Levis Online Satış: Levi's Kot Pantolonlarında Online Fiyatlar

Levis Online Satışta Avantajlar Galeri

Levi's dünyanın en tanınmış markalarından bir tanesidir. 1847 yılında ailesiyle New York'a yerleşen Levi Strauss, bu yıllarda ağabeyleri ile ticarete atılmıştır. 1849 senesinde altın bulabilme ve tekstil işine devam etmek amacıyla San Fransisco'ya gelir. O dönemlerde çadır bezi ve araba örtüleri satmaktadır. Yine o zamanlarda tanıştığı bir madenci Levi'ye piyasada madende çalışan işçileri için, dayanıklı pantolon bulamadığından bahseder. Bunun üzerine Fransa'dan getirdiği ''denim'' kumaşıyla, Nevada'lı terzi olan Jacobs ile, dikişli cepli pantolon ürününü piyasaya çıkarır. Üretilen bu pantolonların sağlamlığı için perçin kullanılmış ve sonrasında patentini almışlardır. Denim kumaşı kanvastan bile daha sağlamdı. Pantolonların çok ilgi görmesi üzerine 10 mayıs 1873 senesinde Levi Straus ann Company adıyla, Levi's şirketini kurmuştur. Kot pantolonun önlenemez yükselişi başlamış oldu. Kot pantolonlarının arka cebinin üzerine dikilen Levi's yazısı günümüzde de kullanılmaktadır. Yıl 1950'lere gelindiğinde gençliğin en çok tercih ettiği pantolonlardan biri olmuştur. Marka dünyada en çok bilinen giysilerden biri olmuştur. 110'un üzerinde farklı ülkede, farklı nesillerden insanların hayranlığını kazanmıştır. Giyim sektöründe hemen her alanında kullanılan jean, tüm dünyada gelişimini hızla sürdürürken ülkemizde de aynı hızla gelişmektedir. Koleksiyonlarının önemli bir bölümünü Türkiye'deki Çorlu fabrikasından dünyaya ihraç etmektedir. Ülkemize bu marka 25 yıl öncesinde gelmiştir. Marka dünyadaki 110 ülkede satışa sunulmakta ve özellikle ülkemiz ciddi yatırımların yapıldığı 18 ülke arasında bulunmaktadır. Ülkemiz üretim açısından dünyanın dördüncü büyük yarırım ülkesidir. Markanın ürünlerini birçok mağazadan alabileceğiniz gibi, Levi's online satış sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Levi's Online Satışın Avantajları

Dünya piyasasında önemli bir yere sahip olan marka, ülkemizde de en çok tercih edilenler arasındadır. Rahat, spor yaşam tarzını belirleyen kişiler tarafından olukça rağbet gören bir marka olmuştur. Markanın sadece kot pantolon üretimi yaptığı günler artık çok gerilerde kalmıştır. Pantolon üretiminin yanı sıra iç çamaşırı, elbise, gömlek, mont, kaban, ceket, çanta, ayakkabı, saat ve parfüm gibi çok geniş bir ürün yelpazesi altında çeşitler sunmaktadır. Yıllardır klasikleşen modelleri 501, 504 ve 507 üretildikleri günden itibaren tüm dünyada benimsenmiştir. "Curve" ve "Engineered" ürünleri özellikle genç kesim tarafından tercih edilmektedir. Levi's'in kışkırtıcı, rahat ve her zaman moda trendleri doğrultusunda üretilen ürünleri online olarak da fazlarıyla satılmaktadır. Yıllardan beri efsaneleşen 501 modeli en çok online satış yapan ürünüdür. Levi's kadın vücudunun yapısına uygun bir kalıp geliştirmiştir. 65.000 bayanın ölçülerini belirleyen firma, kadının beden ölçüsü değil, şekli önemlidir sloganıyla satışlarını arttırmıştır. Özellikle geniş kalçalı, kilolu ve düz bel şekline sahip olan bayanlar için ürettiği "Demi Curve" koleksiyonu, diğer klasikleşen ürünleri dışında, dünya çapınca oldukça fazla satış yapan modeli olmuştur.

Sanal Mağazalardaki İndirim Fırsatları

Levi's online satışta markanın ürettiği tüm modellerin- rahatlıkla bulabilirsiniz. Online mağazadan sipariş verebilir, siparişi kolaylıkla teslim alabiliriniz. Ancak markanın ürünlerini başka alışveriş sitelerinden de bulmanız oldukça kolaydır. Örneğin Sporcum ve Yalı Spor online alışveriş sitelerinde markanın tüm ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Markanın orijinal ürünlerinin satışını gerçekleştiren bu sitelerden aldığınız modelleri kapınızda teslim alabiliriniz. Üstelik bu teslimatta herhangi bir kargo ücreti de ödemezsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Sporcum
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları