Longchamp: Fransız Esintileriyle Hayatımıza Giren Çanta Modası

Longchamp Klasik Çanta Modeli Galeri

Fransız Philippe Cassegrain’in 1948 yılında hayata geçirdiği bir marka olan Longchamp, Fransız kadınlarının vazgeçemediği son derece kullanışlı çanta ve giysi modelleri içeriyor. İlk butik modellerini 1970 yılında Hong Kong ve Japonya’da açtığı dükkanlarda sergileyen firma, günümüzde dünya çapında bir üne sahiptir. Ürünleri arasında el çantalarından başka seyahat çantaları, deri aksesuarlar, çeşitli giysiler ve ipek eşarplar bulunmaktadır. Fransızların zarif esintilerini hem yurdumuza hem de tüm dünyaya yayan markanın çok kullanışlı ve çok şık modelleri hanımlar tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Longchamp Çanta Modelleri

Longchamp Çanta Modelleri

Fransız esintileri ile hayatımıza giren çanta modasının önde gelen markalarından olan Longchamp çantalarının pek çok modeli bulunmaktadır. En çok kullanılan modeli ise küçülerek bir cüzdan boyutuna inen modelidir. Bu model hem günlük hayatta hem de seyahat ederken kullanılabilen bir çantadır. Thomas Heatherwick ve Kate Moss gibi ünlülerin reklam yüzleri olduğu firmanın hazırladığı koleksiyonlar büyük ses getiriyor. Yeni modelleri tüm dünyada satışa çıkan Longchamp markası, modern kreasyonlarının yanı sıra klasik çanta çizgisini de koruyor. Neredeyse herkesin tanıdığı klasik ve hiç değiştirmediği çanta modelinin pembe, yeşil, sarı, portakal rengi, gece siyahı, beyaz, lacivert, kırmızı, gri ve lila gibi renklerinin yanı sıra iri çiçek desenli ve karışık renkli modelleri de bulunuyor. Taba rengi deri sapları ve bir kapanma yeri bulunan, kendi içine kıvrılarak küçük bir çanta görünümüne bürünen klasik modelinin hiç değiştirilmediği Longchamp marka çantalar, her yaştan hanımın beğenisini kazanıyor. Klasik ve hiç değişmeyen modelinin yanında yine klasikleşmiş birkaç modeli daha bulunan firmanın çanta modelleri son derece kullanışlı olarak tasarlanmış bulunuyor. Kullanım rahatlığı, Fransız şıklığı ve zarafetini taşıyan modelleri ile genç kızların da ilgisini çeken marka, canlı renkleri kullanarak hazırladığı yeni koleksiyonu ile bir kez daha dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Firma, yeni tasarımları ile klasik çizgisini koruyor ve orijinal modelleri ile sofistike tarzından asla ödün vermeden yoluna devam ediyor. Günümüzde her hanımın bir gün, Longchamp marka çantalarının klasik ya da yeni modelleri ile yolu mutlaka kesişiyor. Çünkü kullanışlı ve aynı zamanda şık bir çanta modeli arayan hanımların beğendiği ve satın aldığı bir marka olarak hemen göze çarpıyor.

Çanta Modasında Fransız Esintisi

Fransız esintilerini yurdumuza ve tüm dünyaya taşıyan şık, zarif ve elegan bir çanta modeli olan Longchamp modellerini hem günlük hayatta hem de yolculuk sırasında kullanmak mümkün. Yanında pek çok eşyasını taşıyan çalışan kadınlar için son derece büyük bir kolaylık sağlayan Longchamp çanta modellerinin ister klasik tarzlarını isterseniz diğer modellerini alışveriş merkezlerinden veya internet sitelerinden satın alabilirsiniz. Böylece tüm dünyada sevilerek kullanılan bir marka olan firmanın çantalarından giysilerinize uyan her rengini satın alarak kullanabilirsiniz. Günün her saatinde işinize yarayacak bu model ile son derece şık ve zarif görünecek ve sıkı bir moda takipçisi olduğunuz tüm görenler tarafından kabul edilecektir. İyi alışverişler!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları