Lazer Epilasyon Aleti: İndirimli Fiyatlar Online Satış Mağazalarında

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Pratik Çözüm Galeri

Yaz ya da kış fark etmeden hanımların güzellikleri konusunda en büyük ve sürekli dertlerinden biri istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Bu sorunun çözümü için bugüne kadar piyasaya sürülen birçok yöntem ve araç bulunmaktadır. Tıraş bıçağı kullanmak ancak kısa süreli bir çözüm sağlar ve sonrasında tüylerin daha da güçlenmesine neden olabilir. Ağda ise oldukça acı vericidir ve uzun bir hazırlık süreci gerektirmektedir. Ayrıca bu işlem için tüylerin belli bir uzunluğa gelmesini beklemek gereklidir. Tüy dökücü krem ve jeller de kimyasal içerikleriyle cilde zararlı olabilmekte ve yine kökten çözüm sunamamaktadırlar. Şu ana kadar en etkili çözümü sunan yöntem ise lazer epilasyon olmuştur. Ancak bunun için de düzenli olarak güzellik salonlarına gitmek ve büyük paralar harcamak gerekmektedir. Kısa zaman önce geliştirilen bir ürün olan lazer epilasyon aleti ise hanımların bu işlemi evde kendi başlarına yapmalarına olanak sağladığından son derece büyük ilgi görmektedir.

Lazer Epilasyon Aletiyle İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

Lazer Epilasyon Aletiyle İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

Güzellik salonlarında uygulanan lazerli tüy dökme uygulamaları oldukça büyük ve kapsamlı cihazlarla gerçekleştirilir. Bu uygulamada temel prensip lazer ışınının yıkıcı etkisi doğrudan kıl kökü üzerine odaklayarak onu yok etmektir. Bu ışının gücü ve uygulama süresinin uzunluğu uygulanacağı kişinin cilt ve tüy tipine göre değişmekte ve bu değişikliklerin ölçüsüne de ancak uzmanlar karar verebilmektedir. Bu şekilde epilasyon yaptırmanın maliyeti oldukça yüksek olduğu gibi uygulamanın ne kadar ve nasıl yapılacağı da kişinin kontrolünde olmamaktadır. Ancak evde kullanılabilen lazer epilasyon cihazları kişinin istediği bölgeye daha çok ya da az uygulama yapmasına ve uygulamanın sıklığına ve zamanına kendi isteğine göre karar vermesine olanak sağlamaktadır. Bu gibi ev tipi cihazlarda lazer ışınının gücü belli bir seviyenin üzerine çıkmayacak şekilde ayarlanmıştır. Böylece kullanan kişinin kullanım talimatlarına uyduğu sürece kendine zarar vermesi ihtimali ortadan kaldırılmıştır. Bu üründe ışını belli bir noktaya odaklama gibi bir zorunluluk da bulunmamaktadır. Tarama özelliği açık renk olan cilt üzerindeki koyu renk kıl köklerini tespit ederek ışının doğrudan o noktaya odaklanmasını sağlayabilir. Genellikle uygulamalar arasında hangi tüylerin yeniden büyüyüp büyümediğini gözlemleyebilmek için üç ya da dört hafta kadar beklemek gerekmektedir. Ama eğer istenirse yirmi dört saat sonra bile tekrar etmenin bir zararı bulunmamaktadır. Bu şekilde verilen aralarla ortalama altı uygulama sonucu tüylerden tamamen kurtulmak mümkün olabilmektedir. Tahriş, kızarıklık ve yara olan bölgelere uygulama yapılmamalıdır.

Kişisel Bakım Ürünleri Online Mağazalarda

İstenmeyen tüylerden kurtulma amaçlı ya da diğer güzellik sorunlarına çözüm olması için kişisel bakım ürünlerini online alışveriş yoluyla oldukça indirimli fiyatlarla satın almak mümkündür. Yeni Çarşım ve Hızlıal gibi sanal mağazalarda farklı markaların kişisel bakım ürünlerini özellikleri ve fiyatları açısından karşılaştırabilir, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolayca seçerek online sipariş verebilirsiniz. Çeşitli bankaların kredi kartlarına taksit olanakları ve zaman zaman belli ürünler için düzenlenen ücretsiz kargo kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları