Louis Vuitton Çanta: Ünlü Markaların Çantaları En Uygun Fiyata

Louis Vuitton Çanta: Ünlü Markaların Çantaları En Uygun Fiyata Galeri

Louis Vuitton Çanta, bir dünya markasıdır. Böyle markaların nasıl doğduğunu ve yol aldığını merak ederiz hepimiz. Her ürün marka olamazken, aralarından sıyrılıp böylesine ünvana sahip olanların da arkasında nasıl bir başarı öyküsü vardır diye düşünürüz. Fransa’da kurulduğu 1854 yılından beri Louis Vuitton Çantaların üretim şekli hiç değişmeden devam etmektedir. Yani hala el yapımı çantalar ile bizleri buluşturmaktadır. İşte; seri üretime geçildiği çağımızda, el emeği diye tabir ettiğimiz ürünlerin değerinin daha da arttığının en önemli kanıtıdır. Her deri veya canvas olarak bilinen kaput bezi yada çadır bezi, zanaatkarlar tarafından tek tek hazırlanmaktadır. Tahta saplar üretimi için, otuz yıllık kavaklar en az dört sene kurutulmaktadır. Her Louis Vuitton çantanın bir seri numarası vardır ki, bunu yapmak bile altmış saat sürmektedir. Bazı ürünlerin modası geçer fakat antika değeri kazanırlar. Bu değer sadece el yapımı ürünler için geçerlidir. Çantalarda ise böyle modeller için klasik kelimesini kullanmak çok daha doğru olacaktır. Eğer bir çanta modeli 1930 yılından beri üretimine devam edebiliyorsa, bu ürünün ne kadar beğenildiğinin hatta vazgeçilemez olduğunun bir göstergesidir. Buna en iyi örnek Louis Veuitton çantanın Keepall modelidir. Model adını ''keep'' ve ''all'' kelimelerinden almaktadır (Her şeyi koru, sakla). Marka olabilmek için gerekli olan tüm başarı öyküsünü bu örneği irdelemekle bile anlamamız mümkündür.

Louis Vuitton Çanta Modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri

Her sene oluşturulan kreasyonlarla Louis Veuitton Çantalar, klasik modellerinin yanı sıra, sıra dışı modellerle de ön plana çıkmaktadır. Kullanılan malzemelerdeki yenilikler ile şaşırtmaya devam etmektedir. Yılan derisi, rugan, dore, transparan ve Louis Vuitton amblemli deri çantalara ilaveten binlerce yumurta kabuğundan yapılmış tasarım çantaları ile göz doldurmaktadır. Louis Vuitton Çantaların, gece kullanımı için son derece şık ve ışıltılı görünümlü modelleri olabildiği gibi, gündüz spor giyimle de çok rahat kullanılabilecek modern tasarımları da bulunmaktadır. Modellerin kullanım kolaylıkları isteğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İsterseniz kısa saplı, isterseniz askılı modeller tercih etmenize olanak sağlamaktadır. Geniş bir model yelpazesi vardır. Çeşitli aksesuar detayları, size alternatif seçimler sunarken bir yandan da farklılığını hissettirir.

Yıldızların Dünyasında Louis Vuitton Çanta

Yıldızların Dünyasında Louis Vuitton Çanta

Louis Vuitton Çantalar, zanaatkar dokunuşları ve tasarımları ile fiyatlarındaki farklılığı hak ettiğini düşündürür bizlere. Dünya sosyetesinin ve yıldızlarının vazgeçilmez bir tutkusudur. Basında Louis Vuitton Çantalar ile yer alabilmek için yıldızlar adeta yarışmaktadır. Prestijli bir markanın ürünlerini kullanıyor olabilmenin ayrıcalığını yaşamak ve bunu sergilemek önemlidir yıldızların dünyasında. Bu noktadan yola çıkan Louis Vuitton Çanta, reklamlarında birçok sanatçı ve model ile çalışmayı tercih etmektedir. Bunlar arasında Keith Richards, Angelina Jolie, Jennifer Lopez, Uma Thurman, Scarlett Johansson, Gisele Bündchen, Eva Herzigova, Madonna, Steffi Graf ve Catherine Devenuve gibi isimleri sayabiliriz. Türkiye’de ise her ünlü ismi, kolunda Louis Vuitton Çanta ile çekilmiş bir fotoğrafta görmek mümkündür.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları