LTB

LTB Galeri

Türkiye'nin tekstil pazarına yön veren firmalardan biri olan, entegre hazır giyim üretim tesislerini kurmuş olan ve dünya çapında onlarca firmayla ortaklığı bulunan ÇAK Tekstil'in öncü markası LTB, markanın çıkış tarihi olan 1994 yılından bu tarihe pozitif bir ivmeyle gelişimini sürdürerek bugün dünya çapında bir marka haline gelmeyi başardı. Uluslararası moda trendlerini sürekli olarak takip eden, her biri kendi alanında söz sahibi olan ve Türkiye'de kot pantolon modasına yön veren bir marka olma hedefi gözeterek çalışmalarına son hız devam eden marka, bünyesinde hem Türk hem de yabancı tasarımcıların birlikte çalıştığı tasarım ekibi ile oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. Hem yurtiçi hem yurtdışı satış ağını Türkiye'nin ve dünyanın tercihlerini, ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturan özellikle gençlerin popüler markası, Avrupa'da Hollanda ve Amerika Birleşik Devletleri'nde New York merkezli yürütülen marketing organizasyonuyla ürün satışını önemli seviyelere çıkarmaya ve birçok ülkede bu bağlamda piyasa araştırması yapmaya devam etmekte. Bu marka ile ilgili daha fazla bilgi almak için resmi web sitesine uğrayabilir veya bu marka ile ilgili kampanya, indirip olup olmadığına bakmak için her gün yüzlerce şehir fırsatı ve özel alışveriş kulübü kampanyasını tek çatı altında toplayan İndirimlr'e bir göz atabilirsiniz.

LTB Jeans - Kot Pantolon Modelleri

LTB Jeans - Kot Pantolon Modelleri

"Kalite, müşteri memnuniyeti ve özgün tasarım" olarak üç ayak üstüne oturtmuş olduğu marka vizyonu; profesyonel olmasının yanında genç ve dinamik bir takım ile sağlanmakta. Türkiye ve dünyadaki hazır giyim pazarı ve tekstildeki teknik gelişmeler sürekli olarak titizlikle takip edilirken, üretimin devamlılığı bu yenilikçi gelişmelerle desteklenmekte. Markanın vizyonu, dış görünümlerini ve kendilerine duydukları güvenlerini sergiledikleri güçlü karakterleriyle, ön yargıya mahal vermeden kendilerini ifade edebilen rahat kişilikleri ortaya çıkarmakta.

Online Alışveriş Kolaylığı ve İndirimleri

Online Alışveriş Kolaylığı ve İndirimleri

Denim işinin başlı başına bir teknolojisi olduğunu göz önünde bulundurarak hem yurtiçi hem yurtdışı satış ağını Türkiye'nin ve dünyanın taleplerini, ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturan marka, kendi mağazaları ve dağıtıcıları aracılığı ile altı kıtaya yayılmış olan 98 mağaza ve 4.000'in üzerinde satış noktası ile bir dünya markası olarak hizmet vermekte. Bu marka ile ilgili daha fazla bilgi almak için resmi web sitesine uğrayabilir veya bu marka ile ilgili kampanya, indirip olup olmadığına bakmak için her gün yüzlerce şehir fırsatı ve özel alışveriş kulübü kampanyasını tek çatı altında toplayan İndirimlr'e bir göz atabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları