Lenovo G570: Lenovo Dizüstü Bilgisayarlar İndirimli Online Alışverişte

Lenovo G570 Galeri

Teknolojinin nimetlerinden birisi olan bilgisayarlar günümüzde önemli bir yere sahiptirler. Özellikle de taşınabilir modeller günlük hayatı kolaylaştırarak, boş zamanların eğlence merkezleri konumundadırlar. Bundan dolayı da online mağazalarda en çok satılan modeller genelde taşınabilirliği kolay olan modellerdir. Ağırlık olarak hafif, pil ömrü bakımından dayanıklı olan modellere siz de sahip olmak istiyorsanız, bu türdeki modellerde önemli başarılar elde etmiş olan Lenovo firmasının dizüstü bilgisayarlarını tercih etmeniz önerilir. Özellikle de ekonomik sınıfı dahil edilen Lenovo G570 modeli, günlük işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, belirli başlı oyunları oynayabileceğiniz, hafif ve uzun pil ömrüne sahip bir modeldir. Online mağazalar aracılığıyla da bu ekonomik ürünü çeşitli kampanyalar ve birçok aksesuarı ile birlikte uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

En Uygun Lenovo G570 Fiyatları Online Mağazalarda

Kaliteli bir dizüstü bilgisayarı uygun fiyata satın almak istiyorsanız, sizler için birçok alternatif sunan online mağazaları tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Ülkemizdeki online mağazalar aracılığıyla, yepyeni ürünleri çok uygun fiyatlara satın alabilme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bu siteleri düzenli bir biçimde takip ederseniz de belirli aralıklarla yapılan, online mağazalara özgü olan kampanyalardan yararlanma olasılığınız da bulunmaktadır. En uygun Lenovo G570 fiyatlarını Hızlıal, Darty ve Kliksa gibi online mağazalarda bulabilirsiniz. Sağlam güvenlik altyapıları sayesinde bu online mağazaları kullanarak alışveriş yaptığınızda bilgileriniz her daim korunur ve üçüncü şahısların eline geçmeyeceğinden de emin olabilirsiniz. Buna ek olarak online mağazaların bir başka avantajı da satılan ürünleri maksimum üç gün içerisinde adreslere teslim etmeleridir. Hatta bazı ürünlerde 24 saat içerisinde ulaştırma garantisi de verilerek, online alışverişin cazipliği artırılmak istenmektedir.

Lenovo Ürünlerinin Teknik Özellikleri

Lenovo G570’nin teknik özelliklerine yakından bakıldığında, birçok ekonomi sınıfı modelin yanı sıra gelişmiş özelliklerle donatılmış olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Bu türdeki modellerde işlemcinin önemi büyüktür ve üretici firma işlemci olarak Intel firmasının Core Duo ailesi mensubu olan B950 modelini tercih etmiştir. Bu model 2.1 Ghz çekirdek hızına ve 2 MB Cache’e sahiptir. Modelin ekran boyutu 15,6 inçtir ve maksimum 1366X768 px görüntü oluşturabilmektedir. Üründe standart olarak 2 GB bellek bulunmaktadır. Ancak dilerseniz, ilerleyen zamanlarda dizüstü bilgisayarınızla uyumlu bir bellek satın alarak kapasiteyi ve bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. Ancak ileride satın alacağınız belleğin DDR3 teknolojisi ile üretilmiş, maksimum 1066 MHZ hızında olmasına dikkat ediniz. Modelde yer alan 320 GB’lık sabit disk, yoğun olarak kullanmayacağınız bir bilgisayar için fazlasıyla yeterlidir. Ancak dilerseniz taşınabilir disk satın alarak 320 GB’lık kapasitenizden son derece verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu dizüstü bilgisayar modelinde, 6 hücreli Li-on pil bulunmaktadır. Bunun anlamı normal kullanımda 6 saate kadar şarjınız yetecektir. Ürünün ağırlığı ise 2.5-3 Kg aralığında. Böylece iş seyahatlerinizde veya sokakta dizüstü bilgisayar çantanız ile dolaşırken zorluk çekmeyeceksiniz. Lenovo firması bu ürününe 24 aylık bir garanti süresi vermektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları