakışta anlaşılıyor. Özel dikişi, su geçirmez tabanı ve yüzeyi ile her yaştan insanın kullanabileceği tasarımlara imza atan firma, her kıyafetle kolaylıkla kombin edilebilecek ürünler de hazırlıyor. Spor ve klasik stillere uyum sağlayacak özellikte üretilen bu ürünler, sezon modasına göre farklı renklerde imal ediliyor. Tabanlarının esnek olması nedeniyle yürüyüş sırasında rahatlık hissi veren firmanın ürünleri, hafifliği ile de tanınıyor. Termo ve kauçuk karışımı tabanları olan botlar imal eden markanın ürünleri, dış etkenlere karşı son derece dayanıklı olmalarıyla biliniyor. Erkeklere yönelik ürünlerde klasik olmanın yanında sade tasarımları ile de dikkat çeken marka, modellerinde siyah ve gri renklere ağırlık veriyor. Bayanlara özel ise değişik renklerde ürün tasarlanıyor. Hakiki deriden üretilen modeller, esneme ve çatlama yapmıyor. Bu nedenle de uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor.

Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Lumberjack ayakkabı modellerini alışveriş merkezlerinde bu modelleri satan mağazalardan bulunması çok kolay. Sezon içinde hem aynı kaliteyi hem de uygun fiyatı bulabileceğiniz en önemli adreslerin başında ise online alışveriş siteleri geliyor. Bu siteler yıl boyu avantajlı indirimler hazırlıyor ve kullanıcılarına en kaliteli ürünleri sunuyor. Lumberjack Ayakkabı modellerini Zizigo, Morhipo ve Markafoni gibi online alışveriş siteleri, bu firmanın en kaliteli ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu sitelerin düzenli olarak takip edilmesi durumunda son derece cazip fiyatlara erişme imkanı oluyor. Online alışveriş sitelerinden satın alınan her ürün adrese teslim edilirken, beğenilmeyen ürünle ilgili iade hakkı da bulunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
  • Markafoni.com
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları