Lg Klima: En Son Modellerde Kaçırılmayacak İndirimli Online Fiyatlar

lg klima Galeri

Dünyanın teknoloji devi LG, klimalarda da kaliteli ürünler tasarlıyor. Yaz ve kış aylarında hem ısıtma hem de soğutma işlevi gören LG klimalar, düşük enerji sarfiyatıyla ve üstün teknolojisiyle dünyada çok satan modeller tasarlıyor. Teknolojiye büyük yatırımlar yapan marka, ev ve işyerlerine özel modeller tasarlayarak hem havayı koruyor hem de sizi ferahlatıyor. Geçmişten ozon tabakasına zarar veren gazlarla çalışan klimalar, günümüzde çevre dostu malzemelerle evlerimizi ısıtıyor ya da soğutuyor. Üstelik elektrik sarfiyatı konusunda da oldukça cimri olan son model ürünler, kullanıldığı mekanları yaşabilir hale getiriyor.

LG Klimalarda Online Alışveriş Fiyatları

Dünyanın teknoloji devi LG, ürettiği tüm modelleriyle de oldukça tutulan bir marka. Dünyada çok fazla satan ürünleri üreten firma, LG klima modelleriyle de Türk tüketicisinin beğenisini kazanmış. LG klimaları teknoloji marketlerinden kampanya fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ancak size online alışveriş siteleri tavsiye edilmektedir. Çünkü bu sitelerle yıl boyu yapılan indirim kampanyaları sayesinde markanın bu ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Evimister, Evmanya, Kliksa online alışveriş siteleri, size bu markanın tüm ürünlerini çok uygun fiyatlarla kapınıza kadar teslim etmektedir. Sanal mağazalarda markanın AS-W096MMF0 modelini uygun bir satış rakamına satın alabilirsiniz. Bu ürün, daha güçlü ve sessiz çalışmakta, yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu modeldeki eğimli fan ve düşük titreşimli kompresör, ürünün sessiz çalışmasına yol açmaktadır. Plasmaster iyonu sayesinde ürünün verdiği havayı ve çevredeki zararlı partikülleri yok etmekte ve kötü kokuları gidermektedir. Otomatik temizleme özelliği ile bakteri ve küf oluşumunu engelleyerek daha sağlıklı ısıtma ve soğutma sağlamaktadır. Ayrıca bu modeldeki plazma hava temizleme sistemi, gözle görülmeyen kirleri ve tozu azaltmakta, bu filtre, alerji ve astımdan korumak için ev akarları ve ev hayvanı tüylerini ortadan kaldırmaktadır.

Markanın tarihçesi

1958 yılında GoldStar adıyla kurulan dünyanın bu büyüt teknoloji markası, o günden beri TV, radyo ve birçok ev aletini üreterek bugünlere gelmiştir. 1960’lı yıllarda Kore'nin ilk televizyonları, radyolarını, çamaşır makinelerini, buzdolaplarını ve klimalarını üreten marka, 1995 yılına gelindiğinde LG Electronics olarak yeniden adlandırıldı ve ABD kökenli Zenith'i bünyesine kattı. 1998 yılında dünyanın ilk 60 inç plazma TV'sini geliştiren marka, 1999’da da Philips ile birlikte LG Philips LCD'yi kurdu. 2000 yılına gelindiğinde ise marka dünyanın ilk internet buzdolabını piyasaya sürdü. 2005’te ise dünya genelinde cep telefonu pazarında en büyük dördüncü tedarikçi oldu. Takvimler 2007 yılını gösterdiğinde marka, ilk çift formatlı, yüksek çözünürlükte disk oynatıcısını ve sürücüsünü piyasaya sürdü. Full HD LCD TV'yi piyasaya surdu. 2008 yılında ise akıllı teknolojiyi üretti ve ABD'de çamaşır makinelerinde 1 numara oldu. Dünyada ilk kez bluetooth kulaklığıyla birleştirilmiş cep telefonunu tasarladı. Dünyanın ilk Blu-ray ağ depolama sistemini icat etti. Dünyanın ilk LTE mobil modem çipini piyasaya sundu. Ayrıca toplam satışlarda 100 milyondan fazla klimaya ulaştı.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları