Lotto Sport

Lotto Sport Galeri

Tam adı Lotto Sport Italia olan firma spor ekipmanı üreticisi ve satıcısıdır.1973’te spor ayakkabı üreticilerinin arasına katılan Lotto Sport'ta önceleri tenis ayakkabıları ile başlanan üretim, basketbol, voleybol, atletizm, futbol ve spor giyim ile devam etti. 80’lerin başında firma,ilk futbol ayakkabısını yaratarak spor sektorune tanıttı. Dünyaca ünlü futbol oyuncuları ve takımlar ile sponsorluk anlaşmalarına imza atarak ilgi odağı oldu. Zamanla dünyaya yayılan Lotto, ünlü futbol starlarının giydigi ve  teknik standartlarını sürekli olarak geliştirüren bir marka oldu. Firmanın ürünlerini online olarak satın alabileceğiniz Lotto Online Store'u ziyaret edebilirsiniz, ya da özel alışveriş sitelerinin her gün yenilediği kampanyaları arasında Lotto Sport kampanyaları olup olmadığını kontrol etmek  için buraya tıklayabilirsiniz.

Lotto Sport Ayakkabı, Forma 2011, Online

Lotto Sport Ayakkabı, Forma 2011, Online

1973 yılında Kuzey İtalya'da, Montebelluna'da Caberlotto ailesi tarafından kurulan Lotto Sport, ayakkabı üreterek spor ekipmanı üretim piyasasına adım atmıştır. Tenis ayakkabısı ile başlayan ürün yelpazesi, daha sonra basketbol, voleyball, atletizm ve futbol ile genişletildi. Önceleri daha çok tenis ayakkabısı ve ekipmanı üretimine önem verse de, marka sonraları futbol ayakkabısı ve ekipmanı üretimine de gerekli özeni göstermiştir.Teknolojik donanım, yenilikçilik, fonksiyonellik, yaratıcılık ve İtalyan estetiği marka ürünlerinin bu kadar vazgeçilmez ve kalıcı olmasının nedenleri arasında. Aksesuardan, ayakkabıya, tekstile kadar tüm ürünler, kullanım amacı göz önünde tutularak geliştirilmiş farklı teknolojik materyaller kullanılarak üretilmekte. Bu da Lotto ürünlerini ve markanın ününü gün geçtikçe daha çok ileriye taşımakta. Trabzon,Kayseri,Kastamonu ve İstanbul'da mağazaları bulunan Lotto sport ürünlerini, birçok markayı bir arada satan ayakkabı mağazalarında da bulmanız mümkün.

Dünyaca Tanınan Bir Marka

Dünya futbol kupalarında her zaman sponsor olan ve birbirinden ünlü futbolcuları giydiren Lotto, yarattığı ileri düzey teknolojiyle vazgeçmilmez spor markalarından biri. Ayakkabı üretiminin yanı sıra, eşofman, sweathsirt,tshirt ve çanta gibi aksesuarları da Lotto mağazalarında veya satış noktalarında bulmanız mümkün. Lotto ürünleri, online olarak satış yapan birçok alışveriş kulübünün de sundupu fırsatlar arasında bulunabilirç Bunun için tek yapmanız gereken bizi takip edereki Lotto'nun indirimli satışlarından haberdar olarak ekonomik alışverişin tadını çıkarmak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları