Lidya Sardes: Thermal ve Spa Otellerinde Online Rezervasyon Fırsatı

Lidya Sardes otellerinde konforlu konaklama. Galeri

Antik şehir özelliği ile Manisa’da yer alan Lidya Sardes, termal tedavide en konforlu hizmetleri ile talep görüyor. İzmir’e sadece seksen kilometre uzaklıkta bulunan Manisa, doğal güzellikleri ve ormanlık alanları ile tatil imkânları sunuyor. Sardes Otelleri termal tatil olanaklarını en güzel hizmet kalitesi ile sunuyor. Son yıllarda büyük talep gören kaplıca tatilleri için en doğru isimler arasında yer alıyor. Kurşunlu kaplıcalarının şifalı sularını müşterileri ile buluşturan otel, bu alanda en profesyonel hizmetleri ile ilgi görüyor.

Lidya Sardes Termal Tatil Olanakları

Özel tasarlanan mimarisi ile beldede otantik bir görünüm sergilemektedir. Mimari görüntüsü en ince detaylara önem verilerek tasarlanmış olan otel, konaklamada da ince hizmetler sunmaktadır. Termal seyahatler son yıllarda yoğun talep gören tatil çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu alanda verilen hizmetler ise müşterilerini memnun edecek nitelikler taşımaktadır. Önceleri insanlar kaplıca tatillerinde sadece banyo imkânı yaşarken, şimdilerde inanılmaz aktiviteler ile lüks tatil olanakları sunulmaktadır. Spa merkezleri termal kaplıcalarda en çok talep gören aktiviteler arasında yer almaktadır. Profesyonel personel tarafından yapılan bu tedavide amaç insanları dinlendirmek ve ağrılarını hafifletmektir. İnsan vücudundaki gerginliği ve stresi hafifleten spa masajları kaplıca otellerde yoğun ilgi gören hizmetler arasında yer almaktadır. Lidya Sardes otelleri spa merkezlerinde en doğru tedavi şekilleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Ayrıca firma bu alandaki hizmetlerini konforlu ve doğru şekillerde sunmaktadır. Spa masajlarını Bali’li masözler uzak doğu teknikleri ile sunmakta ve bu alanda bir ilki gerçekleştirmektedir. Ayrıca medikal masajlar, yosun ve çamur terapileri ve ayak bakımı hizmetleri ile farklı bir hizmet sunmakta ve bu hizmetleri ile her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır. Kaplıca sularında bulunan kükürt sağlık açısından zengin mineraller içermekte, aynı zamanda ruh ve beden sağlığına olumlu yönde etki etmektedir. Alanında tam puan alan Sardes yemyeşil ormanların ortasında antik şehir görüntüsü ile huzurlu tatil geçirme olanakları sunmaktadır. Şifalı suları cilt sağlığı için olumlu etkiler oluşturmaktadır. Bu alanda en konforlu hizmetleri sunan otelde, sauna, açık ve kapalı havuz, aile havuzları, Türk hamamı, fitness center ve termal havuz hizmetleri sunulmaktadır. Odalar her türlü ihtiyaca cevap verecek konforu sunmaktadır. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinin yanı sıra atıştırmalık bar hizmeti sunmaktadır. Canlı müzik keyfi ile akşamlarınızı eğlenceli geçirme olanakları da sunmaktadır.

Online Rezervasyon ve İndirim Fırsatları

Online Rezervasyon ve İndirim Fırsatları

Lidya Sardes Otelleri konforlu konaklama imkânları sunmaktadır. Farklı mimarisi ve farklı aktiviteleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Termal tatil olanaklarını en doğru şekilde sunan otel bu alanda ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri ve daha fazlasını sunmaktadır. Tatil.com güvencesi ile aradığınız en faydalı kaplıca otellerine ulaşabilirsiniz. Tatil.com termal tatil olanaklarını en özel mekânlarda en indirimli fiyatlar ile yaşama imkânlarını sunuyor. Yaz kış hizmet veren bu otellerde huzurlu bir tatili ucuz fiyatlar ile yaşayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları