Lc Waikiki İndirim: Yeni Sezon Ürünlerinde İndirimli Online Fiyatlar

lcw Galeri

Fransa'da doğan bir markanın bugün tamamen Türk markası haline gelmesi ve hazır giyim sektöründe liderlerden biri olmasının öyküsüdür Lc Waikiki. 1985 yılında iki ortak tarafından Fransa'da kurulur, adını Fransızca "arkadaşlar" anlamında olan "Les Copains" sözcüklerinin baş harfinden ve ünlü Waikiki plajından alan markanın o zamanlar en önemli tedarikçisi ise bir Türk markası olan Taha Tekstil'dir. Daha sonra giderek büyüyen ve Taha Grup adını alan firma, kurduğu Tema Tekstil aracılığı ile 1991 yılında Lc Waikiki’nin Türkiye lisansını alır. 1997 yılında ise Lc Waikiki artık tamamen bir türk markası haline gelmiştir. Bugün ülkenin hemen hemen her ilinde toplam yedi yüzü aşkın bayisi ve Kazakistan, Romanya, Bulgaristan, Rusya ve Mısır olmak üzere tam 12 ülkede otuzdan fazla mağazası ile çocuk, genç ve yetişkin giyim pazarında farklı hayat tarzlarına uygun koleksiyonlar sunarak tüketicinin ilk uğradığı alışveriş merkezlerinin başında gelmektedir. Ayrıca ek olarak 2000 yılında kurulan XSIDE markası ile 15 yaş üstündeki gençlerin moda anlayışını belirlemekte hatırı sayılır bir öneme sahiptir.

Lc Waikiki Sayesinde İyi Giyinmek Herkesin Hakkıdır

Lc Waikiki Sayesinde İyi Giyinmek Herkesin Hakkıdır

İyi giyinmenin herkesin hakkı olduğunu söyleyen Lc Waikiki indirim konusunda belirli günleri değil yılın her gününü kullanır. Bütçenizi sarsmayacak fiyat garantisi ile oldukça makul fiyatlara baştan ayağa kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Markanın yeni sezon ürünleri arasında sonbaharı keyif ile karşılamanıza ve yağmurlu havaları dert etmemenizi sağlayacak şık yağmurluk modelleri, şıklığınızdan ödün vermeden içinizi ısıtacak triko, kazak ve süveterler yer alıyor. Hemen hemen her modelin antrasitten ekruya, turuncudan turkuaza çok farklı renk seçenekleri mevcut. Erkek gömleklerinde kullanılan kumaşlar konusunda da farklı alternatifleriniz bulunuyor. Pamuk, keten ve kot kumaştan üretilen ve dar, normal ve rahat kalıp seçeneği ile satışa sunulan ürünlerin XS'den 4XL olana kadar beden seçenekleri mevcut. Bir sonbahar klasiği olan trençkotlar ve montlar ağırlıklı olarak toprak tonlarında ve modası geçmeyen siyah renkte satışa sunuluyor. Bebek ve çocuk grubu ürünlerindeki cıvıl cıvıl desenler ve sağlıklı malzemeler ile üretilen giysiler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Lc Waikiki indirimini doyasıya yaşayacağınız sanal mağazasında ayrıca hamile giyim ürünlerini de bulabilirsiniz. Bluz jean pantolonlar, sevimli figürlü tunikler ve rahat elbiseler ile hamileyken de şıklığınızı korumaya devam edeceksiniz. Mağaza, ayakkabı, çorap, çanta, yüzme giyim ve iç giyim konusunda da ihtiyacınız olanı karşılıyor.

Online Mağazasına Özel İndirimli Yeni Sezon Ürünler

Lc Waikiki indirim fırsatlarından yararlanmak için online satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Xside ürünleri de bulabileceğiniz adreste, kadın, erkek, genç, hamile, çocuk ve bebek giyiminde yeni sezon ürünlerini cazip indirim oranları ile satın alabilirsiniz. Ayrıca online outlet mağazasında satışa sunulan ürünlerde %40'a varan indirimler sizleri bekliyor. Belirli miktarı geçen siparişleriniz için kargo ödemiyorsunuz. Üstelik ürün garantisi kapsamında iadesi yapılan giysileriniz için kargo bedeli hiç alınmıyor. Markanın internet mağazasının sağladığı en önemli kolaylık ise binlerce ürün arasında kafası karışan ve ne alacağı konusunda karar veremeyen müşteriye stil rehberliği yapmak. Stil sihirbazı özelliği ile sanal mankenler üzerinde seçtiğiniz giysilerin ve tamamlayıcı aksesuarların üzerinizde nasıl duracağını ve parçaların birbiri ile uyumunu gözlemleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • LC Waikiki
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları