Lego City: İndirimli ve Kampanyalı Online Oyuncak Fiyat ve Fırsatları

Lego City Benzin İstasyonu Galeri

Çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini ve el becerilerinin gelişmesini sağlayan oyuncakların pek çok çeşidi bulunuyor. Çocuğun ilgisine, yaşına ve zevkine göre seçim yapmak mümkün. Oyuncak üreticieri genellikle tasarımlarda en sevilen çizgi film karakterlerini kullanıyorlar. Erkek oyuncaklarda, bakugan ve spider man figürleri yer alırken kızlar için tasarlanan ürünleri hello kitty ve barbie figürleri süslüyor. Oyuncaklarda belirtilen yaş sınırı çocukların gelişim evreleri göz önünde bulundurularak belirleniyor. Ayrıca küçük çocuklar için boğulma tehlikesi yaratabilecek ufak parçalar içeren ürünlere de yaş sınırı koyuluyor. Çocukların yaratıcıklarını ve el becerilerini geliştirirken aynı zamanda da onlara keyifli anlar yaşan lego city serisi, ebeveylerin de beğenisini topluyor.

El Becerilerini Geliştiren Lego City Oyuncak Serisi

Yıllar geçse de popülerliğinden birşey kaybetmeyen Lego oyuncakların City serisi, farkı durumlar için hazırlanış çeşitleri ile çocukların hayal dünyalarına katkıda bulunuyor. Bu çeşitlerden biri olan hız botu, içinden çıkan parçalar gösterildiği gibi bir araya getirildiğinde çocukların beğenisini toplayan bir oyuncağa dönüşüyor. Setin içinden çıkan insan figürü de çocukların hayal gücünü kullanarak farklı oyunlar yaratmalarına olanak tanıyor. 129 parçadan oluşan polis arabası ve hırsız seti ile çocuklar önce meydana getirmenin sonra da oynamanın keyfini doyasıya yaşayacaklar. Bu sette yer alan iki araç ve iki figür çocuklara paylaşarak oynamayı da aşılıyor. Lego City çöp kamyonu ile çocuklar eğlenerek parçaları birleştirecek, ortaya çıkan çöp kamyonu, çöp kovaları ve insan figürleri ile farklı oyunlarla tanışacak. Bu serinin en beğenilen oyuncağı olan geri dönüşüm kamyonu 208 parçadan oluşuyor. 5 ve 12 yaş arası çocuklar için uygun olan bu oyuncak ile çocuklar kocaman bir kamyona sahip olacak. Özellikle erkek çocukların ilgisini çeken bu set çocukların yaratıcılıklarına da katkıda bulunuyor. Polis olmak isteyen çocukların ilgisini çekecek Polis takip modeli de, polis kovalamacı oyunu ile çocuğunuzun heyecanlı vakit geçirmesine olanak tanıyor. Çocukların bulmaca çözebilme kabiliyetini geliştiren bu eğitici oyuncaklarla aynı zamanda çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini de sağlayabilirsiniz.

Lego Oyuncaklarda Online İndirim Fırsatları

Çocukların gelişimlerine katkı sağlayan aynı zamanda neşeli zamanlar sunan oyuncakları online mağazalarda bulabilirsiniz. İnternetin yaygınlaşması ile online alışveriş de oldukça popüler hale geldi. Online mağazalarda çeşitlilik gösteriyor. Çocuğunuzun yaşına ve zevkine uygun pek çok oyuncağı bulabileceğiniz uygun fiyatlarla oyuncak satışı yapan online mağazalar bulunuyor. Bunlardan biri olan oyuncak denizi e-ticaret sitesi piyasa değerinin altında fiyatlarıyla beğeni topluyor. Pek çok üründe de ayrıca indirim imkanı sunan sitede aradığınız her türden oyuncağı bulmak mümkün. Lego city serinin tüm modellerinin satıldığı siteden aldığınız ürünler siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya teslim ediliyor. Kredi kartı kullanmayanlar için kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Orjinal lisanslı ürünleri ve uygun fiyatı ile ilgi gören oyuncak denizi geniş ürün yelpazesi ile de tercih ediliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Oyuncak Denizi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları