Kumtel: Kaliteyle Isının Kumtel Isıtıcı Modelleri Cazip Fiyatlara!

Kumtel ıstıcı modelleri özellikleri. Galeri

Kumtel, dünyaca ünlü kanthal rezistansı ve elipsoidal patentli tel sargı sistemi ile ısıtıcılarda bir ilke imza atıyor. Bu sistem sayesinde tellerin ömrü yüzde elli artmakta ve ortamda ısı kaybı engellenmektedir. Marka ürettiği ürünlerde en ileri teknolojiyi kullanılarak evlerde hem ekonomik hem de güvenilir ısınma olanakları sunuyor. Artan soğuklar ile birlikte ısıcılara olan taleplerde artmaktadır. Hızlı ısınmanın en kolay ve en güvenli yolu olan elektrikli ısıtıcılar değişik boyutları ve farklı kullanım özellikleri ile sizlerin tercihlerine uygun modeller sunuyor.

Kumtel Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Kumtel Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Aldığınız ısıtıcıyı uzun yıllar güven ile kullanmak ve güvenli yoldan ısınmak için kumtel, sizlere kalite ve garanti olanakları sunuyor. Marka son yılların en modern ve güvenilir yolu olan teknolojik ısınmayı online alışveriş ile evlerinize getiriyor. Üstelik eve teslim ve indirim fırsatları ile ekonomik kolaylıklar sunuyor. hizlial.com markanın ürünlerini online alışveriş kolaylığı ile evlere getiriyor.

Kumtel Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Kumtel ısıtıcılar kaliteli ve ergonomik tasarımları ile kış günlerinizi ısıtıyor. Elektrikli ısıtıcılarda uzman marka olan kumtel, farklı model seçenekleri ile evlerde konfor oluşturuyor. Elektrikli ısıtıcılar insanlara ekonomik avantajlar ile doya doya ısınma olanakları sunuyor. Ayrıca elektrikli ısıtıcılar hiçbir tehlike oluşturmama özellikleri ile de tercih ediliyor. Son yıllarda soba ve daha farklı ısınma yollarından dolayı zehirlenme vakalarına sık sık rastlanıyor. Oysaki elektrikli ısıtıcılar hiçbir şekilde zehirlenme tehlikesi içermiyor. En son çıkan modelleri daha ileri teknoloji ile tasarlanmakta ve otomatik kilit sistemi ile yangın çıkmasına olanak tanımamaktadır. Bu ısıtıcıların bir diğer özelliği de fişe takıldığı andan itibaren ısıyı alana hızlı bir şekilde dağıtma avantajı sunmasıdır. Hava akımından etkilenmeyen infrared ısıtıcılar mekânın her yerine eşit dağılım sağlamaktadır. Portatif olma özelliği ile sabit bir alanda kullanma sıkıntısı yaratmaz. Kolay kurulum özelliği ve taşınabilir ergonomik yapısı ile istediğiniz odada kullanım kolaylıkları sunar. Evlerde fazla yer kaplamaz ve konforlu bir görünüm oluşturur. Ayrıca ayar sistemi sayesinde odadaki ısı derecesine göre yanıp sönmektedir. Önceden kullanılan gazlı ısıtıcılar gibi baş ağrısı yapmayan ısıtıcılar siz ve aileniz için sıcacık bir ortam sağlar. İster duvara monte edin ister ayak sistemi ile kullanın. Her iki şekilde de ısı oranını en güzel şekilde ayarlar. Bütün bu özellikleri sergileyen ancak daha küçük, ayaklı ve kulplu olan şipşak mini infrared ısıtıcılar kolay kullanım isteyenler için ideal özellikler taşımaktadır. Devrilme ve çarpma anlarında otomatik kapanma sistemi devreye girerek tehlikeyi önler. Işömine infrared ısıtıcı da yine kumtel ürünleri arasında yer alıyor. Bu ısıtıcı termostat ve fan özelliği ile tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Nötron, twingo ve ecoray yine markanın sunduğu en yeni modeller arasında yer almaktadır. Marka en yeni modellerini online alışverişte müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları