Lacoste Gömlek: Fiyatları, Modelleri ve Online Satış Mağazaları

Lacoste Gömlek: Fiyatları, Modelleri ve Online Satış Mağazaları Galeri

Ünlü tenisçi Renee Lacoste, şampiyon olduğu yıllarda kendisine takılan timsah lakabını logosu olarak belirleyip de tekstil sektörüne girdiğinde, günümüzde hala kalitesi ve sade çizgileriyle çokca tercih edilen ve statü sembollerinden biri olarak görülen bu firmanın, böylesine dev bir markaya dönüşeceğini belki de hiç tahmin etmemişti. Büyük bir titizlikle, ürünlerinin dokunduğu iplikleri bile kendi fabrikalarında özenle üreten bu şirketin; kalite ve kendi tarzından ödün vermeden tasarladığı kreasyonları, her geçen gün artan bir beğeniyle daha da fazla talep görmeye devam ediyor. Üstelik artık sadece bir tekstil firması da değiller. Birbirinden çok farklı ürünlerin, çatısı altında üretildiği global bir şirkete dönüştürler. T-shirtleriyle her daim dikkat çekmeyi başarırlarken, hem spor hem klasik tarza uygun olarak hazırladıkları bay ve bayan gömlekleriyle de beğeni toplamaya devam ediyorlar. Üstelik sadece bu kadarla sınırlı da değil ürün yelpazesi. Pantolondan şorta, ayakkabıdan bota, terlikten çantaya, aksesuarlardan parfüme, saatten monta kadar her şeyi timsah logosu altında, en kaliteli haliyle bulmak mümkün.

Lacoste Gömlek Çeşitleri

Lacoste Gömlek Çeşitleri

Sezonun moda trendlerini kendilerine has stilleriyle birleştirip, onlarca renk seçeneğiyle sunan bir marka olarak Lacoste; sportif ve rahat görünümünden vazgeçemeyen, aynı zamanda da şık olmayı dileyen beyler ve bayanlar için pek çok tarzda gömlek üretmeye devam ediyor. Farklı kesimlere sahip Lacoste gömlekler arasında, mutlaka kendi yapınıza, vücut şeklinize ve tarzınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz. İster uzun ister kısa kollu, ister fit ister rahat kesimli, maviden beyaza, çok renklilerden desenlilere kadar, biz tüketicilerine onlarca seçenek sunuyorlar.

Erkek gömleklerinde small bedenden, x-large bedene kadar; yani 39 yaka numarasından 45 yaka numarasına kadar ürün bulmak mümkün. Hemen hemen bütün ürünleri %100 pamuktan dokunan markanın ürünleri; Regular fit, Skinny fit, Comfort Fit ve Slim fit tarzlarında rahat ya da modern kesimlere sahipler. Yazlık kullanım için tasarlanmış ürünleriyse; pamuk ve keten bileşimli bir dokuma ile üretiliyorlar. Bayan kreasyonlarındaysa, genelde Sport Casual olarak adlandırılan kesimler dikkat çekse de, şık ve klasik ürünlere de tabiki yer verilmeye devam ediliyor. Uzun ve kısa kollu, düz renklere sahip ya da desenli, dar kesimli veya rahat görünümlü pek çok ürün var. Kadınlar için tasarlanan Lacoste gömleklerdeyse, small bedenden xxx-large bedene yani; 36’ dan 46 bedene dek pek çok alternatif bulunuyor.

Lacoste Gömlek Çeşitlerinin Bulunduğu Online Alışveriş Siteleri

Lacoste Gömlek Çeşitlerinin Bulunduğu Online Alışveriş Siteleri

Her ne kadar son zamanların popüler indirimli fırsat siteleri olan Markafoni, Trendyol, Limango, 1v1y gibi adreslerde kendilerine ait kampanyalara rastlayabiliyor olsak da, yılın 365 günü indirimli ve hatta taksitli ürün alma şansını bize sunan bir outlete de sahip bu marka. Yine Eren Holding' e ait olan, Occasion adıyla anılan mağazalarından da, internet sitelerinden de indirimli alışveriş yapabilir; kampanyalardan yararlanabilir ve faturalarınızı taksitle ödeyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Limango
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları