Lazer Epilasyon Ankara: İndirimli Online Şehir Fırsatları ve Fiyatlar

Lazer Epilasyon Ankara: İndirimli Online Şehir Fırsatları ve Fiyatlar Galeri

Kadınların en büyük estetik problemlerinden biri istenmeyen tüyler. Ağda, jilet, cımbız ve ev tipi epilasyon aletleri bu sorunun çözümü için yıllardır kullanılıyor. Ne yazık ki bu yöntemlerin hepsi acılı ve uzun zaman alıyor. Üstelik tüylerin köklerini kalınlaştırıp daha çok görünmesine neden oluyor. Belirli aralıklarla da işlemi tekrarlamak gerekiyor. Bu zahmetli ve kalıcı olmayan yöntemler çoğu kadın için kabus niteliğinde. Özellikle de esmer ve kalın tüylere sahip olan kadınlar bu konuda büyük sıkıntı çekiyor. Bu yüzden her kadın yıllardır onlardan sonsuza kadar kurtulmanın hayalini kurmuştur.

Tüylerden Sonsuza Dek Kurtulmak Artık Hayal Değil

Tüylerden Sonsuza Dek Kurtulmak Artık Hayal Değil

Kadınların isteğinin farkında olan firmalar güzellik salonlarında iğneli epilasyon uygulamasına başladılar, ama oldukça acılı geçen seanslarla. İğneli epilasyon kıl köklerine tek tek elektrik akımı vererek onları bir daha çıkmamak üzere yok etmeyi amaçlıyor. Uzun seanslar süren ve çok acılı olan bu yöntem de şimdiye dek geleneksel yöntemlere alternatif olarak mecburen tercih ediliyordu. Teknolojinin gelişmesi, bilim insanlarını sürekli çalışması sonucunda lazer ışınları önce tıpta kullanılmaya başlandı. Göz bozukluklarında, yaraları iyileştirmede oldukça hızlı sonuçlar veren yöntem doktor ve hastalara büyük rahatlık sağladı. Estetik alanında yapılan çalışmalar sonunda lazer ışınlarının bir çok estetik uygulamada kullanılabileceği ortaya çıktı. Böylece kadınlar sonunda acısız ve ve hızlı bir işlemle yıllardır hayalini kurdukları pürüzsüz tene lazer epilasyon uygulaması ile kavuştular. İşlem tüylerden sonsuza dek kurtulmayı sağlamanın yanında, batık kıllar, güneş ve yaşlılık lekeleri, siyah nokta, pigment lezyonları, kırışıklık, kılcal varis ve sivilce gibi tedavileri ve cildi sıkılaştırma işlemlerini de yapıyor. Kadınlarda bacak, kol, erkeklerde göğüs ve sırt gibi geniş alanlarda büyük kolaylık sağlar.

Uygulama Yöntemi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulama Yöntemi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem kadın ve erkek ayrımı yapmadan tüm vücut bölgelerindeki tüylere uygulanabilir. Uygulama yapılacak alan temizlenir, buradaki tüyler uzunsa jiletle kısaltılır, ardından kalın bir tabaka jel sürülür ve gözlere özel korumalı gözlükler takılır. Lazer epilasyon işleminde kişinin cildine uygun lazer ışığı verildiğinde koyu olan alan neresiyse ışınlar orada yoğunlaşır. Cildimiz açık renkli, kıllar koyu renkli olduğundan ışınlar kılın kökünde yoğunlaşır çevredeki cilt dokusunu görmez. Böylece tüm ısı saniyeler içinde kıl kökünü tahrip eder. Bir iki gün sonra uyulama yapılmış alandaki tüm tüyler dökülür. Uygulama yaptıranların dikkat etmesi gereken bazı konular var. Uygulama öncesi ve sonrası solaryum ve güneşlenmekten kaçınılmak gerekiyor. İşlem sonrası yüksek faktörlü güneş koruma kremi mutlaka sürülmelidir. Uygulayan uzmanın önerileri doğrultusunda peeling gibi cilt soyma işlemleri belirli bir süre yapılmamalıdır. İşlemin hamilelere, kalp pili taşıyanlara ve tüylerinin rengi çok açık sarı olanlarda uygulanması sakıncalıdır. Bu hususlara dikkat edip düzenli bir şekilde tedaviye devam ettiğinizde tüylerinizden, yoğunluğuna ve köklerinin zayıf ya da güçlü olmasına bağlı olarak 5-6 seans sonunda tamamen kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Ankara Fırsatları

Lazer Epilasyon Ankara  Fırsatları

Lazer epilasyon Ankara’da bir çok güzellik merkezinde yapılıyor. Tunalı Hilmi Caddesi, Kavaklıdere, Kızılay, İzmir Caddesi, Gazi Mahallesi, Yeni Mahalle ve daha bir çok semtte bulunan güzellik merkezlerinde uzmanlar müşterilere uygulama yapıyorlar. Lazer epilasyon Ankara’da en çok tercih edilen yöntemlerden biri. Her zaman bakımlı ve güzel olmak isteyen bayanlar, Gruppal.com, Yakala Co.com, Grupanya.com, Grupfoni.com, Semt Firsati.com, Sehir Fırsatı.com, Sehrikeyif.com, Ankaraguzellikmerkezleri.com fırsat sitelerinden bu merkezlere ait %90’lara varan indirimlerden faydalanabilirler. Tek yapmanız gereken fırsat sitelerine üye olmak ve her gün düzenli olarak ziyaret etmek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gruppal
  • Grupanya
  • Grupfoni
  • Yakala.co
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları