Linens Perde: En Son Perde Modelleri ve Kampanyalı Online Fiyatlar

Linens Perde Modelleri Galeri

Bir Türk yatırımcısı olan Zorlu Holding, ev tekstilinde dünyaca ünlü bir marka haline gelen Taç markasını yarattı. Marka kısa sürede yüksek ürün kalitesi ve şık ürün tasarımları ile dikkat çekmeyi başardı. Markanın bu büyük başarısının arkasında Zorlu Holding yönetiminin ekonomik ve reklam gücünün de etkisi büyük. Ev tekstilinin önemli bir markası olan Taç, sadece ülkemizde değil tüm dünyada kaliteli ürünleri ile ilgi görüyor. Markanın ürünlerini satışa çıkardığı satış mağazaları da bulunuyor. Taç markasının alt markası olan Linens perde modelleri ve döşemelik kumaşları ile evleri güzelleştirmeye devam ediyor. Moda trendlerini yansıtan yeni sezon koleksiyonu da canlı renkleri ve zarif desenleri ile beğeni topluyor.

Evlere Şıklık Katan Linens Perde Modelleri

Sezonun trendlerini yansıtmayı başaran Linens perde modellerini markanın 'ev güzellik merkezi' adını verdiği satış mağazalarında bulmak mümkün. Ünlü marka yaratıldığı günden bu yana evleri daha da güzelleştirmek misyonu ile üretim hayatına devam ediyor. Firmanın bu misyonu ürünlerinin tasarımına ve kalitesine de yansıyor. Linens perde yeni sezon koleksiyonu ile yine bayanların beğenisini toplamayı başardı. Kumaşlar firmanın kendi fabrikasında kaliteli iplik ve işçilik kullanılarak üretiliyor. Ürün tasarımları ise işinde uzman tasarımcılar tarafından belirleniyor. Sürekli yenilenen model kataloğu ile modayı takip etmek mümkün. Bu zengin içerik herkese beğeneceği modeli bulma imkanı da sunuyor. Bu sezonda ev dekorasyonunda turkuaz rengi kullanımı oldukça popüler. Turkuaz daha çok beyaz ve kahverengi ile kombin yapılarak kullanılıyor. Bu modayı markanın koleksiyonunda da bulmak mümkün. Çok hoş tasarımlara sahip turkuaz fon perdeler, turkuaz desenlere sahip tüller satış mağazalarında alıcılarını bekliyor. Fon modellerinde ise pek çok kumaş seçeneği bulunuyor. Düz renkli kumaşar yoğun ilgi görüyor. Dikkat çekici şıklığı sevenler için saten kumaştan hazırlanan modeller de bulunuyor. İki rengin birlikte kombini yapılarak oluşturulan dekorasyonda daha çok desenli kumaşlar tercih ediliyor. Nakış işlemelerini sevenler tafta kumaş üzerine nakış yapılmış modelleri de tercih edebilir. Bu geniş koleksiyonda çocuk odaları için özel olarak tasarlanmış modeller de bulunuyor. Çocukların ev sevdiği çizgi film kahramanları bu modeller ile odalarına geliyor.

Ev Tekstili Ürünlerinde Cazip Online Fiyatlar

Yeni sezon Linens perde modellerini markanın satış mağazalarında bulmak mümkün. Bu son moda ürünlerin online olarak temin edilebileceği resmi online satış sitesi de bulunuyor. Bu sitede zaman zaman cazip kampanyalar düzenleniyor. Son dönemlerde oldukça popüler olan indirimli satış siteleri arasında evleri güzelleştirecek dekorasyon ve tekstil ürünlerinin kampanyalı satışı yapan e-ticaret siteleri de bulunuyor. Bu sitelerden biri olan evim.net online satış mağazasında zaman zaman Taç markasının kampanyalı satışı düzenleniyor. Kampanya süresi boyunca birbirinden güzel linens perde modelleri de uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Evim.net kampanyalarını takip ederek evinizi güzelleştirirken aynı zamanda da ekonomik alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Linens
  • Evim.net
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları