Lassa Lastik Fiyatları: Kaçırılmayacak İndirimli Online Fiyatlarla

Lassa Lastik Seçeneği Galeri

1978 yılında Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan ve kuruluşundan kısa bir süre sonra Japon firmalarının önde gelen isimlerinden Bridgestone Corporation ile ortaklık kurarak isim değiştirip, Brisa adını aldıktan sonra ülke içindeki uygun Lassa lastik fiyatları ile satışlarına devam etmektedir. Firma ürünleri bugün Japon firmasının yaptığı AR-GE çalışmaları ile üretilmektedir. Dünyanın en büyük fabrikalarında üretilen ürünler, 50’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Ürettiği ürünler için birçok dalda ödül alan firma, ürünlerindeki ana hedefi olarak tuttuğu kaliteden vazgeçmeyerek, vazgeçilmez olmayı başarmışlardır. Üretim sonrasında firma ürünleri, Alman tescil kurumunun onayından geçerek piyasaya sürülmektedirler. Aldığı onaylar ile kalitesini tescilleyen firma, aldığı kelite ödülleri ile başarı basamaklarını tırmanmaktadır.

Dünya Çapında Bir Üne Kavuşan Lassa Lastikleri

Alanında her gün bir kat daha büyüyen firma, Türkiye’de başladığı maratona Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, tüm dünyada devam ettirmektedir. Verdiği sınırsız hizmet doğrultusunda firma, bugünlere gelmeyi başarmıştır. Kusursuz hizmeti ile müşterilerinden pozitif eleştiriler alarak haklı gururunu da yaşamaktadır. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet doğrultusunda yoluna devam eden Lassa lastik fiyatları ile müşterilerinin yanında olmaktadır. Ürünlerinin satışında ve satışından sonra oluşabilecek her türlü problemleri ile de 7/24 her şekilde ilgilenerek müşterilerinin yanında olmayı da ana hedeflerinin arasında tutmaktadır. En güvenilir marka listesinin başında yer almayı başaran firma, güvenilirliğini karayollarında sınırlamayarak yarış parkurlarında da kendini göstermektedir. Türk mühendislerinin yaptığı AR-GE çalışmaları sonucu, İzmit’te özel olarak üretilen ve yaklaşık 8 yıldır Türkiye’deki tüm yarış parkurlarında kullanılan firma ürünleri, bu alanda yakaladığı başarısından da söz ettirmektedir. Yarış parkurlarındaki başarısını her zamanki gibi Türkiye içinde sınırlandırmayan firma, bu alanda da 2009 yılından beri Avrupa’da kendi rüzgarını estirmektedir. Zorlu yarış parkurlarında kullanılan ürünleri sayesinde edindiği bilgiyi yollarda kullanılan araç tekerlekleri üzerinde kullanarak, zorlu yollara dayanabilecek binek araç tekerlekleri üretmektedir.

Lassa’nın Performans Lastiği

Firmanın yeni ürünleri arasında bulunan ve hız tutkunlarının gözdesi olmayı başaran, performans ürünü Phenoma, Lassa lastik fiyatları arasında da en uygun kategoride bulunarak, sizlere hizmet etmektedir. 16 ve 18 inç jantlara uygun olan ürün, ıslak ve kuru zemin denemelerinde yola tutuş özelliği ile en iyileri arasında yer almaktadır. Yüksek hızla girilen virajlarda yol hakimiyetinde yüksek performans göstermektedir. Üründe yuvarlanma direncinin düşürülmüş olarak üretilmiş olması nedeni ile de yüksek yakıt harcamasına neden olmayarak, yakıt tasarrufu yaptırmaktadır.

Lassa Ürünleri Kaçırılmayacak İndirimli Online Fiyatlarla

Üretimlerindeki kalite ile gösterdiği üstün başarı ile dünya çapında hizmet veren firmanın ürünlerini yetkili bayilerinden ya da www.hepsiburada.com ve www.lastik24.com sitelerinde bulabilir hem de site içinde uygulanan online indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Gösterdiği üstün performans ve kaliteli üretimleri ile güvenli bir yolculuk yapmanıza olanak sağlamaktadır. Can güvenliğinizi garantiye almak için verdiği sınırsız çaba sayesinde sizlere verdiği hizmetin haklı gurunu yaşamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları