Lotto: Krampon Eşofman ve Spor Giyim Ürünlerinde İndirimli Fiyatlar

Lotto Ürünlerinde Kampanya Galeri

Bir İtalyan markası olan Lotto, sportif giyimin dünyadaki öncülerinden biridir. 1973 tarihinde İtalya'nın Montebelluna şehrinde kurulmuştur. Marka ilk üretimini tenis ayakkabısı üzerine yapmıştır. Sonraları voleybol, basket, futbol, aksesuar ve tekstil ürünleri üretmeye başlamıştır. 80'li yıllara gelindiğinde tam teşekküllü bir spor firmasına dönüşen Lotto, ünlü tenisçi Martina Navratilova ve ünlü futbolcu Boris Backer ile ürünlerini tanıtmak üzere reklam anlaşması yaptı. Böylece markanın adı evrensel boyutlara ulaştı. 90'lı yıllara gelindiğinde Ar-Ge yatırımlarını hızlandırıp, teknik özellikler konusunda kendini geliştirdi. Bu tarihten sonra, kortlarda ve sahalarda, bu markayı tercih eden sporcuların satısında artış olmuştur. Tüketicinin beğenilerini kazanan firma, artık günlük giyimde kıyafet üretmeye başladı. Leisure adını verdiği giyim koleksiyonu, kısa zamanda çok ilgi gördü. 2000'li yıllardan sonra ülkemizde satış noktalarını arttırarak, önemli bir müşteri potansiyeli oluşturmuştur. Türkiye Futbol Ligi'nde kayıtlı takımların bir bölümüne sponsorluk yapmaktadır. Ayrıca pek çok bireysel sporcunun da sponsorluğunu üstlenmiştir. Futboldaki işbirliklerinin yanı sıra ülkemizde Tenis sporunun öncü kurumlarından ENKA ve TED kulüplerinin hoca ve sporcularıyla 2003 senesinden beri reklam anlaşmaları yapmaktadır. Ülkemiz markanın ürünlerini 2007 yılından beri yapılan anlaşmayla, Kazakistan, Özbekistan, Ermenistan, Afganistan, İran, Türkmenistan'a pazarlamaktadır. İtalyan tarzını yansıtan tasarımlarıyla, kısa sürede dünya markası haline gelmiştir. Lotto, profesyonel sporcular için; teknolojik donanım, kalite, spor giyimi benimseyenler için ise; rahatlık, sade şıklık ve dayanıklılık demektir.

Lotto Ürünlerinde Şık Ve Kaliteli Tasarımlar

Marka spor ayakkabılardan eşofmana, aksesuardan çantaya, tişörtten tüm tekstil ürünlerine geniş ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Tekstil ürünlerinde sadelik ve rahatlık ön plandadır. Spor yapmak birçok insanın hayatının vazgeçilmezlerinden biridir. Sağlığına önem veren tüm insanlar zamanlarının büyük bir bölümünü spor yaparak geçirmektedirler. Lotto'nun spor malzemeleriyle sporun zevkini çıkarabilirsiniz. Eşofman modelleri kadın, çocuk, erkek ve üniseks olarak hazırlanmış. Eşofman modellerinde klasik renklerin dışında, dilediğiniz her rengi bulabilirsiniz. Markanın spor çantaları aynı zamanda okul çantası olarak da kullanılmaktadır. Bayanlar için sırt çantaları görülmeye değer. Özellikle spor giyimi seven bayanlar tarafından kullanılan çantalarının pek çok modeli ve rengi bulunmaktadır. Tişörtleri ise çok şık. Bayanlar için bel üzerinde biten tişörtleri ayrıca kot pantolon üzerine de giyiliyor. Krampon çeşitleriyle, amatör ve profesyonel oyuncuların dikkatini çekmektedir. Lotto'nun ürünleri yedisinden yetmişine herkes tarafından tercih edilmektedir. Günlük hayatında rahat ve spor giyimi seçenlerin markasıdır.

Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Lotto markasının tüm tasarımlarını spor mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak bu kaliteli markanın ürünlerini indirimli fiyattan satın almak için sezon sonunu beklemek zorundasınız. Online alışveriş siteleri ise markanın tüm ürünlerini zaman zaman düzenlediği indirim fırsatları ile satmaktadır. Bu indirimlerin kolayca takibinin sağlanması için üye olmak yeterli olmaktadır. Ücretsiz olarak gerçekleşen üyeliğin ardından tüm kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olunabilmektedir. Online alışveriş sitelerinden verilen her ürün beğenilmemesi durumunda yedi gün içinde iade edilebilmektedir. Lotto’nun tüm ürünlerini Daybuyday gibi online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Daybuyday
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları