Logitech: Bluetooth Mouse ve Klavyelerde Online Fiyat Seçenekleri

Logitech model klavye mosue modelleri daha kolay kullanılabilmektedir. Galeri

Dijital platform parçaları üretiminde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Logitech; dijital dünyanın keyfini daha süratle, daha özgür ve rahatça çıkarmanızı sağlayacak ürünler geliştiriyor. Logitech ürünlerinden Bluetooth Mouse M555b; alıcı ve kabloya gerek olmaksızın 10 metreye kadar sorunsuz bağlantı kolaylığı ve birçok yüzeyde akıcı bir izleme keyfi sağlayan bir lazer hassasiyeti sunuyor. M555b ayrıca ultra hızlı kaydırma özelliğine de sahip bulunuyor.

Logitech Marka Modelleri ve Özellikleri

Logitech Marka Modelleri ve Özellikleri

Firma fare ve klavye kombinasyonlarında da kullanıcıyı memnun edecek modeller sunuyor. 24 ay dayanan klavye pili ve konforlu tasarımıyla Wireless Combo MK330, kompakt tasarımı ve optik faresiyle Wireless Combo MK220, içbükey tuşları ve lazer faresiyle Wireless Combo MK520; firmanın bu tip kombinasyonları arasında bulunuyor. 24 ay dayanıklı klavye pili ve hızlı erişim için 8 tuşuyla Wireless Combo MK260 ve MicroGear kaydırma tekerleğiyle Wireless Desktop MK710 da diğer bazı modelleri oluşturuyor. Mouse ve klavyelerinin çoğu Windows 8 ile uyumlu olarak çalışabilen Logitech markasının Kasım 2012’de piyasaya sunulan ürünleri arasında Wireless Rechargeable Touchpad T650 de bulunuyor. Touchpad T650 parmakların her hareketini algılayan geniş dokunmatik cam yüzeyi sayesinde işaretleme, tıklama ve kaydırmada yeni kolaylıklar getiriyor. Lazer yapılı optik sensörüyle birçok yüzeyde hassas izleme olanağı sağlayan Touch Mouse T620 tam dokunmatik yüzeyiyle akıcı bir navigasyonu mümkün kılıyor. Windows 8’in popüler bileşenlerine hızlı ve rahat erişim sağlayan Logitech Zone Touch Mouse T400; pürüzsüz dikey ve yatay kaydırmasıyla mouse’ların standart fonksiyonelliğinin çok üstüne çıkıyor. Bluetooth bağlantısıyla aynı anda PC, tablet ve akılı telefonla eşleşme imkânı veren Bluetooth Illuminated Keyboard K810 ise ince ve şık tasarımıyla göze hitap etmesinin yanı sıra otomatik aydınlatma özelliği ve üstün verimlilik de sunuyor. Logitech Washable Keyboard K310; üzerindeki 12 kısa yol tuşuyla pek çok uygulamayı tek bir tuşla açabilirken; 28 cm. derinliğe kadar suda yıkanabilme özelliğine de sahip bulunuyor. Cihazın lazer baskılı ve UV kaplı tuş karakterleri bu sayede yıkama sırasında silinmiyor, klavyenin arkasındaki su tahliye kanalları da cihazın kolayca kurumasını sağlıyor. Son yıllarda daha kolay bilgisayar kullanımına imkan sağlayan kablosuz modeller ise en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Benzersiz modelleri ile teknolojik ürünlerin kullanılmasını daha kolay hale getiren markanın ürünler hem fiyatları hem de modelleri ile en çok aranan ürünler içinde yer alıyor.

Online İndirimlerle Sahip Olabileceğiniz Ürünler

Pek çok marka ve teknoloji ürününe yer verilen Yeniçarşım, Hızlıal gibi online adresler aynı zamanda da kaliteli ve güvenilir ürünleri ile dikkat çekiyor. Birçok farklı alan için sayısız modelin ve ürünün hazırlandığı online alışveriş merkezlerinde ayrıca beyaz eşyalara, kozmetik ve bakım ürünlerine, mobilya ve dekorasyon ürünlerine, otomobil aksesuarları ve yapı malzemelerine yer veriliyor. Kredi kartı ile alışveriş yapılabilecek olan online adreslerden dilerseniz havale ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yeniçarşım
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları