Kraft Oyun Parkı: Kolay Kurumlu Çocuk Parkalarında Online Fiyatlar

Kraft Oyun Parkı: Kolay Kurumlu Çocuk Parkalarında Online Fiyatlar Galeri

Ufaklığın dünyaya gözlerini açtığı o ilk andan itibaren uzun bir süre boyunca, elinizin altındaki en kullanışlı ürünlerden birisi olacak olan oyun parkları; hem bebeğiniz için güvenli bir ortam sağlarken, hem de vaktini ve enerjisini harcayabileceği, eğlenceli anlar yaşayabileceği özel bir alan olarak dikkat çekiyor. Katlanır ve taşınabilir özelliklerde, genellikle tekerlekli yapılara sahip bu ürünleri gideceğiniz bir yere, mesela tatile dahi götürebilirsiniz. Evinizin içerisindeki ihtiyaç hali ise, zaten zaman geçip de ufaklığın hızına ve enerjisine yetişemediğinizde iyice ortaya çıkacak. Ülkemizde üretilen ve dünyaca ünlü markaların ismi altında ithal edilen onlarca üründen ihtiyacınızı ve beğeninizi karşılayacak olanını bulmak ise, bunca çeşit arasında aslında epeyce kolay. Kraft markası da; güvenilir ismi ve kalitesiyle, tıpkı diğer ürünlerinde olduğu gibi oyun yataklarında da ön plana çıkmayı her zaman başarıyor.

Kraft Oyun Parkı Modelleri Ve Özellikleri

Kraft Oyun Parkı Modelleri Ve Özellikleri

Bebeğiniz için hem rahat ve konforlu bir yatak, hem de güvenli ve eğlenceli bir alan sunan bu ürünlerde; renk olsun, desen olsun, ebat veya işlevsellik farkları olsun, seçebileceğiniz bir çok alternatifiniz var. Kraft markasının ilk ürünlerinden olan, uygun fiyatı ile de çokca tercih edilen 504 modeli 70cm.’e 110cm ebatlarında. Neredeyse on farklı renk ve desende bulabileceğiniz bu ürünü, doğumdan itibaren güvenle kullanabiliyorsunuz. Sallanma aparatı sayesinde beşik de olabilen, farklı yaşlara geldiğinde kullanabilmesi için iki ayrı kattan oluşan 504; alt değiştirme ünitesine ve oyuncak cebine de sahip. 60cm.’e 120cm. ebatlarda üretilen bir diğer modeli ise yine 504 gibi pek çok renk ve desen alternatifi ile beğenimize sunulmuş durumda. Ekstra dolgulu şiltesi ile daha fazla konfor vaaden bu ürün, bebeğiniz ağladığında otomatik olarak devreye giren müzikli ve titreşimli bir dönenceye de sahip. Üç katlı yan raf cepleri büyük kolaylık sağlarken, kendisi de tekerlekli yapısı sayesinde kolay taşınabilir bir hal alıyor. 70cm.’e 120cm. ebatlarındaki lüks alt değiştirme ünitesine ve kısa kenarında bebeğinizin parka kolay giriş çıkış yapabileceği fermuarlı bir pencereye sahip olan diğer bir oyun parkı da; yine uygun fiyatı ve birbirinden canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünü de doğumdan itibaren kullanabiliyorsunuz, üstelik bebeğin ayağa kalkabilmesini sağlayan halkalar da ileriki zamanlarda oldukça işlevsel bir hal alıyor. Sol olarak; yine müzikli ve titreşimli dönencesi ile özellikle ağladığı anlarda bebeğinizi eğlendirme amaçlı olarak düşünülmüş dönencesi, beşik olarak kullanılabilmesi için tasarlanmış sallanma aparatı ve ekstra dolgulu şiltesi ile dikkat çeken bir diğer ürünleri de 76cm.’e 110cm. ebatlarında.

Kraft Oyun Parklarında Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Kraft Oyun Parklarında Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Günümüzde alışverişi gayet pratik ve zevkli hale getiren yeniliklerden birisi de, hiç şüphesiz ki online alışveriş siteleridir. Hem her marka ve model ürüne bir arada ulaşabileceğimiz hem de mağazalara kıyasla daha uygun fiyatlardan, üstelik taksit ve kargo avantajlarıyla alışveriş yapabileceğimiz bu sitelerde Kraft oyun parklarını da kolaylıkla inceyebilir ve beğendiğimiz ürünü güvenle satın alabiliriz. Bebekbezi, HızlıAl ve YeniÇarşım gibi çoklu ürün satan online marketlerse; kaçırılmayacak fırsatlarıyla, alışveriş yapılacak siteler listesinin başını çeken adreslerden.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yeniçarşım
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları