Lacoste Babet: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Lacoste Babet: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Rene Lacoste, kendisine takılan timsah lakabını logo olarak kullanıp soyadını taşıyan Lacoste markasını yaratmıştır. Aynı zamanda bir tenisci olan ünlü tasarımcı, tenis şampiyonluk maçına kendi tasarladığı timsah logolu t-shirt ile çıkmıştır. Sektöre bu t-shirtleri üreterek giriş yapan marka; kalitesi ve gelişimci, girişimci anlayışıyla geniş bir yelpazede üretim yapan dev bir dünya markası haline gelmiştir. Ünlü marka; bay,bayan ve çocuk giyimden ayakkabı modellerine, parfümden çanta modellerine, saatten şapka modellerine kadar çok geniş bir koleksiyona sahiptir. Koleksiyonlarında sporliflik ve sadelik ön plandadır.

Lacoste Babetler ve Marka Koleksiyonu

Tasarımcısı bir sporcu olduğundan bu ünlü markanın koleksiyonlarına genellikle sportiflik hakim. Marka, kalitesini titiz üretim anlayışına borçlu. Ürünlerin en büyük özelliklerinden biri terletmeyen kumaş yapısı. Ürünlerde kullanılan iplikler firmanın kendi fabrikasında üretiliyor. Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile markanın ürünleri tüm dünyada büyük beğeni topluyor. Geniş koleksiyonda en çok talep gören ürünlerden olan Lacoste babet modelleri, rahatlığı, ayakları saran yapısı ve terletmeyen, koku tutmayan özel kumaş yapısı ile hem spor esnasında hem de günlük kullanımda oldukça tercih ediliyor. Lacoste babetler, canlı renkleri ve modern tasarımları hem spor giyim hem de klasik giyimle uyum gösterecek tarza sahip. Ayakkabı modelleri de yazın terletmeyen kışın da sıcak tutan, su geçirmeyen kumaş yapısı ile tasarlanıyor. Markanın ilk tasarladığı ürün olan timsah logolu, terletmeyen kumaş yapısına sahip t-shirtleri hala ilk gün ki popülerliğini koruyor. Koleksiyonda yer alan, dikkat çekici renk ve modelleri ile beğeni toplayan çanta modelleri de her yaşa ve her tarza hitap edecek model çeşitliliğine sahip. Markanın güneş gözlükleri, yüze oturan oturan yapısı ve trendi takip eden modelleri ile beğeniliyor. Marka tüm koleksiyon ürünleri ile kaliteden ödün vermeyerek ve trendleri takip ederek adından sıkça söz ettiriyor.

Lacoste Babet Modellerine Online İndirim Fırsatları

Lacoste kalitesine uygun fiyatlarla ve online olarak sahip olmak istiyorsanız markanın kendi web sitesinde koleksiyon ürünlerinin online satışı yapılmakta. Ayrıca bir çok ünlü markanın ayakkabı modellerinin satışının yapıldığı zizigo e- ticaret sitesinden markanın ayakkabı modellerine ve Lacoste babet modellerine cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Siteden aldığınız ürünlerde numarayla ilgili veya başka bir sorunla karşılaşırsanız 365 gün iade garantisi ile ürününüzü iade edebilirsiniz. Hepsiburada e-ticaret sitesinden de markanın kolkesiyon ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca sitede ücretsiz kargo ve ücretsiz değişim imkanları da mevcut. Ünlü markaların indirmli satış kampanyalarını düzenleyen Markafoni alışveriş klubü e-ticaret sitesinde de zaman zaman bu ünlü markanın yeni sezon ürün satışları indirimli olarak yapılmakta. Trendyol sitesindeki kampanyaları takip ederek ünlü markanın ürünlerine cazip fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Morhipo, 1V1Y, Limango, Daybuday indirimli satış sitelerinden de kampanyaları takip ederek yüksek kaliteye uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Zizigo
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları