Loreal Saç Boyası: En Sevilen Renk Seçenekleri ve Renk Kataloğu

Loreal Saç Boyası: En Sevilen Renk Seçenekleri ve Renk Kataloğu Galeri

L’oreal Paris, dünya çağında 120 ülkede, kaliteli ve yüksek performanslı yenilik yaratan ürünleri tüketiciye sunan bir markadır. Çatısı altında bulunan her çeşit ürün, markanın gelişmiş laboratuarlarında hazırlamaktadır. Tüm yaş ve kültürden herkese eşit güzellik hakkı sunan marka size; ‘L’oreal Paris: Siz Buna Değersiniz’ sloganıyla sesleniyor. Makyajın yanı sıra cilt bakımı, saç şekillendiriciler ve saç bakımında kadınlara olduğu kadar erkeklere de ürünler sunuyor. Saç boyalarında da dünyanın en çok tercih edilen markası olmayı sürdürüyor. Sunduğu ürünler, dünya üzerinde bir çok etnik kimliğe hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, her kadının saç rengine uygun saç bayası çeşidi bulması mümkündür.

Farklı Serileri İle L’oreal Saç Boyası Çeşitleri

Farklı Serileri İle L’oreal Saç Boyası Çeşitleri

Saç boyasında da kaliteyi ve en güzel renkleri şüphesiz ki bu firma üretiyor! Çok çeşitli yerlerden satın alabileceğiniz saç boyaları, dört çeşitten meydana gelmiş: Bunlardan ilki Récital Préférence. Bu ürün 6 haftaya kadar solmayan, çok canlı ve parlak ürünler sunuyor. Genellikle saç boyası uyguladıktan sonra renginin çok çabuk solduğundan ve parlaklığını yitirmesinden şikayetçi oluruz. Récital Préférence zor renkler olan, viyole ve kızıl tonlarında bile kalıcı ve canlılığını uzun süre koruyan bir seri. Bu seri ayrıca solma karşıtı patentli pigmentler de içeriyor. Uv filtresi ile hem güneşe, çevresel etkilerle saç renginizin solmasını önlüyor hem de E vitamini ile nemlendirme sağlıyor. Eğer saçlarınızda %100 beyaz kapatma özelliği olan bir ürün uygulamak veya renginizi değiştirmek istiyorsanız, Excellence serisi ürünleri tercih etmelisiniz. Zengin renk seçeneğine sahip olan seri içerdiği Pro-keratin ile saçların yumuşaklığını kaybetmesini ve renginin solmasını engelliyor. Beyazı olmayan doğal saçlarda veya ilk beyazların belirmeye başladığı saçlarda amonyak içermeyen, Casting Créme Gloss serisi boyalar uygulanabilir. İlk beliren beyazlarınızı mükemmel şekilde kapatır, canlı ve sağlıklı bir renk verir. Eğer vaktiniz darsa, saçınızı yalnız başınıza boyamakta güçlük çekiyorsanız, bu noktada saç boyalarında devrim niteliğinde bir ürün olan köpük boyalarla tanışmalısınız. Köpük boyaların uygulanma şekli, şampuanlama kadar basittir. Saçınızın tamamına eşit şekilde yayılır ve ense kısmını boyamakta güçlük çekmezsiniz. Sublime Mouse, köpük boyalar ile hem kalıcı, solmayan ve canlı renkler ile saçlarınıza yeni bir görünüm ve parlaklık verirsiniz hem de boyama işlemini yardım almadan gerçekleştirebilirsiniz. %100 mükemmel kapatıcılığa sahiptir!

En Sevilen Renkler Ve Renk Kataloğu

En Sevilen Renkler Ve Renk Kataloğu

Renk katalogları satın aldığınız boyanın baz bir maddeye uygulanmış halini içerir. Uygulayacağınız boyanın size nasıl bir tonda olduğu konusunda fikir vermektedirler. Ambalaj üzerinde olan renkler baskıdan kaynaklı veya bulunduğu yerde çevresel koşullar nedeniyle solmuş ve asıl rengini yitirmiş olabilir. Renk kataloğundan yararlanarak renkleri teşhis edebilirsiniz. Yüz hatlarınıza, yaşınıza ve görüntünüze uygun olarak renk seçmekte fayda var. Çok koyu saç tonlarına açık renkler uygulanmayacağı gibi, renk değişikliklerinde referans verilen renklerin dışına çıkmamak gerekir. Bazı renk tonları, ürün kutularının arkasında referans verilen gerçek saç rengiyle bağdaşması durumunda uygulanmalıdır. L’oreal Excellence, Préférence, Casting ve Sublime serilerinde katalog renkleri size en güzel renkleri sunuyor. Özellikle kumral tonlar, çarpıcı tonlardaki kızıllar, Türkiye’deki çoğu kadının saç rengine uygun kahveler, sarı ve koyu sarı tonlar sevilen renkler arasında yer alıyor. Sublime Mouse serisinin en sevilen renkleri; 20 Şehvetli Siyah, 70 Çok Çok Açık Kestane, 56 Ateşli Sıcak kahve. Casting Créme Gloss serisinde ise; 630 Çikolata Karamel, 730 Bal Köpüğü, 535 Çikolata Kahve. Préférence serisinden, 6.66 Yoğun Kızıl, 9 Hollywood Sarı ve 5.25 Açık Kestane İrize Akaju en sevilen renkler arasında.

Nereden Alınır?

Nereden Alınır?

L’oreal saç boyası pek çok kozmetik market zincirleri, parfümeriler, bazı eczaneler, büyük süpermarketler, alışveriş merkezleri, kuaförler vb. kısacası kozmetik ürün satan pek çok yerde bulunmaktadır. Watsons mağazaları, Migros gibi marketlerde geniş ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Saç boyası alırken karşılaştığımız bir sıkıntı aradığımız numarada rengi bulamamaktır. Bunun için gezer dururuz. Bu durumdan kurtulmanın yolu ise online alışveriştir. Hem tüm ürün çeşitlerine ulaşabilir hem de aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. İndirimler de online alışverişi keyifli hale getiren faktörlerdir. Böylece aradığınız ürünleri yorulmadan ve arayışlarınıza cevap bulamama gibi sorunları aşarak indirimlerin keyfiyle alışveriş yapmış olursunuz.

L’oreal Saç Boyası Kampanyalı ve İndirimli Fiyatlar İle Online Alışverişte!

Sevdiğimiz, kullandığımız veya beğenip uygulamak istediğimiz renk çeşitlerini mağazalarda bulamıyorsak, online alışveriş seçeneği kozmetik mağazaları gezerken harcadığımız vakti bize hediye ediyor. Artık internet üzerinden yapacağınız online alışverişler çok güvenli. Üstelik indirimler ve kampanyalarla sunulan fiyatlar, en hesaplı alışverişi yapmanızı sağlıyor. Kozmetik alışverişinde size özel olarak sunulan indirimlerden de yararlanmak için internet üzerinden satın almakta fayda var. Tüm ürünlerini L'oreal Paris ürünlerini bulabilceğiniz gibi, L'oreal saç boyalarını da internet üzerinden, geniş renk seçenekleri ile bulabilmemiz mümkün. Bu online alışveriş sitelerinden bazıları; Balerin ve Yeni Çarşım'dır. Kozmetik alışverişinin güvenli adresi bu internet siteleri üzerinden size özel kargo seçenekleriyle en güzel saç boyalarını alabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleri de mevcut olan bu siteler, her türlü sorularınız için de en kısa yoldan iletişim kurabilceğiniz imkanlara sahip.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Watsons
  • MİGROS
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları