Kuveyt Türk Internet Şubesi: Online Bankacılık Hizmetleri ve Fırsatlar

Kuveyt Türk İnternet Şubesi Mobil Galeri

Zamanın nakit sayıldığı, günlük yapılacak işleri 24 saate sığdıramayabildiğimiz günümüzde, parasal ve finansal işlemlerimiz için bankalarda harcanan vakti ortadan kaldıran mucize bir olaydır internet bankacılığı. Banka şubelerinde yapabileceğiniz hemen hemen her işi internet bankacılığı sayesinde evinizden, işinizden, bilgisayarınızdan ve hatta günümüzde cep telefonlarından rahatlıkla yapabilmekteyiz. Hem kişisel bazlı olarak bizleri hem de bankaları rahatlatan ek masraf ve harcamalardan kurtaran online bankacılık, artık hayatımızın birer parçası olmuştur. Yakında müşterisi olduğu bankanın internet şubesini kullanmayan kalmayacaktır.

Kuveyt Türk İnternet Şubesi Her Zaman Yanıbaşınızda!

Kuveyt Türk İnternet Şubesi Her Zaman Yanıbaşınızda!

Online bankacılık hizmeti sağlayan bankalardan birisi de Kuveyt Türk Katılım Bankası'dır. Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın sermayesinin %62'si Kuveyt Finans Kurumu'na aittir. Kurum milyonlarca dolarlık fonu ve sunduğu çağdaş bankacılık hizmetleriyle Kuveyt'in dev finans kuruluşlarından birisi olmuştur. Banka kurulduğundan beri faizsiz bankacılığı ilke edinmiş uluslararası bir katılım bankasıdır. Sağladığı online bankacılık hizmetleriyle de müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Şimdi siz de bir Kuveyt Türk müşterisi olarak bankanın internet şubesinyle sunduğu ayrıcalıklarından faydalanabilir, "faizsiz" bankacılık işlemlerinizi yerinizden kalkmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi ile artık nakit para ihtiyacınız dışında normal bir banka şubesine gitmenize ve değerli zamanını ve enerjinizi boşa harcamanıza gerek kalmıyor. İnternet bağlantınızın olduğu her ortamdan ve her platformdan her türlü bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize özgü müşteri numarası, şifre ve parolanızla tamamen güvenli internet bankacılığına şimdi Kuveyt Türk müşterisi olarak başlayabilirsiniz. İnternet şubesinde, hesap ve kredi kartı bilgilerinize ulaşabilir, limit ve bakiyelerinizi görüntüleyebilir, kur ve kar paylarıyla ilgili işlemleri yapabilir, havale ve eft gönderebilir, fatura ödeme, hesap açma, döviz alış - satış işlemlerinizi rahatlıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında daha bir çok işlem için de online bankacılık hizmetinden faydalanabilir, Kuveyt Türk müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Online bankacılık hizmetlerine her zaman ve her yerde ulaşabilmek için, mobil aygıtlar üzerinden de işlem yapılabilmektedir. İnternet şubesine mobil cihazlardan girebilmek için çalışan cep parolamatik uygulaması geliştirilmiştir. Bu uygulama mobil şube başvurusu yaptığınız anda cihazınıza yüklenmektedir. Ek olarak bilgisayarınızdan internet şubesine yapacağınız girişler için kullanılan parolamatik cihazı hizmetiyle de hem rahatlığı hem güveni bir arada yaşamanız sağlanmıştır.

Şimdi Siz de Online Bankacılık İçin Başvurun!

Kuveyt Türk ayrıcalığını yaşamak için şimdi siz de bir Kuveyt Türk şubesine gidin ve bir hesap açtırın. Faizsiz bankacılık işlemlerinin ve Kuveyt'in dev finans kuruluşunun bir müşterisi olmanın keyfini çıkarın. Online bankacılık ile de rahatlık ve güvenle her türlü bankacılık işleminizi gerçekleştirin. Koşulsuz şartsız hesap kesim ücreti almayan bankanın yaşattığı tüm ayrıcalıklardan faydalanmak ve bilgi almak için www.kuveytturk.com.tr adresini ziyaret edin ya da 4440123 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi edinin ve kredi kartı ya da hesap başvurularında bulunun. Hesabınız zaten varsa bir banka şubesine uğrayarak internet şubesi için başvurun. Şimdi çağdaş ve faizsiz bankacılık anlayışıyla tanışmanın tam zamanı.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları