Lg Optimus Black: En Yeni Cep Telefonlarında Online Mağaza İndirimleri

Lg Optimus Black Galeri

Teknolojinin inanılmaz bir hızla ilerleme gösterdiği gelişmelerin en hissedilir şekilde yaşandığı alan cep telefonlarının üretim aşamasında görülen gelişmelerdir. Cep telefonu alanında yaşanan teknolojik gelişmelerin bir nedeni bu cihazların sıklıkla kullanılmaları itibari ile daha fazla göz önünde bulunmalarındandır. Cep telefonları artık bilgisayarlar gibi bir işletim sistemine sahiptir. İşletim sistemi kullanabilmeleri nedeniyle de bilgisayarlarda kullanılan programların niteliklerini taşıyan uygulamaları kullanabilmektedirler. Uygulamalar o kadar fazla çeşitte piyasaya çıkmaya başladılar ki bir an için bile olsa akıllı telefonların giderek bilgisayarların tahtına geçebilecekleri düşünülebilmektedir. Akıllı telefonlar için üretilen uygulamalar arasında eğlenceli vakit geçirebilme amacı taşıyan oyunlar ilk sırayı zorlamaktadırlar. Piyasada birçok akıllı telefon üreticisi bulunmaktadır. Bu üretici firmalar arasında çıkardığı birbirinden farklı gelişmiş teknik özelliklere sahip olan LG firması bulunmaktadır. LG Optimus Black bu firma tarafından üretilen akıllı telefonlar arasında yer almaktadır. Bu akıllı telefon LG firması tarafından piyasa çıkarılan en son ürünler arasında yer almaktadır.

Lg Optimus Black Telefonların Özellikleri

LG tarafından üretilen akıllı telefonlara oranla daha hafif ve ince boyutları ile dikkat çeken bu telefon tasarım açısından oldukça sade bir dış tasarıma sahiptir Burada teknolojik özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan LG Optimus Black modeline ait bazı teknik özellikler ele alınacaktır. 3G ve 2G iletişim bantlarını kullanabilmektedir. Piyasalara 2011 yılının Ocak ayında çıkacağı duyurulmuştur. Şu an için halen piyasalarda olan bu ürün akıllı telefon alacaklara kolaylıkla önerilebilecek gelişmiş özelliklere sahiptir. Bar tipi olarak nitelendirilen akıllı telefonların sınıfına girmektedir. Boyut olarak fazla rahatsız edecek bir kullanıma sahiptir. Ekranı dokunmatik özelliktedir. 480x800 piksel çözünürlüğe sahip bir ekranı bulunmaktadır. Ekranının toplam boyutu, 4 inç oldukça idealdir. Telefonun titreşim özelliği bulunmaktadır ayrıca mp3 müzik dosyalarını çalabilmektedir. Android işletim sistemine sahiptir. İşletim sistemi v.2,2 Froyo sürümüdür. Ancak istenirse bir üst sürüme güncellenebilmektedir. HTML tarayıcısı olan bu telefonun, ayrıca 5 MP çözünürlüğü olan bir kamerası bulunmaktadır. Java destekli olduğu için Java platformunda çalışabilen 3. parti uygulamaları kullanabilmektedir. 2 GB boyutunda dâhili belleğe sahip olan telefon 1 GHz hıza sahip bir işlemcisi bulunmaktadır. Veri transferi için USB, Bluetooth ve EDGE gibi son teknolojileri kullanabilmektedir. LG Optimus telefonu piyasalara 2 yıla yakın bir zaman önce çıkmıştır ama kullandığı teknolojik özellikler uzun süre geçerliliği olacak teknolojilerdir.

Yeni Cep Telefonu Modelleri Online İndirimlerle

En yeni cep telefonu modellerini indirimli fiyatlarla online alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesinde cazip fiyatlarla ürün satışı yapılmaktadır. Kredi kartı ile ve havaleyle ödeme yöntemleri de bulunmaktadır. Ayrıca kampanyalar ve indirim fırsatları da sunulmaktadır. Hizlial.com ve Darty.com online alışveriş sitelerinden cazip fiyatlarla telefon satın alabilirsiniz. Online indirimlerden yararlanarak en son model ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Online alışveriş sitelerine üye olarak fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları