Long Beach Aqualand Resort: İndirimli Fiyatlar Şehir Fırsatlarında

Long Beach Aqualand Resort Galeri

Tatil yapmak hiç kuşkusuz herkesin en doğal hakkıdır. Özellikle şehir trafiği ve stresinden bunalanlar için sessiz sakin bir yerde gürültüden uzak doğa tatili çalışan insanların en büyük hayalidir. Kişiye göre alternatifler değişebilir. Genellikle gençler daha çok deniz, kum, güneş veya kış tatili olarak kayakla ilgilenecekleri yerleri düşünürlerken orta yaş grubu sakinliğin ön planda olduğu doğayla baş başa yayla gezileri veya kaplıca turizminden yararlanabilir kültür gezileri yapabilirler. Bu konu hakkında her zevkle hitap eden olanaklar mevcut. Fakat yaz turizmi denildiğinde ülkemizde akıla gelen ilk yerler Ege ve Akdeniz kıyılarıdır. Kuşadası da bu turizm merkezlerinden biri olarak sonsuz güzelliklerini ziyaretçileriyle paylaşmaktadır. Yeşili ve doğasıyla, masmavi berrak sularıyla eşsiz bir tatil geçirmenizi sağlayarak huzuru bulmanızı sağlayacak yerlerin başında gelmektedir. Yurt dışından gelen turistlerin de ilgi odağı haline gelmiş bulunan bu güzel yerleşim yeri her yaz ülkemize ciddi anlamda döviz bırakılmasını da sağlayan niteliğe sahiptir. Long Beach Aqualand Resort Kuşadası’nın en önemli otelleri, yaşam merkezleri arasında yer alıyor.

Long Beach Aqualand Resort Ayrıcalıkları

Aqua parka sahip olması en önemli ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır. 30.000 m2 alanda kurulu olan otel özel plajıyla 400 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ulaşım kolaylığı açısından oldukça iyi bir konumda kurulmuştur. Tüm odaların cepheleri deniz ve havuz manzarasını görmektedir. Bu da size seçim yapma konusunda zorluk çıkmayacağı anlamına geliyor. Yani nerede kalırsanız kalın bu eşsiz manzaralardan yararlanma imkânına sahip oluyorsunuz. Doğayla iç içe olması nedeniyle ahşap bir kavram ile tasarlanan güzel mimarisiyle de dikkat çekici boyuttadır. Sporla iç içe bir tatil düşünenler için Long Beach Aqualand Resort her şeyi düşünerek voleybol sahası, basketbol sahası ve Ice Hokey alanlarıyla enerjinizi eğlenceye dönüştürerek keyifli maçlara şahitlik edebilirsiniz. 4 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu, 2 adet mantar fıskiye ile eğlencenin tavan yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca keyifli saatlerden sonra dinlenirken lezzetin doruklarına ulaşmak enerjinizi geri kazanmak içinde Snack bar, vitamin bar, havuz bar, dondurma bar veya Cafe Türk’ün lezzet seçenekleriyle tanışabilirsiniz. Odalardan bahsedecek olursak televizyon, klima, mini bar, telefon, duş, WC ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Online İndirimli Fiyatlar Tatil Sitelerinde

Fiyat kolaylığı sağlayan Bungalow odalarda ise daha basit döşenmiş prefabrik yapıda 4 kişinin konaklayabileceği ranzalar ile mini bar ve televizyon bulunmaktadır. Her tür müşteriye açık olan yelpazesiyle her zevk ve bütçeye hitap etmektedir. Güler yüzlü personeliyle kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedebilme imkânları sunmaktadır. Ayrıca güvenlik konusunda titiz davranan yönetim güvenlik ekibi ve 24 saat izlenilmekte olan güvenlik kamerası sistemiyle huzurlu bir tatil geçirmenize teminat verir niteliktedir. Ayrıca Long Beach Aqualand Resort otelin sitesini gitmeden önce inceleyebilir bu eşsiz güzellikleri görerek hayalinizde çok rahat canlandırarak erken rezervasyon ve ulaşım bilgilerini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Gezisitesi.com ve Gezinomi.com gibi online tatil sitelerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezinomi
  • Gezisitesi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları