Kuzuluk Termal: İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında Dört Mevsim Sağlık

Kuzuluk Termal Genel Görünüm Galeri

Hem doğa ile içiçe, hem de insanların müstakil konutlarında kaplıca sularından yararlanma imkanı bulabildiği 1470 dairelik bir tatil sitesi Kuzuluk Termal. 200.000 metrekarelik yemyeşil bir alanda birçok sosyal imkanların bir arada sunulduğu Türkiye'nin en büyük devremülk tesisleridir. Depreme dayanıklı olarak yapılmış, devamlı kaplıca suyunun kullanılabildiği devremülk tesislerinde 115 metrekareye kadar evler bulunmaktadır. Her devremülk dairesinde bir evde yaşarken gerekli olabilecek eşyalar ve konforlu bir altyapı bulunmaktadır. Konuklar sadece kişisel eşyalarını yanlarına alarak devremülklerinde evlerindeki rahatlık içerisinde bir tatil ve şifa verici bir dinlence fırsatı elde etmektedirler.

Kuzuluk Termal Kendi Evinde Kaplıca Tatili

Kuzuluk Termal Kendi Evinde Kaplıca Tatili

Farklı daire tipleri yanında farklı konaklama biçimleri de mevcut. Sadece daire olarak konaklama seçeneği yanında yarım pansiyon veya tam pansiyon konaklama da yapılabilir. Konaklamanın aile tipi yapıldığı tesis evleri mutfağında buzdolabı, dört ocaklı fırını, aspiratörüyle, salonunda masa sandalye iki adet kanepe, televizyon ve telefonuyla, yatak odasında çift kişilik yatak, yün battaniye, şifonyer ve dolabıyla, küvetli banyosuyla, antrede vestiyer ve yolluğu, balkonda masa sandalye takımı ve çamaşır askılığıyla hizmete hazırdır. Evlerdeki televizyon Digitürk yayınları ve Süperlig maçlarını izleme imkanını da sunmaktadır. Öte yandan kaplıca tesislerinden farklı biçimlerde de yararlanmak mümkün olabilmektedir. Farklı tiplerdeki kongre ve toplantı salonlarından ister günübirlik, ister konaklamalı olarak yararlanılabilir. Gelişmiş teknolojik donanımı olan salonlarda her türlü ihtiyaca cevap verecek biçimde internet, barkovizyon, sunum, sinevizyon, sinema perdesi, faks, yazıcı, mikrofon ve müzik sistemi ve diğer birçok yardımcı malzemeyle ve deneyimli kadro ile hizmet verilmektedir. Tesislerde giyim, züccaciye, hediyelik eşya veya her türlü gıda alışverişinin sağlanabildiği bir alışveriş merkezi, restaurantında deneyimli aşçıları ve özel organizasyon menüleri, pastanesi, tavuk çeşitlerinin damak zevkine göre sunulduğu tavuk evi, gölet ve üzerinde ördekleri ve şelalesiyle birçok imkan sunulmuştur. Tesislerde kablosuz internet, Ziraat, İşbank, Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri, çocuk oyun alanları, kuaför, çamaşırhane gibi imkanlar da bulunmaktadır. 'Dört mevsim sağlık' sloganının esas alındığı Kuzuluk Termal tesislerinde konuklar şifalı kaplıca sularından dilerlerse evlerinde, dilediklerinde erkek ve bayanlara ayrı ayrı tahsis edilmiş termal havuzlarda yararlanabilmektedirler. Ayrıca, aileler için hamam tipi özel banyolar, özel masaj ve sauna hizmetleri de bulunmaktadır.

Hem Kaplıca, Hem Devremülk, Hem Tatil, Hem Kongre

Birçok imkanın içiçe sunulduğu Kuzuluk Termal tesislerinde doğal çevre güzelliği ve şifalı kaplıca sularından konforlu bir ortamda hem de kişisel ev rahatlığı içinde yararlanmanın yanında sosyal imkanlar ve aktiviteler de eksik edilmemiş. İki adet halı sahası, basketbol sahası, tertemiz bir havada uzun yürüyüşler yapmak isteyenler için yürüyüş parkurları, masa tenisi, go-kart, air hokey, langırt gibi oyun ve eğlenceler bunlardan bazıları. Yaz sezonu boyunca halk ozanları dinletisi, şiir geceleri, tiyatro, konserler, fasıllar ve kültürel etkinlikler düzenlenmektedir. Konaklamak için online rezervasyon yapılabilmekte, online aidat ödenebilmekte, uzun konaklamalar için indirimler bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları