Lg Çamaşır Makinesi: Model Yorumları, Fiyatları ve Güncel Kampanyalar!

Lg Çamaşır Makinesi: Model Yorumları, Fiyatları ve Güncel Kampanyalar! Galeri

Lg markası 1958 yılında Goldstar olarak kuruldu ancak daha sonra adı Lg olarak değiştirildi. O tarihten beri tv, radyo, buzdolabı gibi ev elektroniği üreten firma en büyük atılımını 2000'li yılların başında yaptı ve dünyanın sayılı markaları arasında yerini aldı. Ülkemizde de ürünlerini sayışa sunan firma Lg çamaşır makinelerini piyasaya sürerek bu alanda diğer markalar ile büyük bir rekabet içerisine girmiştir.

LG Çamaşır Makinesi Modelleri

LG F1495BDS9 Çamaşır Makinesi: Bu modelin teknik özellikleri; maksimum 1400 sıkma devri bulunan bu modelin 12 kg yıkama kapasitesi bulunmaktadır. Lcd ekranı ile gerekli olan bilgileri ekrana yansıtarak kullanıcıyı bilgilendirmektedir. Otomatik yük saptama özelliği ile aşırı derecede yüklenmeler için kullanıcıyı uyarmaktadır. Lg tarafında 10 yıl motor garantisi bulunmaktadır. Buharlı temizleme özelliği ile en derine işlemiş lekeleri bile rahatlıkla çıkarabilmektedir. Su taşma emniyeti ve çocuk kilidi sayesinde oluşabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı önlem alınmıştır. Tam 14 tane yıkama programı bulunan bu modelde kullanıcının ihtiyaçları fazlasıyla karşılanmıştır. Bu programlardan bazıları; sentetik, narin, yorgan, anti alerjik yıkama, sessiz yıkama ve koyu renkliler gibi seçenekler içermektedir.

LG F1281TD Çamaşır Makinesi: Bu modelin teknik özellikleri; yıkama kapasitesi 8 kg olan bu makinede 1200 sıkma devri bulunmaktadır. Kazan temizleme özelliği ve geliştirilmiş kazan yapısı ile yıkama esnasında kendisini temizleyerek uzun ömürlü olma garantisi sunar. Duşlama sistem ile çamaşırlar elde yıkanmış gibi yüksek verimlilikte hijyen sağlar. Su taşıma emniyet ve çocuk kilidi sayesinde oldukça güvenli bir makinedir. Led ekranı sayesinde kullanıcıyı bilgilendirir. A+++ sınıfı enerji tüketim ile tam bir tasarruf makinesidir. Firma tarafından 10 yıl motor garantisi bulunan çamaşır makinesi oldukça dayanıklıdır. Sentetik, bebek, pamuklu, yorgan, karışık, cilt koruma gibi tam 14 tane yıkama programı mevcuttur.

LG F1092QDP5 Çamaşır Makinesi: Gri renkte olan bu modelde yıkama kapasitesi 7 kg olarak belirlenmiştir. 1000 devir maksimum sıkma performansı ile hijyenik bir yıkama sunmaktadır. Otomatik yük saptama özelliği ile aşırı yükleme sonucunda oluşabilecek zararlara karşı kullanıcıyı uyarır. Zaman erteleme seçeneği ile çamaşırların yıkanma zamanı istenilen süreye ayarlanabilmektedir. Akıllı teşhis özelliği sayesinde yüksek verimlilikte bir yıkama performansı sunar. Çocuk kilidi ile oluşabilelcek herhangi bir tuş kombinasyonu karışıklığına karşı kendisini kilitlemektedir. Firmanın sağladığı 10 yıl motor garantisi ile uzun ömürlü bir kullanımı güvence altına almaktadır. A+++ enerji sınıfı ile oldukça az elektrik harcayan makine A sınıfı yıkama performansı ile yüksek hijyen sağlar. Yatak örtüsü, bio, bebek, elde, yıkama yorgan, narin gibi 14 adet yıkama programı ile kullanıcının isteklerine cevap vermektedir.

LG Çamaşır Makinesi ve Güncel Kampanyalar

Lg çamaşır makinelerini en uygun fiyatlar ile Darty, Teknosa, Webdenal ve HızlıAl'da bulabilirsiniz. Marka, özelliklerine ve fiyat aralıklarına göre 16 model halinde üretilmiştir. Bu modelleri en yakın Lg mağazasına giderek ya da ''Lg'' adlı resmi internet sitesini ziyaret ederek özellikleri ve kampanyalar hakkında bilgi edinilebilir. Lg çamaşır makineleri kredi kartlarına taksit avantajları ile alıcıya sunulmaktadır. Kredi kartlarına peşinat + 12 taksite varan kampanyalar ve peşin ödemelerde ise indirimler bulunmaktadır. Firma tarafından sunulan 10 yıl motor garantisi, ücretsiz servis ve kurulum sunmaktadır. İnternet sitelerinden online olarakta sipariş edilebilen makineler için hepsiburada, teknosa, ucuzcu gibi siteler ziyaret edilebilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları