Loco Online: Aksiyon Strateji Oyunu Karakter Seçimleri, Oyuncu Rehberi

Loco Online: Aksiyon Strateji Oyunu Karakter Seçimleri, Oyuncu Rehberi Galeri

Loco Online, çok fazla rağbet gören yapımlardan biri olarak dikkat çekiyor. Beta sürümünden sonra oldukça fazla kişi tarafından oynanmaktadır. En iyi özelliklerinden biri de karakter sayısının oldukça fazla olmasıdır. Grafik ve görsel olarak oldukça başarılı bir performans sunan yapım ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Yazılımı indirmek biraz uzun sürebilir. Gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra siteden üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsunuz. Daha sonra ise kendinizi artık büyülü dünyaya adım atmış ve yeni karakterinizi açarken bulursunuz. Oyunun kilit özelliklerinden biri bir çok program özelliklerini tek bir yazılımda birleştirmektir. Beceri, büyü, aksiyon ve en uygun zamanda uyguladığınız stratejiler ile sizleri görülmemiş bir savaş arenası bekliyor. Programda yer alan karakterler oldukça fazladır. Karakterlerin koruyu meleği olan herolar farklı özellikleri ile sizin seçiminizi bekliyor.

Loco Online , Karakterler ve Oyun Rehberi

Loco Online , Karakterler ve Oyun Rehberi

Loco Online'da "hero" denen bir sistem bulunmaktadır. Karakteriniz ile beraber sizinle seviye atlayan ve gelişen bir tür yardımcınızdır. Hesabınıza giriş yaptığınızda sizinle beraber oyuna katılabiliyor. Toplamda 3 adet hero sahibi olabiliyorsunuz. Sadece oyun oynarsanız bir adet eğer savaş moduna girecekseniz 3 adet hero ile savaşa girebilirsiniz. Öldüğü vakit diğerlerini de kullanabilirsiniz. Savaş modunda herolarınız level kazanır. Böylece daha güçlü olur. Rütbeleriniz ise savaş esnasında kestiğiniz canavarlardan gelen puanlar ile gelişir. Her heronun çok farklı özellikleri vardır. Heroları açmak için hero kartı almanız gerekir. Ayrıca herolardan bir tanesi de oyuna yeni başladığınızda size vermektedirler. Oyunda savaşırken canınız tükendiğinde satıcılarda satılan potlardan alarak canınızı doldurabilirsiniz. Bunun yanında oturarak da canınız dolar, tabi diğer pot içmeye göre daha yavaş bir şekilde dolar. Karakter seçtiğiniz zaman sürekli o karaktere sadık kalmak zorundasınız. Karakter değiştirme imkanınız bulunmamaktadır. Burada bir çok karakterin kendine ait özellikleri mevcuttur. Her bir karakterin kullandığı silahlar vardır. Diğer karakterler bu silahları kullanamaz. Pazarlara sahip olduğunuz fazla silahları satabilir, para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra elbiseler de karakteriniz için önemli bir parçadır. Elbiselerin değerine göre karakteriniz güç,atak gibi özellikler kazanır. Sohbet etmek için diğer kullanıcıları tıklamalısınız. Loco Online da kullanıcıları arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Online oldukları durumda onlarla sohbet edebilir, beraber bir takım kurabilir ve rütbe kazanabilirsiniz. Aynı anda bir hesap ile farklı serverlarda farklı karakterler açma imkanınız da var.

Online Olarak Bu Heyecana Katılın!

Loco Online, hemen oynamak için Gamesultan sitesini ziyaret edip hemen başlayabilirsiniz. Forumlara girip sorular sorabilir, cevaplayabilir ve başka kullanıcılar ile beraber gruplar kurarak canavarları kesebilirsiniz. Gamesultan sitesinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunda yapmanız gereken üye olmak ve size verilen dosyayı indirmek. Sisteminiz eğer minimum seviye çalışma ayarlarını destekliyor ise artık hazırsınız demektir. Muhteşem grafikleri ile bu heyecana ortak olmak için acele edin! Heronuzla beraber iyi savaşlar !

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gamesultan
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları