Küpe: Yeni Küpe Modelleri ve En Güzel Küpe Yapan Markalar

Küpe: Yeni Küpe Modelleri ve En Güzel Küpe Yapan Markalar Galeri

Takılar arasında boyutları ve modellerinde en çok değişim gösterenlerden birisi de küpedir. Bir bakarsınız upuzun bir sallantı ile karşımıza çıkar, bir bakarsınız minicik bir nokta üzerindedir değerli taşın. Bazen tüm diğer takılardan kurtulmak istersiniz ve sadece küpelerinizi takarsınız, bazen ise en çok onların üzerine dikkat çekmek istersiniz. İşte bu kadar çok seçenek sunar bu aksesuar, bu yüzden her sene birbirinden farklı modeller en ünlü markaların ellerinden özel tasarımlarla çıkarlar.

En Yeni Küpe Modelleri

Son üç senedir en moda parçalardan birisi olan danteller bu ürünleri de süslemekten geri kalmıyor. En yeni modellerde ilk olarak bahsedebileceğimiz küpeler, değerli taş bulundurmayan, el yapımı, ip ve kumaş işi olanlar. Bu modeller bir dantel parçasını ya da bir iğne oyasını en güzel şekilde sizlere sunmayı amaçlıyorlar. Bir diğer model ise değerli ve değersiz taşlarla süslenmiş bijuteri küpeler. Geniş plakaların üzerine yerleştirilmiş taşların oluşturduğu şıklık da akıllarda kalıcı olmakla kalmıyor, yeni bir esinti getiriyor kıyafetlerinize. Akik, zümrüt, opal, kuvars ve diğer değerli taşların ince işçiliklerle şekil verildiği bijuteri modelleri ile cam ve plastik taşların bir araya getirildiği modeller de küçük kaçış noktaları arayanların vazgeçilmezi oluyor. Altın, gümüş ve platin olmak üzere değerli metallerde ise en yeni modeller şekillendirilerek ortaya çıkan modeller oluyor. Bir kurbağa, makas, fotoğraf makinesi ve hatta çatal bıçak bile olabiliyor bu metaller. Tabii ki en yeni modeller arasında klasik çizgiden ayrılmayan ve bu naifliği taşıyan modeller de giriyor fakat öne çıkan modeller genel itibari ile yenilikçi ve ilgi çekici modeller oluyor. Tasarım sanatçılarının ortaya çıkardığı pileksi ve kauçuk ve kilden oluşan modeller ise modanın en canlı halini yaşamak isteyenlerin vazgeçemeyeceği tasarımlar oluyor. Hamurlara şekil veren sanatçılar onları küpelere dönüştürürken içine tüm hayal güçlerini boca ediyorlar. Sallantılar, taşlar, oyalar, iğne işleri, boncuklar ve daha onlarca parça küpelerin yeni parçaları olarak karşımıza çıkıyor. En moda ve en yeni küpeler ise modern çağın hızlı akışını anlatan modeller oluyor.

En Güzel Küpe Yapan Markalar ve Online Alışveriş

En güzel modelleri üreten markaların ürünlerine HızlıAl, Webdenal ve 7 / 24 Tıkla'dan ulaşabilirsiniz. En güzel küpe yapan markalar ise bu konuda kült olmuş markalar ve yeni tasarım markaları. Altının söz konusu olduğu durumlarda Atasay, Jival, Zen Diamond, Gülaylar ve Favori geliyor. Bu markalar kendi klasik çizgilerinden ödün vermeden en yeni modelleri bünyelerine katmayı amaçlıyorlar. Bijuteri dünyasında söz sahibi ise Lam, Six, Swatch Bijoux, Clarie's. Ve tabii ki kendi markaları adı altında bir de bijuteri bulunan önemli markalar. Kıyafetlerinin yanında küpeleri ile de şıklık yarışına giren Bershka, Stradivarius, Zara, Mango, Pull and Bear, H&M, C&A ve daha fazlası. Tasarım ve tasarım ötesinde en yeni modelleri piyasaya sunarak vizyonumuzu ve hayal gücümüzü geliştirmemize yardımcı olan markalar ise; FunFatale, MOOI Design, Cacamela, Ms. Strawberry ve daha fazlası. Küpe dünyası kocaman bir deniz, yüzerken deniz kızlarını yakalamanız sizin elinizde.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bershka
  • Pull and Bear
  • Stradivarius
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları