Lazer Epilasyon Fırsatları

Lazer Epilasyon Fırsatları Galeri

Lazer epilasyon frsatları ararken bizim sitemize geldiyseniz doğru yere geldiğinizi iddia edebiliriz, zira her gün onlarcası yayınlanan güzellik ve bakım fırsatları arasında lazer epilasyon fırsatları da bulunuyor.
Güzellik ve bakımına önem veren erkek kadınların, istenmeyen tüylerinden kurtulmak için en çok tercih ettikleri yöntemlerden biri olan lazer epilasyon, her gün birbirinden farklı birçok fırsat sunan şehir fırsatı sitelerinin sunduğu lazer epilasyon fırsatlarıyla uygun fiyatlarla erişilebilecek bir durumda. Bütün fırsatların tek bir çatı altında listelendiği bizim sitemizde de lazer epilasyon fırsatları bulmanız mümkün.


Lazer Epilasyon Nedir?

90'ların ortalarında ticari olarak güzellik ve bakım salonlarında uygulanmaya başlanmadan önce, 20 senelik bir geçmişe sahip olmakla birlikte, laboratuarlarda yapılan deneylerle uygulanmaya başlanan lazer epilasyon işlemi, günümüzde birçok güzellik ve bakım merkezinde bir hizmet olarak sunulmaya başlanmasının yanında özel aletler yardımıyla evlerde dahi uygulanabilen bir işlem halini almıştır.
Lazer epilasyonda birincil prensip SPTL adı verilen bilimsel terime dayanmaktadır. Bu prensip belli bir ışık dalga boyu seçimine ve hedef dokunun çevresindeki dokulara işlem sırasında zarar vermemeye dayanır.
İstenmeyen kılların bulunduğu bölgeye göre değişkenlik göstermekle birlikte lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin en az 7 seansa ihtiyaçları vardır, ve her seans arasında, yine lazer epilasyonun uygulandığı bölgeye göre değişkenlik göstermekle birlikte, 3 ila 8 hafta bulunmalıdır. Örneğin yüzündeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için bu işlemi yaptıran kişilerin 3 ila 4 hafta aralıklarla bu işlemi devam ettirmesi tavsiye edilirken, bacaklarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için bu işlemi uygulatan kişilerin 6 veya daha fazla hafta ara vermesinin herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

Lazer Epilasyon Fırsatları

Her gün binlerce fırsatın yayınlandığı ve her gün onlarca yenisi eskilerin arasına katılan, grup satın alma stratejisiyle hareket eden şehir fırsatı siteleri kullanıcılara lazer epilasyon fırsatları ve onlarca kategori sunmakta. Bu kategorilerden en fazla tercih edilen kategorilerden biri ise lazer epilasyon fırsatları ile güzellik ve bakım fırsatlarının listelendiği kategoriler. Güzellik ve bakım fırsatlarının listelendiği bu kategoriler altında cilt bakımından, saç bakımına, zayıflamadan, epilasyona kadar birçok fırsat sunulmakta. Lazer epilasyon fırsatları da en çok tercih edilen güzellik ve bakım fırsatları arasında.
Lazer epilasyon fırsatları, bu hizmetten yararlanmak isteyen erkek ve kadınlar için bu hizmeti daha ucuza getirmekle birlikte, bu hizmeti sunan güzellik ve bakım salonlarına da müşteri sağlamış oluyor. Kısacası çift taraflı bir faydadan söz etmek mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları