Led Fiyatları: ve Yeni Sezon Online İndirimli Alışveriş Fırsatları

led tv Galeri

Her evin vaz geçilmezlerinden biridir televizyona. Çünkü televizyonlar bilgisayar ve telefonlarla birlikte zaman geçirilebilecek en uygun aygıtlardandır. Son yıllarda Led fiyatlarındaki düşüş ile birlikte hemen her evde bulunan Led televizyonlar, daha parlak görüntü ve daha yüksek oranda sundukları enerji tasarrufu sayesinde sevilmişlerdir. Çünkü bu teknolojiye göre daha eski olan Lcd’ler, kalite bakımından daha düşüktüler ve elektrik sarfiyatı olarak çok yüksek seviyelerdeydiler. Hal böyle olunca da tüketiciler bu durumdan memnun olmamış ve Toshiba, Samsung gibi dünya devleri Led televizyonları üretmeye başlamıştır. Tasarım olarak daha ince bir yapıya sahip olan bu televizyonlar, ilk çıktıklarında fiyat olarak da uygun düzeydeydiler. Zaman içerisinde dünya çapında yüz binlerce kişi tarafından tercih edilir olmayı başarmıştırlar.

En Uygun Led Fiyatlarını Online Mağazalarda Bulabilirsiniz

Ülkemizde son yıllarda potansiyelini artırmayı başaran online alışveriş siteleri, düzenledikleri kampanyalar ile yakaladıkları seviyeyi elden bırakmamayı hedeflemektedirler. En yeni ürünleri oldukça cazip fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkaran online mağazalar, kredi kartına sahip olan müşterilerine de birçok kolaylık sağlıyor. En uygun Led fiyatlarını Yeni Çarşım, Darty, Gold Bilgisayar ve Kliksa gibi online mağazalarda bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli fırsat siteleri sayesinde buradaki online mağazalarda kullanmak üzere birçok indirim kodlarına sahip olabilir ve alışverişinizi çok daha ucuz çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Firmaların En Yeni Modelleri

Samsung firmasının büyük boyutlu modellerine bakıldığında Full HD, 3d desteğine sahip 40EH6030 modeli göze çarpmaktadır. Ürünün güzel tarafı, satın alındığında yanında iki adet 3d gözlük ile gelmesidir. 101 cm boyutundaki ekranı sayesinde sevdiğiniz programları, dizileri ve filmleri sanki oradaymışçasına izleyebileceksiniz. Mega dinamik kontrast, yüksek ses çıkış gücü gibi özellikler bu Led televizyonu farklı kılmaktadır. Samsung firmasının Led fiyatları, içerdikleri özellikler ile kıyaslandığında uygun kalmaktadır. Birçok üründe bulunan HDMI bağlantı noktasına yine bu üründe de rastlayabilirsiniz. HDMI kablo yardımı ile bilgisayarınızdaki görüntüyü televizyonunuza aktarabilir ve dilerseniz dev ekranda oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Ürünün üzerinde bulunana 1 adet usb 2.0 bağlantı noktası ile, taşınabilir harici diskinizi üzerinden medya dosyalarınızı oynatabilirsiniz. Üretici firma olan Samsung’un, bu ürünü için sunduğu iki yıllık garanti süresi de, firmanın ürüne ne kadar güvendiğinin bir başka kanıtıdır. Uygun lcd fiyatları ile tanınan Fujitsu cephesine bakıldığında, L20T modeli ön plana çıkmaktadır. 20 inç boyutundaki ekranı ve 5ms değerindeki tepki süresi ile size en yüksek kaliteyi yaşatacak olan bu televizyon ayrıca üzerinde 2x1 hoparlörü ile gelmektedir. İsterseniz bu ürünü bilgisayar monitörü gibi kullanabilirsiniz de. Lg’nin 32 inç lik modeli 32LS5600, 8 farklı görüntü ve resim modu ile size farklı bir deneyim sunacaktır. 10w’lık ses gücü sayesinde harici hoparlör kalitesini yaşayabileceğiniz gibi, 5 farklı ses durumu modu ile en iyi ses kalitesini yakalayabilirsiniz. Ürünün üzerinde bulunan usb girişi sayesinde Divx dosyalarınızı başarıyla oynatabilir ya da çektiğiniz fotoğraflarınızı bilgisayara ihtiyaç duymadan televizyonunuz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları