Kurutmalı Çamaşır Makinesi: Fiyatları, Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları!

Kurutmalı Çamaşır Makinesi: Fiyatları, Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları! Galeri

Ev hanımların gündelik işlerinde bir numaralı yardımcısı olan beyaz eşyaların arasında yeni bir ürün katıldı. Çamaşır makinesinden çıkan ıslak elbiselerini balkonlara ya da evin çatı katına çıkarıp, asmaktan bıkan kadınlar için üretilen bu ürün, onları bu zahmetli ev işlerininden kurtarıyor. Kurutma makinesi adı verilen bu ürün ile yeni yıkanmış ve kurumayı bekleyen çamaşırlarınızı artık asmanıza gerek yok. Bu cihaz onların çok hızlı bir şekilde kurumasını sağlıyor ve sizi ek işlerden kurtarıyor. Yeni bir çamaşır makinesi almış kişiler için sadece bir kurutma makinesi yeterlidir. Eğer yeni bir ürün çamaşır makinesi ihtiyacı duyuyorsanız o zaman kurutma özelliği olan bu ürünlerden bir tane alma vakti gelmiş demektir. Bu ürünler hem yıkama aynı zamanda da kurutma görevi ile size hem yer tasarrufu hem de zaman tasarrufu sağlayacak. Türkiye'de yeni yeni kullanıma başlanılan ve oldukça beğenilen bu cihazlar, çok uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Kurutmalı Çamaşır Makinelerinde Büyük İndirimler Devam Ediyor!

Kurutmalı Çamaşır Makinelerinde Büyük İndirimler Devam Ediyor!

Teknosa.com sitesini ziyaret ederek sizin için uygun bir ürüne ulaşabilirsiniz. Samsung, Siemens, LG, Hotpoint Ariston gibi markaların en çok tercih edilen modellerine ulaşmanız mümkün. Çok uygun fiyata bulabileceğiniz ürünlerin başında ise Electrolux EWW 12470 W modeli geliyor. 6 kg yıkama ve 3 kg kurutma özelliği bulunmaktadır. C enerji sınıfı ve 3 yıl garantisi ile sizleri bekliyor. Bir başka tercih edebileceğiniz marka ise İndesit'in IWDC 7105 adlı ürünüdür. B enerji sınıfı ve 7 kg yıkamanın yanı sıra 5 kg de kurutma özelliği ile dikkat çekiyor.16 program sayısı, hızlı yıkama, sıcaklık ayarı gibi çok farklı özellikleri ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Çok daha kaliteli bir ürün isteyenleri ise Samsung'un WD 8122 adlı ürünü karşılıyor. 12 kg kapasitesinin yanı sıra sıcaklık ayarı, çocuk kilidi gibi ek özellikleri de bulunuyor. Bunun yanı sıra yine Samsung'un WD 7122 adlı kurutmalı çamaşır makinesi ise 13 program sayısı, 12 kilo kapasitesi ve C enerji sınıfı ile fiyatı oldukça düşenlerden.

Ücretsiz Teslimat ve Ek Garanti Süresi...

Teknosa'da bulunan ürünlere online olarak Teknosa.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında kredi kartlarına 5 ila 12 aya varan taksit imkanı da sizleri bekliyor. Ayrıca sunmuş olduğu özel bir garanti kapsamı ile aldığınız ürünlere markanın orjinal garanti süresinin yanında ek olarak TeknoGaranti'de alabilirsiniz. Belirli bir limiti aştığınız zaman ise size özel hediye çekleri de bulunmaktadır. Ürün hakkında yorumlara da ulaşmak elinizde. Beğendiğiniz bir ürün var ve fiyatı size cazip gelmiyor ise "fiyatı düşünce bana haber ver" seçeneği ile ileride sahip olma imkanınız da bulunuyor. Ayrıca arkadaşlarınıza da önerebilirsiniz. Turuncu Kart üyesi olabilir ve ek indirimlere de ulaşabilirsiniz. Ücretsiz teslimat özelliği ile herhangi bir kargo parası da ödemiyorsunuz. Bunun yanında tercih yapmakta zorlanan için ise kullanıcı yorumları yer alıyor. Bu yorumları okuyarak sizin için en uygun ürüne de ulaşmak mümkün. Bu fırsatlardan yararlanmak için Teknosa.com'u ziyaret edin.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Electrolux
  • Ariston
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları